Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


I can't find you in the body sleeping next to me
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


I can't find you in the body sleeping next to me Empty
-- elkelt karakter --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


I can't find you in the body sleeping next to me Empty

Mabel Amboise
Stoppolt
❖ play by
Bella Hadid
❖ kor
20 év
❖ faj
árnyvadász
❖ rang
ide
❖ város
New York
❖ árnyvadász
ide
❖ szexuális beállítottság
hetero

Megtévesztően hasonlítasz arra a nőre, akibe halálosan szerelmes voltam a tizenkilencedik század elején. De ebben ki is merül a köztetek lévő hasonlóság; Joséphine olyan volt, mint egy szelíd galamb, aki az olajágat hozza a csőrébe, de pedig a tigris vagy, aki fogaid közé szorítod a szívemet.
Franciaországban születtél, régi szerelmem híres árnyvadász családjában. Miután Joséphine meghalt, minden erőmmel azon voltam, hogy pénzügyileg támogassam az utódjait. Fogalmam sem volt arról, hogy te az én támogatásomat használod fel arra, hogy New York-ba gyere, mert úgy érzed, az események középpontjában kell lenned.
Nem vagy könnyű eset, és szinte mindent ki kell érdemelni nálad. Számodra egy zakkant, szexmániás boszorkánymesternek tűnök, aki nemcsak, hogy öreg, de még furán bámul is rád. Egy szerelmi bájital miatt kerestél fel. Sajnálatos módon másba vagy szerelmes, nekem pedig meg van tiltva, hogy a támogatáson kívül bármilyen módon is közeledjek az Amboise családhoz, de erről te nem tudsz semmit.
Szóval közeledni fogok hozzád. És várlak.
Hű szerelmed; Théo.
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» killian & winnie ♡ find each other