Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lenore Everleigh
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lenore Everleigh Empty

Ophelia Merryhallow
Lenore Everleigh
Az ember egyetlen méltósága abban áll, hogy makacsul lázad a saját sorsa ellen.
Maria Ehrich Árnyvadász21Árnyvadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Leonie (csak a parabatai-ja hívta így), Leo (mindenki mással így szólíttatja magát)
❖ Születési hely, idõ:
Philadelphia, 1998. 11. 15.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Árnyvadász, ügyeletes közterület-rongáló, csempész, informátor, zsoldos mikor éppen mit hoz a sors
❖ Ismertetõ jel:
folyton festékes a keze és a ruhája, a száját egy fekete maszkkal fedi el, baseball sapkát hord
❖ Átváltozás:
Remélhetőleg nem fog átváltozni, különben felköti magát.
❖ Rang:
Árnyvadász: A képzést befejezte, habár még bőven van mit tanulnia. Ő nem a könyvekből szerzi a tudását, és nem is oktatók által. Bőven követ el hibákat, cselekszik meggondolatlanul, azonban ismeri a különböző fajok képességeit, erősségeit és gyengéit. Tudja, hogy jelenleg csak magára számíthat, s mivel dolgozik benne egyfajta túlélő-ösztön, ezért nehéz helyzetekből képes kivágni magát. Szeret új dolgokkal kísérletezni, vagy egzotikus fegyvereket tanulgatni, bár ezt a bujkálása óta nemigen teheti meg. Van annyi esze, hogy túlerőben lévő ellenfeleknek ne menjen nekik, de ha esélyt lát arra, hogy orgyilkosként egyesével leszedje az ellenségeit, abban ügyes. Nem csapatjátékos, megy a maga feje után, engedetlensége miatt nem tűri a parancsokat, gyakran meg is szegi őket.
❖ Család:
Édesanyja családjával egy nézeteltérés miatt nem tartják a kapcsolatot, bár a nagyszülők próbálják Leót magukhoz édesgetni. Édesapja nagyszülei és az egész rokonság Idrisben él, velük nagyon ritkán találkozik. Leo sznobnak tart mindenkit a rokonságban, ezért tartózkodó, időnként ellenszenves a családi összejöveteleken. A szüleivel sem szoros a kapcsolata, hiszen mindig irányítani akarják őt, de ő kellően makacs volt ahhoz, hogy idővel ne engedje ezt nekik. Egyfajta fekete bárány a családban, mindezt a zabolázhatatlan személyiségének köszönheti. A szülőkkel is ritkán beszél, ugyanis ők Idrisben dolgoznak, míg Leo nem volt hajlandó követni őket, így a New York-i intézetbe költözött, majd azt is otthagyta.
❖ pozitív tulajdonságok
• kalandkedvelő
• megbízható
• rettenthetetlen
• független
• cél-orientált
• hűséges
• kitartó
• magabiztos
• kötelességtudó
• bátor
• eltökélt
• ambiciózus
• ravasz
• jól informált
• merész
• gyakorlatias
• edzett
• ragaszkodó
❖ negatív tulajdonságok
• szarkasztikus
• hazudós
• barátságtalan
• engedetlen
• arrogáns
• mogorva
• tisztességtelen
• nagyképű
• alattomos
• durva
• kötekedő
• öntelt
• vulgáris
• faragatlan
• önző
• lobbanékony
• komor
• humortalan
• becsvágyó
• bosszúálló
• könyörtelen
• agresszív
• engesztelhetetlen
• vad
• sértődős
• makacs
• főnökösködő
• kritikus
• ingerlékeny
• türelmetlen
• szemtelen
• cselszövő
❖ legnagyobb félelmed
Végleg elveszíteni azt a személyt, aki fontos neki, és aki megérti őt. Másik nagy félelme, hogy lassan belebolondul a magányba.
❖ legnagyobb vágyad
Szabadnak lenni kötöttségek, elvárások nélkül élni, és sodródni az árral.
❖ legnagyobb titkod
Soha nem akart igazán árnyvadász lenni, a művészet jobban érdekli, mint a világ megmentése.
❖ legnagyobb gyengeséged
Érzelmileg könnyen manipulálható, ha tudják mi a legfontosabb számára.
❖ fõ fegyvered
Kama, bár tőröket és shurikeneket, is előszeretettel használ. A keleti harcművészetek fegyvereit preferálja.
look deeply into my eyes

