Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My two girls
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Neal Barnaby Jones
Vámpír
ranggal rendelkezem
Neal Barnaby Jones
all the stories are true


My two girls Empty
ELŐFOGLALVA
Ronnie?
camila mendes ❖ mondén
Te voltál a barátnőm. Nem sok mindenkit tűrök meg magam mellett, de te határozottan azon kevesek közé tartoztál. Nem tudom, hogy a kettőnk kapcsolatába azért kezdtél bele, hogy idegesítsd az apádat, de egy idő után, ha őszinte akarok lenni nem is igazán érdekelt. Az ujjaid köré csavartál, pedig nem kívántam elveszni egy kapcsolatban most mégis az életemet adtam érte. Már nem vagyok az, aki egykoron voltam.
Nem tudom, hogy neked tervezett volt-e, hogy vámpírrá változol, vagy egyszerűen csak egy véletlen egybeesés volt. Azt sem tudom, hogy ki változtatott téged át. Eléggé titokzatos vagy mindennel kapcsolatban, mintha nem árulhatnál el nekem semmit sem. Rajtad kívül nem találkozom mással, te mint újszülött vámpír segítesz az utamon mégis olyan, mintha már rengeteg tapasztalatod lenne.
Mégis miféle titkokat rejtegetsz?

A play by szeretném, ha megmaradna, minden más szinte alkuképes, amennyiben érdekel a karakter regisztrálj be és megbeszéljük a részleteket!

A legjobb barátnő hirdetése ez felett olvasható.  
19 körül ❖ szabad  

Neal Barnaby Jones
Vámpír
ranggal rendelkezem
Neal Barnaby Jones
all the stories are true


My two girls Empty

blonde angel
lili reinhart ❖ mondén
Te voltál a barátnőm legjobb barátnője. Egészen addig, míg fel nem szívódott nem beszéltünk túlságosan sokat egymással. Azonban mielőtt eltűnt elég csúnyán hajba kaptatok egymással, amiért azt hitted, hogy ő is benne van az apja kétes ügyleteiben és neki köszönhetően veszítették el a szüleid a munkájukat.
Miután eltűnt azonban bűntudatod volt, s mikor megtalálták az állítólagos holtestét - már ami megmaradt belőle - a temetésén szóltál először hozzám. Te magad is kételyeket éreztél a történetben, hiszen soha nem láttuk, hogy drogozott volna, vagy egyáltalán valaha kipróbálta volna. Most pedig, hogy egy drog tanyán érte a végzete, olyan hihetetlennek tűnt a számodra, hogy velem együtt nyomozásba kezdtél, hogy kiderítsük mi a valóság.
Azonban egyedül engem keresett fel Ronnie, téged nem. Én pedig anélkül, hogy gondolkodtam volna igent mondtam és átváltoztatott. Most én tűntem el mellőled. Vajon képes leszel megtalálni, vagy elbuksz? Esetleg te is ugyanúgy végzed majd, mint én?

A play by szeretném, ha megmaradna, minden más szinte alkuképes, amennyiben érdekel a karakter regisztrálj be és megbeszéljük a részleteket!

A legjobb barátnő hirdetése ez alatt olvasható.  
19 körül ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My two girls