Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


blake && ronnie ♡ get away
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Rhiannon Lovehallow
Sun rend
ranggal rendelkezem
Rhiannon Lovehallow
all the stories are true


blake && ronnie ♡ get away Empty

ronnie & blake
i need your help
Ostobaság volt hinnem abban, hogy túl járhatok az apám eszén. Minden rosszat, amit elkövetett a puszta akaratommal kitörölhetem, ha elég erősen próbálkozom. Szerettem volna bizonyítékot gyűjteni arra, hogy mit művel, hogy mégis mennyi életet tesz tönkre nap, mint nap anélkül, hogy egy pillanatra is rosszul érezné magát miatta. Minden egyes tönkretett életet meg akartam bosszulni. Pontosan ez vezetett a halálomhoz. Legalábbis azt hittem, hogy meg fogok halni. Kis híján meg is haltam. Ha a klánvezér nem talál rám, ha nem segít nekem az utolsó pillanatomban, mikor egyre csak azt hajtogattam, hogy ne hagyjon elmenni, ne engedje, hiszen nem akarok elmenni. Nem is igazán hozzá beszéltem. Talán egy felsőbb hatalomhoz, habár nem nevezném magam túlságosan hívőnek. Mégis utolsó kétségbeesésemben valami megfoghatatlanhoz fohászkodtam annak reményében, hogy megmenekülhetek. Talán pont ennek köszönhető, hogy akkor megmentették az életemet. Mégis nagyon jól tudtam, hogy pusztán az, hogy eltűnök nem lesz elég. Viszont a klántól nem mertem ennél többet kérni, hiszen az életemet köszönhetem nekik. S leginkább nem is szerettem volna olyasmibe beleártani őket, ami veszélyt hozhatna rájuk. Egyedül azonban nem lettem volna képes rá.
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd egy netes ismertség lesz számomra ennyire fontos. Fordulhatnék talán Neal-hez, de nem akarom őt belerángatni az életem zűrjeibe. Az utóbbi időben pedig Blake-et már éppen elég mélyre sikerült rántanom és csak remélni tudom, hogy még nem jött rá apám, hogy van még egy ember a mi kis egyenletünkben. Épp elég baj, hogy őt belerángattam. Most már tudom, hogy mi is a tét, hiszen az életemet veszítettem el. De ezt a második esélyt most már nem fogom elvesztegetni.
Éppen csak nyugodni látszik a nap, de én már egyre inkább járkálok fel s alá a szinte koromsötét szobában, ahol a függöny szélénél látom még a halovány nap sugarait. Egyre inkább irritál, hogy nem tudok a napon közlekedni. Mindig is szerettem süttetni magam, ahogyan a nap cirógatta a bőrömet, de azt hiszem ezentúl be kell érnem a hold és a csillagok fényével.
Amikor végre tiszta a terep rögtön el is indulok a Blake-el megbeszélt találkahelyre, hogy együtt kitaláljunk valamit arra, hogy apám többé ne gyanakodhasson rám.
remélem kezdőnek megteszi nyomi ||



Rhiannon Lovehallow
Sun rend
ranggal rendelkezem
Rhiannon Lovehallow
all the stories are true


blake && ronnie ♡ get away Empty
***
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ronnie&Blake aka Rosa Santiago & Bill Yates
» Hayley Blake
» Blake Lancaster
» neal && ronnie ♡ another love
» ronnie & aiden ❖ the very first time