Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


elastian ♡ in another life
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


elastian ♡ in another life Empty
elowen & sebastian
what if?
Álmaim könnyed bugyraiból mély, torokból előtörő hörgésre ébredek és szinte azonnal kipattannak a szemeim. Eleinte nem is igazán tudom, hogy hol vagyok aztán egy pillanatra végigfut bennem a pánik, ahogy a kiságy felé fordulok, de mivel onnét nem szűrődik ki más, mint apró szuszogás az oldalamra tekintek, ahol Sebastian a saját verejtékében úszva nyöszörög és finoman szólva dobálja saját magát.
Kezemet óvatosan az arcára helyezem, ami szinte megégeti a kezemet olyan forró, de egy pillanatra sem húzódom el, inkább szólongatni kezdem, hogy magához térjen. - Seb.. Seb.. Drágám.. Ébredj fel. - Óvatosan megpaskolom az arcát, hogy kirántsam őt a legsötétebb rémálmai közül. Persze tudom, hogy ennek még nagyon rossz vége is lehet, de nem tudom nézni, ahogy szenved. A múlt mindkettőnket kísért őt talán egy kicsivel jobban, mint engem. De tovább kell lépnünk, hiszen az élet megy tovább. Nem cipelhetjük terheinket a végtelenségig, mert abba csak belepusztulnánk.  
Még mindig nem tudom elhinni, hogy mindketten túléltük. Megváltozott az életünk a sötét háború óta és lehet, hogy szökött bűnözök vagyunk, de sosem voltam boldogabb. Végre vele lehetek azzal a felével, akiről mindig is tudtam, hogy benne rejtőzik. Illetve a szerelmünk gyümölcsével. Valakivel, aki nélkül az életemet nem tudnám elképzelni.

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


elastian ♡ in another life Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Training together [elastian]
» elastian • can't stay away