Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Emery Heily Kournikova
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Evangeline
inaktív
ranggal rendelkezem
Evangeline
all the stories are true


Emery Heily Kournikova Empty

the queen of runes
emery heily kournikova
Pave your own path and be fearless.
lucy hale vérfarkas24praetor
the devil is in the details

❖ Becenév:
Em, Ems, de legtöbben Hell-nek hívnak, hiszen szó szerint a poklot hozom el az életükbe.
❖ Születési hely, idõ:
New Orleans, 1994. december 24. || Karácsonykor csak egy ajándékot kapok. Sad
❖ Családi állapot:
Szolid egyedülálló.
❖ Szexuális beállítottság:
Tetszik, ami tetszik. Bár eléggé visszafogott vagyok. ♡♡ demiszexuális ♡
❖ Foglalkozás:
Átmenetileg barista, mellékállásban tanuló, harmadvezérként pedig kutyasétáltató.
❖ Ismertetõ jel:
Apró termetemről.
❖ Átváltozás:
Az egész egy keserű véletlen, vagyis hát senkinek nem állt a szándékában átváltoztatni, de akkor tudnám, hogy mégis mire volt jó az, hogy bezártak egy pár vérfarkas közé, akik még épp elég újak voltak ahhoz, hogy ne tudják mit csináljanak. Ez pedig lett a saját és az ő vesztük is.
❖ Rang:
Praetor. Habár nem mondanám kifejezetten, hogy szíves örömest csatlakoztam a szervezethez, vagy egyáltalán mindez a tervemben lett volna bármilyen formában is, de akármennyire is utálom ezt, de jelen pillanatban csak rájuk számíthatok.
❖ Család:
Testvérek nélkül nőttem fel szerető családban, az édesapámmal és az édesanyámmal. Mindaddig, míg nyolc éves koromban el nem veszítettem az édesanyámat egy démontámadásnak köszönhetően. Ez volt az oka, amiért én azon gyerekek közé tartoztam, akik kiléptek az árnyak közül, hiszen nem vágytam arra, hogy hírnevet szerezzek magamnak, hogy hősként emlegessenek.. Én teljes életet akartam.
Visszavonulásommal egybekötve édesapám is békésebb vizekre evezett, habár teljesen sosem fordított hátat az árnyvadász közösségnek. Ennek köszönhető az is, hogy attól, hogy én nem akartam aktív árnyvadászként élni az életemet, kiképzésben nem kaptam semmivel kevesebbet. A legjobbtól tanultam.
❖ pozitív + negatív tulajdonságok
Rendkívül törődő személyiség vagyok, ha valakit megkedvelek, akkor a szívembe zárom és nem eresztem soha többé. Kegyetlenül őszinte tudok lenni a hazugság nem kenyerem, illetve rettenetesen utálom, amikor hazudnak nekem, de többnyire csak mosolyogva tűröm és lenyelem. Ez inkább a másik embert minősíti nem engem. Mérhetetlenül türelmes tudok lenni, de azért nekem is megvannak a maga határaim, amit már nem tanácsos átlépni, mert olyankor szó szerint én vagyok a személyes poklod. Nem viccelek. De, ha már itt tartunk humorosnak tartom magam. Szeretem a komolyabb helyzeteket is egy viccel feloldani, emiatt talán komolytalannak tűnhetek, de aztán nem igazán érdekel. Mások véleményére igyekszem keveset adni, mert nem az határoz meg engem, hanem a sajátos tetteim. A szarkazmus számomra egy védekező mechanizmus, amit egybe kapcsolok a folyamatos viccelődésemmel, mint egyfajta páncél emelem mindezt magam köré. Esetenként elég meggondolatlan tudok lenni és rendkívül önző is, úgyhogy összességében habár igazán barátságos vagyok, én inkább elkerülném saját magamat, mert több bajt hozok a másik fejére, mint azt elsőre gondolná. Megvannak a magam démonai, amelyeket néha nekem is táplálnom kell.
❖ legnagyobb félelmed
Hogy az apám egy életre gyűlölni fog.
❖ legnagyobb vágyad
Felébredni ebből a rémálomból, visszakapni az édesanyámat.
❖ legnagyobb titkod
Habár nem akartam árnyvadásszá válni, a kiképzés egy részét megkaptam az édesapámtól.
❖ legnagyobb gyengeséged
Nem tudom, hogy lenne-e ilyen, de ha valaki ártani akar nekem az biztos megtalálja. Addig meg hadd legyen ez egy új titok, ha már az összeset kikotyogtam az előbb.
❖ fõ fegyvered
A pici kis tőrömet, nem eresztem ha a fene, fenét eszik sem. Bármennyire is sikerült karmokat növesztenem.
look deeply into my eyes

