Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Brothers of Ragnarök
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Brothers of Ragnarök Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Brothers of Ragnarök Empty

skandináv nevek (?)
két FÉRFI ❖ demon

- Két felkapaszkodott démonfattyú, piti kis zsoldosokkal a zsebükben, nők és hadsereg nélkül, csak a bosszút hajtja több mint egy évezrede…. – a háttérből halk kuncogást hall, mire hidegen fordul hátra. – Most te mesélsz nővérem vagy én? Több komolyságot, elvégre két rettegett férfit keresünk, pontosabban…ők minket. – kunkorodik egy halovány mosoly Éhínség arcára is, mire Hábórú a háttérben már a hasát fogja a hahotától. – Komolytalan. – forgatja a szemét a fiatalabbik. – Ott tartottam hogy, oh igen! Rég volt már az aranykorotok fiúk, és ti még mindig a barbárkor sérelmeit űzitek? A testvéretek önnön mohósága miatt bukott el, megérdemelte amit kapott! Rael kegyes volt, és megajándékozta olyan hévvel, és harci tudással, amilyennel abban a korban csak legendás férfiak bírtak, arról már igazán nem ő tehet, hogy elbukott, és egy warlock karmai közül már csak bundában szabadult. Olyan gyönyörű volt, olyan fenséges és…olyan éhes. Megsajnáltam. – kecses vállvonás. – Magamhoz kötöttem, hogy ne öljék le mint valami Hél küldötte pokolfajzatot. Hű társam, habár a régi korok óta megkopott kicsit az emberi értelem abban a csontos kis buksijában, és már koránt sem olyan bizalomgerjesztő a külseje. Higgyétek el, már nem fogjátok visszaszerezni, a lelke, a hűsége, mind az enyém!
- Rátérnél már a lényegre is, az a koszlott szőrcsomó úgy se fog helyeselni minden magasztaló mondatodra. Unatkozom! -
- Jó, jó! Szóval úgy hallottuk, a testvéretek elvesztése után először ti magatok is a farkasléttel próbálkoztatok. Nos ez nem jött be, hahó, az egy átok volt!  Aztán megtaláltátok azt a warlockot! Mégse gondoltátok, hogy hagyjuk, hogy valami varázslattal olyan erőre tegyetek szert ami már-már lehetetlen. Remélem nincs nagy harag, hogy végül miattunk buktattok ti is el….csak egy apró csel ellett, két ártatlan kis embernő alakjában….  Azért érdekelne, vajon melyiketek járt rosszabbul, az akivel Adorael vagy akivel én bántam el… Ah, mindegy is! Hiába lettetek démonok a halálotok után, hiába küzdöttétek fel magatokat a ranglétrán évszázadról évszázadra, akkor is csak koszos kutyák maradtok. – helyeslő horkanás a háttérből – Évszázadok óta ölitek a démonokat, a bukottakat, a saját fajtátok, nem ismerve sem irgalmat, sem vesztegetést. Ahol csak minket véltek felbukkanni feltűntök. De ennyi mészárlás sem vitt közelebb titeket hozzánk. Milyen tragikus!
- Azt is említsd, hogy már rettegéssel telve emlegetik a nevük! – könnyáztatta nevetés a háttérből ismét, mire Éhínség bosszúsan sóhajt, és az orrnyergére csíp. – Én csak azt sorolom, amit hallottam Rael, ne bosszants! Ha nevetséges, ha nem ezek tények. – újabb apró mosoly az amúgy inkább komor arcon, majd ahogy megérzi nővére jelenlétét, inkább odébb hajol, nem kockáztatva érintést.
- Minket kerestek bolhások? Gyertek csak! Anyuci örömmel vár, hogy aztán a véretekből kenjem fel a harci maszkom nyakláncnak pedig felfűzhessem a satnya csoffadt kis…. – itt az írás elkenődik, mivel Fames a szárnyánál fogva húzza Háborút hátrébb, változatos káromkodások olyan mint „megölöm ezt a korcsot Nilael, hallod?!” és az „Az övét is felfűzöm a másik kettő mellé, ha nem ereszt” közepette.
- Egy szó mint száz, Famesnek jól fog jönni még két pajtás…..már ha megtaláltok.
- Nekem meg úgy is hiányzik két farkasbőr a falamra! - kiált még mindig a farkas miatt bosszankodva Adorael.

Sokszor csókol: Háború, és Éhínség

// Nos, nem sok minden szeretnénk ezen felül megszabni, alakváltó démonok vagytok (farkas, medve stb alakba tudok átváltozni), abból is aligha nem mára feltornásztátok magatokat a ranglétra felső fokaira. Hogy hűek vagytok e valami nagyobb démonúrhoz vagy sem, ti döntitek el, az sem baj ha nem! Bosszút fogadtatok ellenünk, Lovasok ellen (főként a nővérem és jómagam ellen), zsoldosok dolgoznak nektek, de azok is csak addig, míg a hűségük a tiétek. Kegyetlenek, ellentmondást nem tűrőek vagytok, és roppant céltudatosak.
Nem gyenge lelkű usereknek valók a karakterek, és egy jó adag fantázia és kreativitás elengedhetetlen hozzájuk. Sok-sok ötletünk van, játékokból nem lesz hiány, nagyon várunk titeket!
PB: Szabad kezet szeretnénk engedni, csak az irányba tapogatózás kedvéért pár példa: Josh Mario John,Alex Høgh Andersen , Lasse Matberg, Jack Greystone. A teljesség és a kötelesség igénye nélkül csak példák. (az sem baj ha ikrek, annak is örülnénk!)
Gyertek gyertek, nagyon várunk!

~1200 ❖ szabad  
1 / 1 oldal