Egy new yorki bérház tetején ültem a lábaimat a mélybe lógatva. Nem akadályozott volna meg semmi a zuhanásban. Nem éreztem többé semmit. Éjjeli ragadozóvá váltam, alig volt szükségem ételre, italra vagy alvásra. Engem csak az éltetett, hogy visszaszerezzem, amit annak idején elveszítettem.
Az ég felé pillantottam, bár nem láttam a csillagokat, de a hatalmas neonreklámok így is épp elég nézelődnivalót adtak számomra. Itt egy csaj forgalmazott valami új sminkszettet, amott ruhákat akartak rásózni az emberekre. Minden csillogott, hogy minél jobban felhívja az emberek figyelmét.
Hűvös, békés éjszakának ígérkezett a mai, bár a tennivalóimnak még neki se fogtam. Csupán felültem a tetőre merengeni, benyakaltam öt energiaitalt, és azon töprengtem, hogy a sors milyen szerepet szánt nekem ebben az életben, és mit műveltek a társammal.
A karomon futó rúnákra pillantottam, egytől egyig az én alkotásaim voltak, és közel sem volt akkora erejük, mintha a parabatai-om rajzolta volna őket. Igaz, az én ezerszer jobb kézügyességgel lettem megáldva, mégis jobban szerettem az ő keze munkáját a bőrömön látni.
Feltápászkodtam a peremen, és még egyszer utoljára letekintettem a kavargó mélységbe, mielőtt visszafordultam volna a tűzlépcső irányába. Felkaptam a lépcsőnél hagyott hátizsákomat, megigazítottam a sapkát a fejemen, és összehúztam a kabátomat, mert a csontomig hatolt a hideg.
Nesztelenül lekászálódtam a fémlépcsőfokokon, hogy egy kietlen sikátorban érjek földet. Senki nem látott volna meg az álcázó rúnáknak hála, így csak az alvilágiakkal szemben kellett óvatosnak lennem. Oda kellett volna érnem a megbeszélt találkozóhelyre, de nem akartam, hogy az Intézet lakói, vagy apám emberei a nyomomra akadjanak. Többé nem viseltem az Everleigh nevet, sőt arctalan árnyvadászként róttam az éjszakát.

***

Néhány órával később már egy aprócska ajándékkal vártam az informátoromat. Én egy kukán gubbasztottam, és a kamám pengéjét élezgettem, az ajándékcsomag pedig összekötözött végtagokkal hevert a földön. Egy ideje nem gondolkoztam el morális kérdéseken, mint például helyes dolog-e az emberrablás, vagy az, hogy lepaktálok veszélyes vérszívókkal. Csak egy dolog hajtott előre: visszakapni a társamat. Bármi áron.
Magányomban dúdolgatni kezdtem hát, ugyanis a foglyomnak még az elrablásakor kénytelen voltam betömni a pofáját, úgy visított.
Szellő söpört végig a kietlen zsákutcában, én pedig lassan a maszkom mögött elmosolyodtam. Megérkezett hát az a mocskos vérszopó, aki információkat ígért nekem.
− Látom sikerült rávenni a hölgyet, hogy eljöjjön a találkozóra – jegyezte meg a vámpír egészen kivirulva. Nem tudtam, hogy mégis mire kellett neki az a mondi nő, gyanítottam, hogy nem vacsorának, de nem akartam belefolyni a részletekbe.
− Eleinte ellenkezett, de tudod, milyen meggyőző tudok lenni – rándítottam meg a vállamat, aztán a kamát rászegezve lecsusszantam a kuka tetejéről. – Információkat ígértél nekem. Ki vele!
Nem akartam továbbhúzni az egészet, ő megkapta amit akart, most már én következtem. Feszülten pillantottam rá, hiszen egyetlen információmorzsa is képes lett volna életben tartani bennem a reményt, hogy nem voltam teljesen elveszve a világban, és igenis akadt még valaki, akire számíthattam.
A vámpír felsegítette a nőt a földről, óvatosan átkarolta, beleszagolt a hajába, már-már dédelgette az új kedvencét, amitől nekem csak felfordult a gyomrom. Aztán a férfi elgondolkodva megérintette az ajkait, és így szólt: − Tudom, hogy kit keresel annyira, de hidd el, talán jobb, ha meg sem találod. Életben van, New Jersey-ben látták utoljára három hónapja, de azóta nyomaveszett.
− Életben van? Ilyen közel?! Te nyomorult féreg, hát miért nem mondtad el korábban?! Minden perc számít! – Lehetséges lett volna, hogy ő is keresett engem? Talán a város szerte körbefújt graffitikbe rejtett üzeneteim egyikét találta volna meg? Felvillanyozott a tény, hogy itt volt az orrom előtt, és mégis elárasztott a düh, hogy nem tudtam merre járt.
− Javasolnék még valamit, Miss Everleigh – szólalt meg halkan a vámpír, mire kénytelen voltam ismét minden figyelmemet nekiszentelni, főleg, amiért tudta a nevemet. – Fusson. Jó messzire, mert az édesapja égen-földön keresteti.