Mindenki életében eljön az a pillanat, amikor valami örökre megváltoztatja. Nem csak őt, de az életkörülményeit. Az én életemben ez a pillanat kétszer is eljött. Mindkétszer egy darabot veszítettem el a lelkemből, önmagamból.   

1995. tavasza

Ez a nap sem tűnt másabbnak a megszokottnál. Apa volt az, aki a reggelit készítette. Nem tehetek róla, de én mindig is apuci kicsi lánya voltam. Ezen az évek múlása sem változtatott. Mindig csodálattal néztem, ahogy a palacsintát készíti. Imádtam vele játszani, és beszélgetni a legértelmetlenebb dolgokról is, mert vele valahogy még ennek is értelme volt azt hiszem. Fura, de így éreztem.
Mindig csodáltam az erejét és a testét borító rúnákat. Én is olyan akartam lenni, mint amilyen ő. Persze édesanyámat sem kellett egy percig sem alábecsülni, de ő sokkal vakmerőbb és temperamentumosabb volt. Nem hiába apát kértem meg arra, hogy inkább ő legyen a kiképzőm még mielőtt ténylegesen elkezdődnének az edzések. Apát sem kellett félteni, hiszen igazán kemény volt velem, de nem szűnt meg játékos maradni. Egészen addig, míg két árnyvadász nem kopogtatott az ajtónkon, hogy részvétüket nyilvánítsak. Akkor átnyújtották apának anyu nyakláncát, amit még aputól kapott az első házassági évfordulójukra.
Akkor még nem értettem igazán a gyász fogalmát, vagy egyszerűen csak gyermeteg részem nem akarta elfogadni, hogy anya többet nem sétál be az ajtón. Végtelen reményemet fektettem abba, hogy egyik napról a másikra majd besétál és azt mondja, mindez csak egy vicc volt, hogy majd visszatér hozzánk. De, ahogy teltek a hónapok, s az évek rájöttem, hogy ez koránt sem fog megtörténni és csak ekkor kezdett igazán beivódni a lelkembe a gyász, a fájdalom, ami szépen lassan kontrollálhatatlan dühvé formálódott.
Anya holtestét sosem találták meg. Az egyetlen dolog, ami hátramaradt belőle az a nyaklánca volt, amit ott találtak meg, ahol az előző éjszaka kiküldték, hogy ellenőrizze a környéket. Habár mondták neki, hogy várjon meg egy plusz árnyvadászt édesanyám olyan vakmerő volt, hogy ő nem várt senkire, hogy aztán akkorra érjenek oda, mikor már megtörtént a baj. Az egyetlen probléma az volt, hogy pont akkora ért oda, mikor a probléma már kegyetlenül bekövetkezett. Ezért sem tudott rajta senki sem segíteni.

Évekkel később..

