Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Leviathan
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Leviathan Empty
-- archivált hirdetés--

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Leviathan Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Ez kicsit talán furcsán hangzik, de te vagy a legrégebbi barátom. A kapcsolatunk nem indult éppen zökkenőmentesen, fiatal voltam, öntelt és felelőtlen, mikor először találkoztunk. Évszázadokra elátkoztál. Ez vett rá, hogy a céljaimra összpontosítsak, hagyjam figyelmen kívül a zavaró tényezőket. A családom vérvonala megszakadt, a rokonaim meghaltak, de én váltam általa Alexandria és Egyiptom uralkodójává. Te pedig figyeltél és az átkod megvédett a riválisaimtól. Mióta lekerült rólam, a kapcsolatunk megváltozott. Barát vagy, szerető, tettestárs, ellenfél, segítő, testőr, vagy éppen harcos miattam. Változó ez is. Az idő számunkra relatív. Van, hogy ötven éven át egy szót sem hallok rólad, majd csak egy-két napra térsz vissza hozzám. Máskor évekig laksz a házamban, együtt élvezzük ki az életet. Előtted nem titkoltam a könnyeimet, a boldogságomat, sem pedig a haragomat. Most pedig az aggódásomat sem próbálom. Utoljára Luna születése előtt láttalak, azóta eltűntél, meg sem tudlak idézni. Most már kezdek komolyan aggódni érted!

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Leviathan Empty
i want you too
and this is how the plot thickens

Idézet :
kinyújtom a kezemet, és cafatjaira bontom a nő mellkasán a ruha finom szálait. - Eltüntetem Leviathán jelét. - Meglepő óvatossággal simítok végig a kacskaringós jelen, mindössze egy impulzust bocsátok bele, ami nem a nőnek szól, nem. A bukott angyalnak. Magamhoz hívatom, ámbár erről Sariel nem tudhat semmit, mindössze megrázkódhat egy pillanatra.

Maga a Pokol Ura is várja egykori angyal társát, komoly ügyek megbeszélésére. Hát volna olyan modortalan Leviathan, hogy nem jelenik meg, ha már Lucifer maga törte meg ezt a hatalmas csendet...

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Leviathan Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Az apám vagy. Te magad nem tudsz róla, hogy a világra jöttem, ugyanis végig abban a hitben éltél, hogy elpusztultam édesanyámmal együtt, amikor az idézés balul sült el. Könnyedén engedted el azon este emlékeit. Az édesanyám viszont még elszántabb és megszálltabb lett. Hosszú-hosszú évekig sínylődtem a szekta karmai között, míg nem a második alkalommal már sikeresen szöktem meg. Jelenleg Luna lakásán tartózkodom, és hol kissé jobban, hol kevésbé félve reménykedem benne, hogy egyszer majd még lehet családom, akár a te megjelenéseddel.
//A Luluval való megismerkedés éppen kijátszás alatt van, egyelőre még fogalmam sincs, hogy kié, vagyok, s mi vagyok. A legjobb az lenne, ha még azelőtt bukkannál fel, hogy Lulu elragadja előled a lehetőséget, hogy megismerhesd a legkisebb lányodat, pusztán védelmezés céljából. Razz Előző userrel semmit nem tudtunk már egyeztetni, egyedül annyit, hogy valamiképpen majd rálel, hogy Lulun keresztül, vagy csak megérzi majd az energiáit, amint elkezdi majd a mágia gyakorlását... Szeretném majd közösen a jövendőbeli userrel ezt megvitatni. Addig is ez a pöttöm nagyon lelkesen vár. Leviathan 124822942

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Leviathan Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Nekem köszönhetően tudod, hogy ki ölte meg a lányodat. Baleset volt, avagy sem mégis maga a halál Sammael a felelős az idősebbik gyermeked Alesea haláláért. Ostoba próbálkozás volt a részéről, nagyravágyó gyermek volt akár csak az apja. Nem akartad elhinni nekem, hogy ő volt a gyilkos. Kis híján engem téptél darabokra, el akartál pusztítani, hogy ezzel is bizonyítsd a mondandóm képtelenségét.
Végül azonban a saját jegyedet vésted a mellkasomra ezzel egyfajta kapcsot építve kettőnk között, amivel valamilyen formában az alábbvalóddá váltam. Kifejezetten gyűlölöm a helyzetet, hogy egyáltalán kötődnöm kell hozzád valamilyen módon.
Nem tudom, hogy mégis hogyan szabadulhatnék meg ettől a kapocstól, de egy biztos.. Addig megyek az idegeidre, amíg megbánod, hogy egyáltalán erre vetemedtél kedvesem. Pokollá teszem az életed.
xoxo
Sariel

