Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lillian Firewood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Lillian Firewood Empty
-- elkelt karakter --

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Lillian Firewood Empty

Lillian Firewood
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
crystal reed
❖ kor
20 körül 
❖ faj
árnyvadász
❖ rang
klávé
❖ város
new york / idris
❖ foglalkozás
Klávé tanácstag, kiképző
❖ szexuális beállítottság
pánszexuális  

Az egyszer biztos, hogy nincs még egy hozzád akár csak hasonlítható nőszemély. Talpraesett vagy, összeszedett és mindig tudod az embereknek a gyengeségeit. Mintha csak nyitott könyvként állnánk előtted. Habár nagy terveid vannak a jövőre nézve, hiszen egyre feljebb szeretnél törekedni a ranglétrán egyszer még inkvizítor, konzul is szeretnél lenni ez már csak önmagában megmagyarázza az ambiciózusodat. Nincsenek határok, sem pedig szabályok vagy törvények, amelyeket a saját érdekedben ne tudnál kifordítani, meghajlítani, hogy érvényesítsd a saját akaratodat. Talán mindez köszönhető annak, hogy a felmenőid között voltak tündérek is, amely most már kitisztulni látszott a véredből, de sosem szereted, ha ezzel hozakodik elő valaki, hiszen lekicsinyítőnek érzed. A legutóbbi történések óta pedig igen csak megvetéssel fordulnak a tündérek irányába az árnyvadászok, ami nem kedvez az életcéljaidnak, terveidnek.

De, hogy mégis mi honnan is ismerjük egymást? Párszor találkoztunk és le mertem fogadni, hogy az én kezemben van az irányítás, de sosem volt ez így. Többször láttalak inkább más sráccal, vagy lánnyal lelépni, mintsem velem tetted volna.. De tudom, hogy élvezed húzni az agyamat, hiszen akárhányszor figyeltelek a tekintetem találkozott a tiéddel. A szád sarkában pedig ott ült egy ördögi mosoly. Most pedig, hogy kisebb káosz sújtotta a New York-i intézetet eljössz, hogy felmérd a kárt, hogy újra felépítsd talpra segítsd.. De vajon, milyen kivétele lesz a mi kis macska-egér játékunknak?

// a play by örülnék, ha maradna, a név totálisan szabadon alakítható. ha megérkeztél dobj egy üzenetet és minden részletet megbeszélünk! Wink
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillian Firewood
» lillian raziya eustacia