descensuc averno facilis est

the descent into hell is easy

Share | 
Simon Lewis
if i cannot move heaven, i will raise hell
Vendég
Vendég

all the stories are true

Simon Lewis(kötelező kitölteni, titkos multi esetén adott karakter, de mindenképp üzenetet kell küldeni a multikról a staffnak)
Simon Lewis
„Hey, Clary. You take care of yourself, I know you can, and take care of Jace, that poor, helpless blond.”
Timothée Chalamet Vámpír20Napjáró
the devil is in the details

❖ Becenév:
Napjáró
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1998. október 17.
❖ Családi állapot:
bonyolult kapcsolatban....
(Hivatalosan is a barátod vagyok, te meg a barátnőm? Van erre valami árnyvadász rituálé? Át kell állítanom a Facebookon a „bonyolult kapcsolatban” -t „kapcsolatban” -ra? )
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
Tanuló
❖ Ismertetõ jel:
Káin jele régebben meg volt, de elhagytam.
❖ Átváltozás:
Raphael Santiago által
❖ Rang:
Napjáró
❖ Család:
– Talán vennem kéne valamit anyámnak. Mivel fejezhetem ki leginkább, hogy „köszönöm,hogy kidobtál a házból, és úgy teszel, mintha meghaltam volna”?
❖ pozitív tulajdonságok
Kedvesség, humor, szellemesség
❖ negatív tulajdonságok
Túlzásba vitt szarkasztikusság, komolytalanság
❖ legnagyobb félelmed
Hogy egyszer szomjúságból ölni fogok
❖ legnagyobb vágyad
Vér
❖ legnagyobb titkod
Nyílt titok a legnagyobb bűnöm, hogy tönkretettem egy kislány, Maureen életét.
❖ legnagyobb gyengeséged
Vér, Clary, Izzy
look deeply into my eyes

Egy parkban fekszem a füvön, a háború vége óta egy kissé összefolynak a napok. El kell valamivel ütnöm az estéimet és mostanában, ide járok, ebbe a parkba, a csillagokat lesni, bár New York fényei elnyomják őket.
Mintha tegnap lett volna, hogy Clary által betekintést nyerhettem az árnyvilágba, az események már keverednek a fejemben, hisz minden olyan gyorsan történt.
Jace a zárba illesztette a kulcsot, majd a válla fölött hátrapillantott Simonra. – Szerintem sejtésed sincs róla, hogy mekkora megtiszteltetésben van részed – mondta. – Te leszel az első mondén, aki valaha betette a lábát az Intézetbe.
– A többieket valószínűleg a szag riasztja el.

you can see the war inside

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Darcy Lewis /Szabad/
» Xiaolin Showdown! [Kimiko vs. Sir Lewis]