Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Annalise Emerson - készülőben
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Annalise Emerson - készülőben Empty

Annalise Emerson
Annalise Emerson
Miként a szerelem mindent le tud győzni (...), hasonlóképpen a féltékenység is.
Holland Roden vámpír302vámpír
the devil is in the details

❖ Becenév:
Ana, Liz, Annie. Minden névre hallgatok.
❖ Születési hely, idõ:
1713, október 10. New England
❖ Családi állapot:
Egyedülálló, de a szívem foglalt.
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
Ugyan, kérlek!
❖ Ismertetõ jel:
bájos mosoly, vörös haj
❖ Átváltozás:
Egy hideg téli napon, a bátyám változtatott át. Azóta is hálás vagyok neki érte.
❖ Rang:
vámpír
❖ Család:
Az apám szigorú ember volt, nem tűrte a tiszteletlenséget, én mégis bátran jelenthetem ki, hogy a szeme fénye voltam. Mindent megtett értem, egészen addig, amíg rajta nem kapott a bátyámmal. Őt az útra rakta, engem pedig meg akart házasítani. Az anyánk mindvégig csendben volt. Ezen meg sem lepődök, hiszen sosem sosem szeretett annyira, mint kellett volna. 4 bátyám volt, mindegyikkel jól kijöttem, de Kollal, talán egy kicsit jobban, főleg miután felfedeztük egymásban az igazi szépségeket.
❖ pozitív tulajdonságok
magabiztos, érzékeny, életvidám, okos
❖ negatív tulajdonságok
makacs, őrült, féltékeny, hisztis
❖ legnagyobb félelmed
hogy elveszítem Kolt.
❖ legnagyobb vágyad
Kollal uralni az egész világot.
❖ legnagyobb titkod
szerelmes vagyok a bátyámba.
❖ legnagyobb gyengeséged
Kol.
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre.
you can see the war inside

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lil' Emerson
» Emerson lakás
» Raphael & Annalise ~ pár hónappal ezelőtt, Hotel Dumort közelében