Anya hiánya nem akart megszűnni a számomra. De, hát hogyan is szűnhetett volna meg egy gyerek igénye az anyára? Ez még akkor sem szűnik meg, ha az édesanya kegyetlen sorsnak köszönhetően korai halál áldozata lesz. Próbáltam valahogy egyengetni és elhinteni apának, hogy talán megpróbálhatna tovább lépni, de az egyetlen fókusza már csak én maradtam. Az volt az egyetlen módja, hogy beleegyezzen abba, hogy lemondjak az árnyvadász létről, ha cserébe kiképezhet. Persze amikor igent mondtam erre nem is gondoltam volna, hogy ennyire kemény lesz. De mintha megváltozott volna. Hogy hibáztattam-e érte? Egy percig sem. Tudom jól, hogy mennyire szerette anyát, hiszen nap, mint nap szemtanúja voltam a dolognak emiatt pedig egy percig sem tudnám elítélni azért, hogy próbálta megvédeni az egyetlen személyt, aki hátramaradt az életében. Engem. Csak nem tudta, hogy a sorsom egy elkerülhetetlen veszteséget hordoz magában.

Napokat, heteket, hónapokat töltöttünk edzéssel, szinte már nem volt épp felülete a bőrömnek. Habár nem voltam árnyvadász még szerencsém volt, hogy az iratze-t még könnyedén felrajzoltam magamra, ami enyhítette a fájdalmamat, de minden egyes alkalommal, mikor újra a padlóra kerültem minden olyan élénken tért vissza, mintha csak egy pillanatra intettem volna búcsút a fájdalomnak azért, hogy utána az egészet újra köszönthessem a testemben.
Minden áldott nap egyre keményebb volt és, mikor edzettünk még a tekintetében sem tudtam megtalálni az apámat. Talán ezt kellett megtalálnom, megértenem. Nem számít, hogy ki áll velem szemben mindig nekem kell az erősebb félnek lennem. Nem terelheti el a figyelmemet olyan apróság, amit a szívemben érzek.
Miután mindezt tisztáztam magamban sajgó végtagokkal, fájdalommal telten álltam aznap a küzdőtér másik végébe. Mindent kizárva próbáltam az összes gyengeségét magam elé emelni és minderre fókuszálni. Tudom jól, hogy egy régi sérülés óta a bal lába sosem volt az igazi. Tudom, hogy emiatt sokkal jobban támaszkodik a jobb lábára, hogy az egész súlypontját szinte arra helyezi. Azt is tudom, hogy szeret mocskosan küzdeni. Sosem oda üt, ahova gondolnád. Az ember reakcióját figyeli. De talán pont itt az ideje, hogy hamis jeleket küldve, kihasználjam az apró termetemet.
Először egy jól intézett csapás a gyomor felé, miután elhitettem vele, hogy az arcom felé érintő ütést fogom kivédeni, ami elől nem kellett kitérnem, mert a hasamat célozta meg, ezért a görnyesztett hátammal éppen sikerült kitérnem az ütése elől, majd pedig a pillanatnyi sokkhatás után egyenesen a lábára célzok kirántva alól a talajt és ezzel megszerezve magamnak az első győzelmemet.

Elég nehéz volt úgy mondén életet élni, hogy nem erre teremtettem. Ezért is vállaltam mindössze átmeneti munkákat, mert habár elvoltam a mondén világban, nem nyűgözött le. Valamilyen szinten biztonságosabb volt, de a kihívásokat azért itt sem felejtették el belecsempészni egyetlen egyed életébe sem. Én sem voltam ez alól kivétel.   


