Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


June Wendig lakása
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


June Wendig lakása Empty
-- szabad játéktér --

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


June Wendig lakása Empty
i'm just glad you're okay
Ha tehettem volna, akkor valószínűleg előbb bukkanok fel, de jelenleg akkora őrület hullámában lebegett az életem, hogy gondolkodni is alig volt időm. Titkon reméltem, hogy semmi baja nincs és, hogy minden a legnagyobb rendben van vele, de mégis az, hogy meggyőződjek arról egy teljesen más dolog volt. Miután láttam, hogy keresett feltételezni véltem, hogy minden rendben van vele. Másoknak azonban szüksége volt a segítségemre, az elesett társaknak, mindenkinek, akit valamilyen formában veszteség ért. Nem éreztem úgy, hogy az a figura lennék, akit jelenleg szívesen látna, hiszen eléggé más felé jártak a gondolataim és az intézet helyreállítása volt az elsődleges feladatom. Meg aztán meggyőződni arról, hogy mindenki életben van, aki fontos a számomra.
Azonban nem felejtettem el, hogy bocsánatkéréssel tartozom, amiért három napig még csak annyit sem írtam neki, hogy élek, vagy éppenséggel most nem jó, de túlságosan sok teendőm volt, hogy ezt megtegyem estkénként pedig jobbjára kidőltem az ágyba, mint egy zsák krumpli. De pont ezért sétálok az ajtaja felé a kezemben egy jó adag gyorskajával, amihez kifejezetten sok sült krumplit hoztam. Valahogy mindig az lesz az, amin bárki képes összeveszni evés közepette.
Az ajtaján határozottan kopogtatok és, mikor meghallom lágy hangszínét féloldalas mosoly húzódik az arcomra és, mintha minden egyes porcikám jelezné, hogy igen is hiányzott nekem. Még akkor is, ha ezt nem fogom nyíltan elismerni. Van benne valami, ami hozzátesz valamit az életemhez és akármennyire sem tudom, hogy kettőnk között ez az egész vezet-e valahova egy dolog biztos.. Amíg az életemben van addig egy kicsivel több okom lesz arra, hogy napról-napra tovább küzdhessek.
- Gondoltam meglátogatlak, ha már nem volt lehetőséged a napokban elérni engem.. Illetve hoztam egy kis békeajánlatot is. - Azzal felemelem a kezemben lévő zacskót, amiből még mindig terjeng a finom hamburger és sült krumpli illata.
aretha & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


June Wendig lakása Empty
Dom & Franky
❀ lets start it
Reszketve ébredtem. A szívem zakatolt, szaporán kapkodtam levegő után, mintha rettenetes súly nehezedett volna egész testemre, minden tagomat gyengének, merevnek éreztem. Főleg a nyakamat, eltartott néhány másodpercig mire rájöttem, hogy June kanapéján fekszem. Plédemet a hátamra terítettem, belebújtam dalmatás mamuszomba és az ablakhoz sétáltam. Határozott mozdulattal húztam félre a sötétítőt, mint amikor az ember letép egy sebtapaszt. Jobb gyorsan túlesni rajta. Korán reggel van még, a napsugarak máris kegyelmet nem ismerve sanyargatják érzékeny retinámat.  Nagy sóhaj szakad fel belőlem, és elindulok a fürdőbe, hogy egy kis hideg vízzel próbáljam lemosni magamról az aggodalmat, ami, mint valami kellemetlen ragacs elborít. Dommal megbeszéltük, hogy találkozunk a műszakom után a Hard Rock Café előtt, de hiába vártam nem jött el. Telefonon se lehetett elérni, valahányszor próbáltam rögtön kisípolt.  Felnőtt ember, azt csinál, amit akar, nyilván nem tartozik nekem elszámolással, de azért mégiscsak három nap telt el azóta. Három nap! Már lassan nyolcvankét óra, de ki tartja számon? Nem kellene ezen így felhúznom magam. Veszek vissza az intenzitásból, mielőtt még dühömben ledörgölném a zománcot a fogaimról. Korábban is előfordult már, hogy egy időre felszívódott, és ha jobban belegondolok nem is ez az első alkalom, hogy felültet. Kiköpöm a fogkrémet a kopott mosdótálba, majd kiöblítem a számat.  Petey -  a legkedvesebb kollégám- szerint Dom egy igazi seggfej. Persze erre a következtetésre azon hiányos információk alapján jutott, amit megosztottam vele, most mégis azt gondoltam egyet kell értsek vele. Az élet azonban megy tovább, még akkor is, ha az a múlni nem akaró, szorító érzés nem szűnik a gyomromban.
A konyhában körülnézve látom, hogy üres a hűtő, de vár egy kis levél a pulton ismerős macskakaparással: Itt egy kis pénz reggelire, igyekszem haza. Puszil: June
Remek.
Ekkor kopogtatnak az ajtón. Egészen biztos vagyok benne, hogy a nénikém megint itthon hagyta az iroda kulcsait, mikor a kukucskálón kipillantva egy felemás szempárral találom szembe magam.
- Egy pillanat!- kiálltok ki, úgy téve, mintha a kulcsokkal vacakolnék, de közben gyorsan lehúzom a gyűrűmet és elrejtem a nadrágom zsebében.
- Mit keresel itt?- kérdem kissé vádlón próbálva leplezni megkönnyebbülésemet, miközben résnyire nyitom az ajtót. Az ajtóláncot egyelőre nem méltóztatom kiakasztani.
Remélem megteszi ^^  ❀

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


June Wendig lakása Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


June Wendig lakása Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sammael lakása
» Cain lakása