***

A nyomomban voltak. Szinte lehetetlenség volt lerázni az öregem kutyáit, holott annyira közel voltam a célomhoz! Nem akartam hagyni, hogy elhurcoljanak Idrisbe, és azt se akartam, hogy bárki is eltántorítson a célomtól.
A csatornába menekültem. Majd elhánytam magam az ott uralkodó bűztől, de tudtam, hogy a pribékek árnyvadász létükre voltak annyira kényesek, hogy ne piszkolják be a ruháikat.
Már csak annyi problémám volt, hogy a számlámat zárolták, és csak egy kevés pénzem maradt. Több mint egy éve ugyanabból a hátizsákból éltem és onnan rángattam elő a ruháimat, de eddig mindig volt egy hely, ahol álomra hajthattam a fejemet. Eleinte az Intézetben, amíg jól össze nem balhéztam úgy mindenkivel, majd kisebb motelekben, szállókban találtam magamnak menedéket. Jelenleg azonban nem állt más a rendelkezésemre csak a csatorna.
A lépteim szerencsére nem vertek visszahangot, de a fojtogató bűz és a hömpölygő szartenger nem tette kellemessé a kiruccanásomat. Egy darabig azonban kénytelen voltam odalent meghúzni magamat, amíg teljesen el nem veszítették a nyomomat.
Csupán éjszaka merészkedtem fel ismét a városba. Egy teljesen kihalt környékre keveredtem, lebontásra váró épületekkel, bedeszkázott ablakú boltokkal és egy régi szállóval, aminek a bejárata fölött még épphogy pislákolt a lámpa.
Amikor beléptem az épületbe, egyből köhögni kezdtem a mindent átható dohszagtól, azonban alaposan átfésültem mindent, de egy lelket se találtam odabent. Következő lépésem az volt, hogy a még legemberibb állapotban lévő szobát birtokba vettem, és megpróbáltam kidolgozni egy olyan tervet, amely alapján észrevétlenül nyomozhattam volna anélkül, hogy bármilyen kretén a nyakamba lihegett volna.

you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Lenore Everleigh Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  lonely one ❖

Leo!

Ne tudd meg, mekkora örömet okozol nekünk (de főleg nekem ~ Razz ) azzal, hogy ismét köreinkben köszönthetünk. Hát még, hogy egy új előtörténettel örvendeztettél meg, pedig már az előző is nagyszerű volt! Lenore Everleigh 3819206664 Én kétség kívül elfogadtalak volna azzal is, nem hogy így. Tehát enyém az öröm és a megtiszteltetés, hogy elsőként üdvözölhetlek közöttünk. Lenore Everleigh 124822942

Nem is tartalak fel sokáig, hiszen már rég kifaggattalak, hogy mi lesz veled, hogyan leszel. Mások meg csak lessenek, hogy mit alkotsz majd itt nekünk New York utcáin (mármint a graffitin kívül). Lenore Everleigh 4068121422 Mellesleg, az előző alkalommal már mindent elmondtam. Szép  vagy, jó vagy, csodálatos vagy és FOGLALT! Khm, akarom mondani, stipi-stopi az első két játékod. Very Happy
Foglald az újonnan keresett pofidat (ah, még mindig olyan jó ízlésed van Lenore Everleigh 1654771135 ), foglald le a rangodat és esetleg less új arcok után, akikkel még tovább színezheted a történetedet! Mert az angyalra, te sosem okozol nekem csalódást, még ha ismerem is a sztorit, látni akarom, hogyan formálod meg! Lenore Everleigh 2260187092

Sok-sok szeretettel a Staff nevében,
Mabel Amboise



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lenore Everleigh