Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Raven Alderbow
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raven Alderbow Empty

Psszt, ez egyszer legyen titok.
Raven Alderbow
A vér kötelez.
Danielle Campbell Mondén22Vadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Nem igazán szoktak
❖ Születési hely, idõ:
Idris, Alicante, 1996. 09. 04.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Elsőkörben egy ingatlan vállalkozás örököse, másodkörben vadász.
❖ Ismertető jel:
Teljesen átlagos
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Vadász
❖ Család:
Az édesapám még pólyás koromban hagyta el az árnyvadász életet, és vitt engem magával a mondének közé, bár még a mai napig nem tudom, miért. Édesanyám belehalt abba, hogy engem megszüljön, így őt sohasem ismerhettem meg, csak képeket láthattam róla, de állítólag ugyanúgy árnyvadász volt, mint az édesapám. Előttem viszont ez sohasem volt titok, nem rejtették el az emlékeimet, viszont nagyon szigorúan fogott az apám már kis koromtól kezdve.
❖ pozitív tulajdonságok
Szeretek jótékonykodni, a családi vagyonból gyakran osztok szét, főleg ha az adott katasztrófa démonokhoz köthető. Odavagyok érte, ha valaki valami érdekeset mond, vagy valami újat mutat, még így 22 éves fejjel is imádok tanulni. Rengeteget utazom, imádom a természetet, a tetőtérben egy virágoskertet alakítottam ki, az évek során pedig a szívemhez nőtt a botanika. Erős igazságérzetem van, gyakran kiállok a gyengébbek mellett, és az általam igaznak és szentnek vélt eszmékért is gyakran túl nagy lendülettel harcolok.
❖ negatív tulajdonságok
Sokak elmondása szerint beképzelt vagyok, ahogyan arról is szoktak panaszkodni, hogy túl sokat válogatok. Elismerem, nekem nagyon nehéz megfelelni, mert a tökéletesen kívül nem sok mindennel érem be. Főleg, ha tudom, hogy ennél sokkal többet, jobbat is tudnak mutatni a számomra. Időt és erőt nem kímélve hajtom addig az embereket, hogy kihozzák magukból a maximumot, emiatt pedig gyakran hívnak szívtelennek, vagy zsarnoknak. Azt hiszem nem kell taglalnom, hogy mennyire nem értek velük egyet.
❖ legnagyobb félelmed
A kígyók.
❖ legnagyobb vágyad
Egy békés világ.
❖ legnagyobb titkod
Sosem fog kiderülni.
❖ legnagyobb gyengeséged
A családom.
❖ fõ fegyvered
Íj
look deeply into my eyes

Emlékszem rá, amikor kislánykoromban a lefekvés után mindig azt mondtad: És ne feledd, a mesék, a legendák mind-mind igazak... Megpusziltad a homlokomat, majd résnyire nyitva hagytad az ajtót, mikor kimentél. Tudtad, hogy gyermekként féltem a sötétben, ahogy pedig nőttem, a 12. születésnapomra egy boszorkánykövet adtál a számomra. A mai napig a fiókomban őrzöm ezt az emléket, részben ez is ösztönzött, hogy utánad jöjjek New Yorkba. Amikor 5 évvel ezelőtt ott hagytál azzal a nevelőnővel, azt hittem nem lesz baj. Felnőttnek éreztem magam, felkészültnek, hiszen egészen eddig te edzettél mindig. Úgy gondoltam, minden olyan lesz majd, mint amikor kislány koromban mindig ingáztál Los Angeles és New York között. Hittem benne, hogy a telefonhívások, skype beszélgetések mindent pótolnak, de eltelt egy, aztán két hét, és így tovább. Az első év után is éreztem azt a hatalmas űrt, és rá kellett jönnöm, nem olyan egyszerű egyedül élni.

Tilda nem volt családtag, csak egy látó mondén a vadászcsoportból, aki főzött, mosott, takarított és cserébe busásan meg lett fizetve. Bármikor rám mosolygott, mindig megfelelt minden kérésnek, és innét tudtam, hogy hiába élünk egy fedél alatt, olyan, mintha csak egyedül lennék. Vele nem is beszélgethettem a vadászatról, ő teljesen más volt, mint te...
you can see the war inside

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raven Wilkins