Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Aretha Ashblood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Aretha Ashblood  Empty

Aretha Ashblood
Aretha " Franky"Ashblood
„Ebben a korban, amikor gúny tárgya az ártatlanság, mikor az igazságot hevesen tagadják, sőt akár gyűlölik, amikor oly sokan lenézik azt, aki nem ért velük egyet...milyen tűzfal maradt az emberek és az őket elnyelni készülő erők között?”
Skyler Samuels Mondén20Látó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Franky
❖ Születési hely, idõ:
Baton Rouge, Louisiana, 1998. december 1.
❖ Családi állapot:
Ez kemény dió, de hivatalosan: egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
A tanulás mellett egy kávézóban szolgál fel.
❖ Ismertető jel:
Mindig van a keze ügyében egy jegyzetfüzet, a hajának pedig mindig friss szamóca illata van. Ó, és van egy alma alakú szeplő a jobb csípőcsontja felett.
❖ Rang:
Látó
❖ Család:
Apám meghalt, amikor 13 éves voltam, anyám könyvelő Baton Rougeban, anyai nagynéném June néni (37 éves) most nála lakom New Yorkban. Az apám családját nem ismerem, a szülei még a születésem előtt meghaltak.
❖ pozitív tulajdonságok
okos, vicces, kreatív, együtt érző, jó szeme van a részletekhez, jó a kézügyessége, kellemes az énekhangja.
❖ negatív tulajdonságok
kevés az önbizalma, túlontúl odaadó, könnyen befolyásolható, haragtartó, nem tud úszni.
❖ legnagyobb félelmed
diliházba dugnak.
❖ legnagyobb vágyad
megtalálni a helyem a világban.
❖ legnagyobb titkod
látok...dolgokat
❖ legnagyobb gyengeséged
a kapcsolatom Dommiel-el.
look deeply into my eyes

A történetem ott kezdődött mikor Samuel Ashblood betért a baton rouge-i Carver Branch Könyvtárba és ott találkozott Lisbeth Wendiggel. Elmondásuk szerint eleinte nagyon kínosan alakult kettejük beszélgetése, de a nap végeztével anyám mégis igent mondott egy randevúra. Könnyű kis kalandnak indult, de gyorsan komolyra fordult a dolog közöttük. Másfél évvel később megszülettem én, Aretha Ashblood 53 centiméternyi, 3 kiló tömény akaratosság és szabad szellem. Bár nincs sok összehasonlítási alapom másokkal, mégis úgy gondolom idilli gyerekkorom volt. Négy, öt éves korom környékén tűnt fel számomra, hogy látok dolgokat, amiket mások nem vesznek észre. Dehát a gyerekek érzékenyek, ez egy ilyen időszak, teljesen természetes, és minden bizonnyal kinövöm majd, ahogy más fiatal felnőttek se bérelnek közös lakást a gyerekkori képzeletbeli barátaikkal.  A szüleim addig-addig győzködték magukat és engem, hogy csupán az élénk képzeletem játszik velem, és azok a dolgok, amiket tapasztalok valójában nem létezek, mígnem elhittem és nem láttam őket többé.  Egy ideig.
A szüleim igyekeztek távol tartani a világ minden mocskától. Katolikus iskolába jártam, vasárnaponként együtt mentünk a templomba az anyai nagyszüleimmel, péntekenként anyám bridzs partyt tartott a könyv klubbos barátnőinek. Epres limonádé és citromos sütemény illata járta át ilyenkor a házat, egy kis cherryvel megbolondítva. Én is minden erőmmel igyekeztem átlagos lenni, hogy tökéletesen beilleszkedjek ebbe az idilli miliőbe, amit a szüleim kialakítottak itt nekünk. A megfelelő lányokkal barátkoztam, a  megfelelő könyveket olvastam és mindig az elvárásoknak megfelelően cselekedtem. Ha akadtak kételyeim azokat mindig mélyen eltemettem magamban. Nem dacoltam, nem feleseltem. Büszkén viseltem a tisztasággyűrűt, amit apu húzott fel az ujjamra, mikor ígéretet tettem előtte és mások előtt, arról miként őrzöm meg legféltettebb kincsemet.
Apa meghalt. Autóbaleset. Senki sem tehet róla. Az élet néha kegyetlen, de az Úr csak annyi terhet ró rád, amennyit eltudsz viselni. Legalábbis ezt mondják. Az életünk kifordult a sarkaiból, megcsavarodott, aztán valahogy visszazökkent a régi kerékvágásba. Nem volt már ugyan olyan, ez egy kifacsart, eltorzult valóság lett, a mi valóságunk.
Tizenhat éves voltam, amikor újra megtörtént. A parkon keresztül bicikliztem hazafelé. Egy turbékolópárt láttam a fák között, illetlenség volt, de odanéztem. A rövid hajú nő hátát a fatörzsnek döntötte, a férfi megcsókolta, aztán felpillantott. Egyenesen rám nézett. A tekintete izzott, vonásai épp csak emberszerűek voltak. Félrerántottam a biciklikormányát, az felszaladt a patkára én pedig elterültem a murván. Gyorsan felpattantam, de mire odanéztem már eltűntek, mindketten.
- Mi történt veled?- kérdezte anyám hazaérve vérző térdeim láttán. Nahát, észre sem vettem.
- Ó, elestem. Ügyetlen voltam.
- Kész a vacsora.