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Leviathan Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Egyszer találkoztunk mindössze. Egyetlen egy alkalommal, az mégis emlékezetes volt. Úgy vonzottál magadhoz, mint valami mágnes, mégis a porcikáim közé beküzdötte magát egy érzés, amit nem tudtam elengedni. Egyszerre akartam a lehető legközelebb lenni hozzád és a legtávolabb.
El tudtad rejteni előlem, hogy démon vagy, de mégsem egészen, hiszen a belső kis hangom folyamatosan jelezte a veszélyt csak nem tudtam, hogy honnan is jön, mi a forrása.
Ott hagytalak, te pedig utánam jöttél és kettőnk történetének mindössze ez csak a kezdete, hiszen biztos vagyok benne, hogy izgalmakkal teli csavarok lehetnek még kettőnk kapcsolatában, közős jövőjében. Már ha túléled! Wink

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Leviathan Empty

leviathan
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
tom ellis! jon hamm! the one and only
❖ kor
pár száz
❖ faj
démon
❖ rang
főbűn: féltékenység - pokol hercege  
❖ város
new york
❖ foglalkozás
ide
❖ szexuális beállítottság
hetero or bi whatever you want  

// elsősorban szeretném kiemelni azt, hogy lehetőleg olyan user vállalja be a fiatalembert, akire ténylegesen lehet számítani és aktív lesz, mert fontos szerepet töltene be a fiatalember a karakterem életében, amivel koránt sem vagyok egyedül, hiszen nagyon sok szállal kötődik másokhoz is! ha várnom kell rád, akkor kérlek szólj, mert én is ki fogok esni majd vizsgaidőszak vagy bármi más miatt meg nem mindig lehet ihlete az embernek, de mindenképpen komoly érdeklődőt szeretnék, akivel ezeken kívül lehetne ténylegesen haladni. a pb szeretném, szeretnénk, ha a kettő közül lenne valamelyik, hiszen szerintem nagyon illik a lefestett karakterhez. a név azonban fix, hiszen egy canon pokol hercegről van szó!  nagyon várlak, ígérem ha megérkezel biztosan nem fogsz unatkozni. Leviathan 124822942
A karakter lényegében egy canon karakter lenne, akinek teljesen kötetlen a háttér története. Megannyi legenda szól a karakterről ezekből fel lehet építeni a hátterét, amiben nagyon szívesen segítek. Fontos, hogy egyike a pokol hercegének ezért kifejezetten nagy rangot képvisel a pokolban. Megvan a magad birodalma és hosszú évszázadok után először léptél újra a Föld felszínére. A változásokhoz könnyedén hozzászoktál mégis a tenyérbemászó stílusoddal nagyon sok mindenkit sikerült magad ellen fordítanod, de mégis többen vannak azok, akik legszívesebben a tenyeredből ennének. Azonban ők nem kihívások a számodra, hiszen szereted megtörni az embereket és az alvilágiakat egyaránt. Ügyesen bánsz a szavakkal könnyedén manipulálsz bárkit, hogy megtegye, amit te akarsz mégis vannak, akik képesek ellenállni neked azokban leled igazán az örömöd. Előfordul, hogy már olyan végletekbe taszítod az alanyaidat, hogy élet és halál között lebegnek. Különösebb érdeklődést nem mutattál irányomba eddig, mintha nem is számítottam volna. De most, hogy meghalt a testvérem úgy érzed, hogy meg kellene becsülnöd az egyetlen lányodat. Azonban a kettőnk kapcsolata koránt sem egyszerű.  
// Nem akarom megkötni a történetének a további fordulatait, de szívesen ötletelek, hogy mik történhettek vele a hosszú élete során. Nekem a jövőben egy bonyolultabb szál miatt lenne rá szükségem, ha meggyőztelek ezzel a kis szöveggel, akkor regizz be és majd tájékoztatlak a továbbiakról! Leviathan 362884228 Gyere nagyon hamar!  Leviathan 1842766431

Mellékes kiegészítések:

• Volt tervben egy mellékes plot, ami anyucit is tartalmazta volna, de amíg nem érkezel meg ezt lejegeltem.
• rajtam kívül van még egy gyereked, akiről te magad sem tudsz, hiszen egy szekta idézett akkor meg és azt hitted mindenkit megöltél az anyát is beleértve, de nem így történt >> Rosaria
• van egy árnyvadász lányod, akiben a te véred van, Valentine egyik kísérlet eredménye >> Oswin Willeheart (mármint, ha az user még igényt tart rá)
• édesanyánkba ténylegesen szerelmes voltál adtál is neki nyakláncot, amivel védelmezni kívántad, de ezt a nyakláncot visszaadta neked, mikor elküldött téged. Ezt akartad nekem adni..
• előtörténetem olvasása ajánlott, illetve valószínűleg remélhetőleg még lesz pár poszt ezen bejegyzés alatt, ami hozzád kötődik, ami arról ad tanúbizonyosságot, hogyha tényleg akarod, akkor élvezetes játszmákban lehet részed!

we need you badly


ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Leviathan Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leviathan
» Leviathan
» Leviathan ♥
» Leviathan, prince of hell
» Leviathan