Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Gwedhien
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Gwedhien Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Gwedhien Empty

Gwedhien
szabad
❖ play by
Emily Browning
❖ kor
200+  
❖ faj
tündér
❖ rang
rád bízva
❖ város
NY
❖ foglalkozás
szabadon választható
❖ szexuális beállítottság
hetero  

6 hónapja ismertük meg egymást személyesen is, noha a találkozásunkkor már nem voltam ismeretlen a számodra.
Nagyon jól tudtad amikor megismertél, hogy ki vagyok és, hogy létezésed is nekem köszönheted. Odaadásod lenyűgöző és imponáló volt a számomra. Fiatal vagy és gyönyörű, eszes és kedves és habár igazmondásra kárhoztattál – vagy éppen annak az ajándékát kaptad meg –, mesterien vagy képes olyan módon csűrni és csavarni a szavakat, hogy azok mindig a te malmodra hajtsák a vizet.
Talán van rá pontos okod, hogy miért, talán nincs és magad sem tudod megmagyarázni, de a szemem és fülem lettél a tündér birodalomban. Leányom, A királynő udvartartásában fontos a betöltött szerepet és utána kémkedsz, nekem. Fel sem merül benned, hogy elárulj vagy ne legyél hűséges és ne tegyél maximálisan eleget a kéréseimnek, mindezt mesteri ügyességgel megfűszerezve.
Számomra csodálatos teremtés vagy, amelyet szinte minden alkalommal éreztetek veled, amikor csak lehetőségem nyílik rá és történjen bármi a jövőben, tudd, hogy a Halál angyala Lovasa melletted áll.

Ambiciózus, eszes, nagyratörő vagy, akinek megvannak a saját tervei és vágyai és nem csupán azt szeretné, hogy egész életében alárendelt szerepet töltsön be...


//Ez nem egy szerelmi plot, így a megalkotót kérem, hogy ne gondolkodjon ehhez hasonlóban. Nincs ellenemre a közös, kellemes időtöltés, sőt, de ez nem fog átmenni romantikázósba a karaktereinkből adódóan. Very Happy
A PBt nagyon szeretném, ha maradna, de nem vagyok ellene más javaslatoknak sem, úgyhogy csak bátran tessen ötletekkel bombázni, a név is kedv és ízlés szerint változtatható. Very Happy
Azt meg tudom ígérni, hogy nem marad a megalkotó játékok nélkül, illetve nagyon-nagyon várom jelentkezőt!  Gwedhien 4068121422

1 / 1 oldal