- Nem vagyok éhes, és sok a leckém, fent leszek a szobában.- felszaladtam a lépcsőn és magamra csuktam az ajtót. Félhomály volt, épp csak a szemem sarkából láttam, lehet a periférikus látásom űz csak gúnyt belőlem. Reggelre teljesen meggyőztem magam, hogy nem láttam semmit. Reggeliztem, felszálltam a biciklimre, megálltam Jane- a barátnőm- háza előtt és együtt indultunk iskolába. Minden a megszokottak szerint zajlott, leszámítva azt, amikor kémia órán kinéztem az ablakon és megláttam Őt a kerítés mellett. Hirtelen kiszaladt az összes levegő a tüdőmből. Jane észrevette, hogy valami nincs rendben.
- Mi az Franky?- suttogta.
- Te is látod?- böktem az ablak felé.
- Oh, milyen helyes fiú. Ismered?- nyújtogatta a nyakát.
~Nem látja...~
Hetek teltek el, és Ő ott volt mindenhol, a boltban, a templom előtti padon, az udvaron az iskolai szünetben. Senkinek nem tűnt fel. Nem beszéltem róla, míg nem egyszer csak kibukott belőlem. Persze senki sem értette, a nagyi és anyu megijedtek. Vizsgálatokra küldtek. CT, MRI. Csak próbáltak kézzel fogható magyarázatot keresni a megmagyarázhatatlanra. Inkább egy tumor, minthogy kiderüljön a tökéletes kislányuk megőrült. Azonban az orvosok nem találtak semmilyen elváltozást. Gyógyszereket kaptam. Csak egy kis hangulatjavító. Elhatároztam úgy teszek, mintha minden rendben lenne. Nehéz időszak volt, nem tett jót a kapcsoltaimnak. Anyu nem ellenkezett, mikor azt mondtam New Yorkban szeretnék tovább tanulni, úgy vélte jót fog tenni nekem egy kis környezetváltozás. Én is ebben bíztam.
Alaposan pofára estem. A nagyvárosban egyre többször futottam bele olyan alakokba, akikbe nem kellett volna. Próbáltam ilyenkor úgy tenni, mint a többi ember. Nem akartam feltűnést. Azért szaladtam egészen idáig, hogy elfussak a démonom elől, de egyre inkább úgy tűnt velem van a baj. Nem találtam más magyarázatot. A tudat, hogy úgy tűnik megőrültem egészen felemésztett. Végső elkeseredésemben úgy döntöttem magamhoz ragadom az irányítást. Ha ez az egész csak a fejemben történik, mégis mi baj lehet belőle? Így kerültem aznap este a Hunter's Moonba. Dom mentett meg attól, hogy farkas eledel legyen belőlem. Lerántotta a leplet az igazságról. Leírhatatlan mit éreztem akkor. Talán pánikba kellett volna esnem, hogy a világunk tele van szörnyekkel, a rémmesék nem csupán mesék többé, de én nem éreztem pánikot. Megkönnyebbültem. Nem vagyok őrült. Annyira hálás voltam Domnak és az egyik dolog követte a másikat. Olyan könnyedén és boldogan adtam át magam neki. Gyorsan rá kellett jönnöm, hogy vakvágányon járok a kapcsolatunkat illetően. Pedig ő nem árult zsákbamacskát. Mikor egy alkalommal szóba hozta kapcsolatunk kizárólagosan fizikai természetét én bőszen helyeseltem. Természetesen, én se gondoltam ezt másképp! Hiszen nem mondhatom el neki, hogy az első alkalom óta, amikor megláttam minden éjjel úgy alszom el, hogy ő jár a fejemben és  minden reggel ő az első gondolatom. Ha nem vagyok vele azon töprengek, hogy merre járhat, mit csinálhat. Hogy mennyire szeretném megérinteni. A bőrét, a haját...végig futtatni minden szőkés tincsét az ujjaim között. Megráztam magam és rendeltem egy nagy pizzát kettőnknek. Az érzéseimet pedig mélyen eltemettem magamban, hiszen ebben nagyon jó voltam. Franky, ne légy telhetetlen. Nem vagy őrült, vannak barátaid és a világ még csak most nyílik ki előtted.

