Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Garth -------
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Garth ------- Empty
-- archivált hirdetés--

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Garth ------- Empty

Garth ------
szabad
❖ play by
Jensen Ackles (cserélhető)
❖ kor
150+  
❖ faj
warlock
❖ rang
rád bízva
❖ város
NY
❖ foglalkozás
szabadon választható
❖ szexuális beállítottság
hetero  

Még csecsemő voltam, amikor megbízták a Praetor Lupus vezetőjét azzal, hogy vigyázzon rám, téged pedig, hogy ne tudjam meg kicsoda is vagyok valójában. Ennyi lett volna a feladat…
A szüleim Valentine követői voltak, hű tagjai a Körnek és akkor sem volt ez másképpen, amikor mindkettejüket utolérte a halál.
Még a születésem előtt kísérletezett anyámon Valentine az ő beleegyezésével és tudtával (na meg lelkesedésével), azt remélve, hogy majd meghozom a várva várt eredményt Morgensternnek, csakhogy nem sikerült. Megidéztek egy nagy hatalmú démont, aki ugyan vérét adta a procedúrához, azonban mikor a világra jöttem nem volt semmi különleges bennem, átlagos voltam, mint akármelyik csecsemő.
Anyám és apám is így lemondott rólam, árvaházba kerültem, csak annyit intéztek el, hogy nem érdemlem meg, bármit is megismerhessek abból a világból, amibe beleszülettem. Évente blokkoltatták veled a képességemet, hogy lássam azt, amit a mondének többsége nem, egészen késő kamaszkoromig, amikor minden megváltozott… A te dolgod az volt, hogy végrehajtsd a varázslatot ezeken az éves találkozókon és elnyomd azt a démoni részemet, amely a kísérlet óta szunnyad bennem. 17 éves koromig működött is a dolog, eleinte a PL vezetője, később Noah vitt el hozzád a találkozókra, ám az utolsó alkalommal elmaradt az összejövetel és így megváltozott az egész életem.
Azóta árnyvadász lettem, de ezzel együtt az a démon is megtalált mostanra, akinek a vérét kaptam és mint kiderült, a kísérletezgetés nem is annyira volt eredménytelen, mint gondolták akkor.

A karakter maga nagyon szabadon kezelhető. Annyi a kérésem csak vele kapcsolatban, hogy közösen találjunk olyan okot, ami miatt vállaltad az évente ismétlődő varázslat végrehajtását. Nagyon szívesen ötletek ez ügyben a megalkotóval, illetve számomra nem ismert, hogy a 17. alkalom miért maradt el (de ebben is szívesen segítek kitalálni). Garth ------- 362884228 Szeretném, ha újra találkoznánk és fény derülne sok mindenre, amiről eddig még fogalmam sincs téged érintően.  Garth ------- 3959055962

A pb és a név is változtatható, csak egyeztessünk róla. Kettőnkön áll, de szeretném, ha szerves részei lennénk egymás életének, ez azonban nem jelent kizárólagosságot, szóval tényleg minden szempontból saját szájíz szerint alakítható az úriember.
Nagyon várlak és abszolút nem hagylak játék nélkül, csak gyere, siess és, ha megérkeztél, akkor dobj rám egy pmet.   Garth ------- 3959055962  Garth ------- 362884228  Garth ------- 1912333346  Garth ------- 124822942  Garth ------- 1842766431
we need you badly

1 / 1 oldal