Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


mommie dearest
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


mommie dearest Empty
-- egyenlőre fagyasztott hirdetés --

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


mommie dearest Empty

mommie dearest
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
Morena Baccarin
❖ kor
198 (27) körül  
❖ faj
démon
❖ rang
démon
❖ város
new york
❖ foglalkozás
apus kínzása
❖ szexuális beállítottság
hetero >> talán esetleg most már bi?  

Tisztán emlékszem a halálod pillanatára és arra is, hogy mennyi undor gyűlt össze egyetlen egy pillantásodban, mikor rájöttél, hogy ki is vagyok, avagy mi is vagyok valójában. Talán tagadtad, vagy magad sem tudtad, esetleg nem akartad elhinni, hogy démonvér keringett bennem és a testvérem ereiben a tiéddel keveredve. Meghaltál, mert én túl gyenge voltam, hogy az erőmet még azelőtt használjam, hogy megölnek téged. Csak a saját életemet féltve tudtam védekezni. Felgyújtottam a támadókat.. Azóta pedig nem is használtam az erőmet, hiszen megvetően gondoltam rá úgy éreztem, hogy átok, hiszen amikor legnagyobb szükségem lett volna rá cserbenhagyott. Pedig nem is tudtam róla..

Apámmal való kalandod miatt pedig a pokol végtelen folyamában kínozták a lelkedet, de végül úgy döntöttél, hogy megadod magad, nem bírod elviselni tovább a fájdalmat és a lelkedet eladva váltál démonná. Apámnak megtiltottad, hogy a közelembe, közelünkbe jöjjön, de most megszegte az ígéretét. Talán itt az ideje, hogy pokollá tedd az életét, ahogy ő is pokollá tette a tiédet.. velünk.

A play by szeretnénk, hogyha megmaradna, de a név teljesen szabadon választható. Lehet démoni új neve, vagy esetleg hordozhatná a mondén nevét, amit szintén nem szabtam meg. Ha megérkeztél keress meg engem üzenetben, meg aztán apusnál is csekkolj be!
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» mommie dearest