A sötét háború mindenkit megváltoztatott. Mindent. Én egyszerűen csak örültem annak, hogy apámat a karjaim közé zárhattam. Nem lett belőle sötét árnyvadász, nem halt meg és ez minden terhet leemelt a lelkemről. Csak azt nem tudtam, hogy mindez mennyire kétségbeesetté tesz néhány árnyvadászt majd. Minden egyes lépésük csak azt igazolta, hogy jól döntöttem, hogy nem csatlakoztam hozzájuk. Na, nem mintha olyan jól menne nekem a mondén élet, hiszen első mondénként a családban elég nehéz dolgom van. Sosem kellett eldöntenünk, hogy mik akarunk lenni ez elég könnyedén eldőlt az árnyvadász létben.
Lehetőségek tárházát nyitottam ki magam előtt és mégsem tudtam, hogy mihez is kezdhetnék vele. De aztán nem kellett sokáig gondolkoznom, hogy mégis mi legyek, vagy mi nem, hiszen elkezdődött a toborzás. Engem is felkerestek, hogy szeretnék, ha csatlakoznék az árnyvadászok megritkult sorai közé. Azért elég gyenge próbálkozás, hogy egy olyan helyre várják a jelentkezésedet, ahol éppen most halt meg az emberek nagy része.
Természetesen nemleges választ adtam csak arra nem számítottam, hogy ennek mégis milyen következményei lesznek a jövőmre nézve. Pár árnyvadász úgy gondolta, hogy mókás lenne, ha bezárnának két vad vérfarkas közé, mondván ezzel meggyőzhetnek arról, hogy azt tegyem, amit ők akarnak. Hogy álljak be árnyvadásznak. Csak, hogy az egész ötletüket nem gondolták végig.
Két vérfarkas között egy aprócska kis tőrrel, koránt sem volt túl sok esélyem. Legalábbis arra nem, hogy karcolás nélkül megússzam. Ami a karcolás nélküli megúszást jelentette pedig, hogy még csak esély se legyen arra, hogy vérfarkassá változzak. Mégis minden félelemet, amit a szívem pumpált a testemben, minden egyes dobbanásával igyekeztem kizárni magamból, hogy túlélhessem ezt az egészet.
Szúrtam, rúgtam ütöttem őket, ahogyan értem, de még így is volt néhány karmolás, harapás a testemen, amit ha akartam volna se tudtam volna kivédeni. A fájdalmat elmosta az ereimben tomboló adrenalin, de mikor végre sikerült kiszabadulnom a zárt raktárházból, ahova a hülye árnyvadászok dugtak, már kezdett feloldódni bennem és nem maradt más, mint a vérveszteség, és a szűnni nem akaró fájdalom.
Kiérve nem láttam mást csak egy homályos alakot összevont karokkal. - Tán te is meghalni jöttél? - Tettem fel a kérdést és a következő pillanatban már teljesen magával ragad a sötétség. Eddig bírtam a lábaimon állni, s nem tovább.
you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Emery Heily Kournikova Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  poor "little" girl ❖
Oh, Hell!

Imádom a becenevedet. Ennél aranyosabb már nem is lehetne. Very Happy

Hát még a történeted! Emery Heily Kournikova 362884228 Bár őszinte részvétem édesanyádért, nem tudok elmenni felette, hogy mennyire meghatározó lett a számodra. :O Ez pedig egy fontos dolog, remélem, hogy a hiányából ugyanúgy tudsz majd a jövőben építkezni és segíti, hogy édesapád mellett maradhass. Hiszen biztosan nem haragszik rád! Nem a te hibád volt, hogy két eszement ezt művelte. Sőt, kérlek minél előbb mesélj neki róla, hogy ő is jelenthesse és elkaphassák őket. Emery Heily Kournikova 570102890

A Preator Lupus pedig csodálatos választás volt! Úgy gondolom, Noah és a többiek kezében biztonságban leszel majd. Nem mellesleg, én is felbukkanok majd ott Cat arcával, szóval számíthatsz majd egy játékra ezen irányból. Emery Heily Kournikova 4068121422 A segítségükkel biztosan képes leszel majd elfogadni az új önmagadat. Ha pedig elfogadtad magadat, biztos vagyok benne, hogy mások is el fognak fogadni úgy, ahogy vagy. Még az édesapád is, hiszen ahogy te is, úgy ő is megérti majd, hogy ez neked fájt a legjobban. Emery Heily Kournikova 1386230417 És bocsáss meg, nem tartalak fel tovább, hiába tudnék még ennél többet és többet írni, elemezni ezt a szépen levezetett jellemfejlődést, a karakterben rejlő lehetőségeket, kiépítendő szálakat... Foglalózz és hódítsd meg a játékteret! Emery Heily Kournikova 704671141

Üdvözöllek az oldalon a Staff nevében! Emery Heily Kournikova 67686965

Ps.: A mondén világ nem olyan rossz, majd rájössz! Emery Heily Kournikova 1842766431



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heily Olivia Kournikova
» Emery & Noah || new beginning