you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Aretha Ashblood  Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  curious mundane ❖

Drága Aretha! Aretha Ashblood  1842766431

Leírhatatlan boldogsággal tölt el az érkezésed, hiszen egy ideje már vártam, hogy felbukkanj, mert tényleg úgy gondolom, hogy sok lehetőség rejtőzik a leányzóban, amit együtt majd ki is használunk - meg aztán biztos lehetsz benne, hogy a bájos pofid majd bevonzza a további jelentkezőket is - emiatt egy percig sem kell aggódnod. Wink
Nagyon örülök annak, hogy megtartottad ezt a csodás pofit, hiszen már a TNLOCK óta nagy szerelmem a hölgyemény, mert úgy gondolom, hogy igazán gyönyörű és különleges, hiszen nem mondhatjuk, hogy minden oldalon futkározik belőle minimum három - bár az új sorija miatt simán lehetséges lenne haha - úgyhogy ezzel szerintem másokat is le fogsz venni a lábáról. Very Happy
Na, de ha a pofi önmagában nem lenne elég az előtörténeted már önmagáért beszél, hiszen nagyon tetszett, ahogyan a születésedtől kezdve bemutattad a történetedet. Az is tetszik, hogy kitértél arra, hogy miként is cseperedtél fel, hogy mennyire alkalmazkodó típus voltál, avagy mennyire alkalmazkodni akartál és olyan lenni, mint mindenki más habár koránt sem ugyanazon a világon osztozkodtatok. Szomorú belegondolni, hogy nem volt senki, akivel megoszthattad volna a terhet, akivel tényleg őszinte lehettél volna anélkül, hogy őrültnek nézzen, de talán most így, hogy Dom az életedben van és segít kigubózni a szálakat az életed talán egy könnyebb vágányra terelődik, de az is lehet, hogy most veszi igazán csak a kezdetét.
Kíváncsi vagyok, hogy a jövőben miként, avagy milyen hatással lesznek rád a Dom iránti érzéseid egyaránt a tisztasággyűrűd hiányával.. Illetve mi lesz most veled, hogy látó vagy és az árnyvadász társadalom szüntelenül keresi a potenciális árnyvadászokat, hogy pótolják a veszteségüket.. Megannyi út, lehetőség nyílik meg most előtted csak ki kell használnod és megvan benned az, ami kell ehhez, hiszen nagyon szépen, összeszedetten írsz, ami miatt könnyedén hiányérzetet ébreszthetsz a partneredben. Hogy miért? Mert többet és többet akarnak majd, hogy sose érjen véget egyetlen reagod sem, hogy, hogy... Na, jó lelövöm magam most ne haragudj, hogy ennyit rizsáztam. Aretha Ashblood  2148618046

Na, de a lényeg a lényeg, hogy készen állsz a játéktérre így hát nincs más hátra, mint egyenesen előre, foglalózz.. A gyönyörű pofidat, illetve a rangfoglalóba is dobd be magad aztán már semmi és senki sem korlátoz téged abban, hogy a játéktérre vetemedj! Aretha Ashblood  1842766431

Jó szórakozást kívánok, szépség! Aretha Ashblood  124822942  Aretha Ashblood  67686965



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aretha Ashblood
» Electra Ashblood