Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My little mundanes
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


My little mundanes Empty
--- archivált hirdetés ---

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


My little mundanes Empty

szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
Rachel McAdams (Iris), Dove Cameron(Emily), Brendon Urie(Sylvester), Harry Lloyd(Oliver), Andrew Scott(Chad), Jack Falahee(Cornelius)
DE! Szabadon választható a pb, de közös egyeztetést azért kérnék.
❖ kor
14-45  
❖ faj
Mondén
❖ rang
Látó
❖ város
New York
❖ foglalkozás
Választható
❖ szexuális beállítottság
Választható  

Iris, Emily, Sylvester, Oliver, Chad, és Cornelius mind mondének, aki képesek látni az árnyvilágot. Userre bízom, hogy voltak-e a felmenőik között árnyvadászok, avagy sem, valamint, hogy miképpen élték meg a tényt. Annyi viszont biztos, hogy az interneten keresztül egymásra találtak, és így hatan csoportosultak, fixen találkoztok minden héten és megosztjátok egymással a tapasztalataitokat. Cornelius menetközben kilépett, miután a csoport nem volt hajlandó összefogni és nyomozni egy vámpírgyilkosság ügyében, de ti többiek, még a mai napig összeültök, még ha talán ritkábban is, hogy segítsétek egymást.
Iris: te egy 30-as éveiben járó özvegy vagy, akinek a férjével és két éves kislányával egy démon végzett. Az, hogy te miképpen élted túl, hogy vadászik-e rád még ez a démon, azt rád bízom. Viszont te rettenetesen gyászolsz, még így 3 év elteltével is. Bosszúra vágysz, mondhatni a képébe röhögsz a természetfelettinek. Amikor megtudtad, hogy én is úgymond ennek a természetfelettinek a részese vagyok, először nagyon keserű szájízzel fogadtad az érkezésemet, de amint rájöttél, hogy démonokat ölök, rögtön a szívedbe zártál. Tanulni akarsz tőlem, te vagy az egyik, aki bármit megtenne azért, hogy beteljesíthesse a bosszúját. Te talán szimpatizáltál és Cornelius terveivel, de valamiért akkor nem léptél ki vele együtt.
Sylvester: 27 éves vagy, elméleti fizikus, aki a testének összes apró kis molekulájával ellenkezik a démonok, a vérfarkasok, vagy a vámpírok létezése ellen. Az én megérkezésem volt az utolsó csepp a pohárban. Te még a saját szemednek sem vagy hajlandó hinni, inkább önként és dalolva sétálsz a halálba, mintsem, hogy elfogadd: ti mondénok sem tudtok mindent. Talán sérti az egodat, hogy Milo levert harc terén, vagy, hogy Oliver jobb íjász, mint te. Pedig te sokkal kigyúrtabb vagy annál a kis nyüzügénél, és szerintem az önbecsülésed az, ami visszatart attól, hogy ismét elgyere egy gyűlésre, de mondd! Meddig bírod ki anélkül, hogy Cornelius-szal egymást cikizzétek, hogy távol tartsd magad Emily-től, aki a bátyjaként tekint rád? Túl vajszívű vagy, tedd félre az egodat! Így is lecsúsztál már a drámáról, amit Cornelius okozott a kiválásával, most lenne a leginkább szükség a visszajöttödre!
Emily: egy 14 éves lány vagy, akit bolondnak hisz a családja. Durván katolikus keresztények a szüleid, és minden egyes szavaddal, cselekedettel igyekszel megbotránkoztatni őket, amióta pszichológushoz járatnak. Pedig te csak őszinte akartál lenni velük, azt hitted ők majd megértenek. Ennek hiányában viszont az interneten kezdtél el keresgélni, te vagy a legjártasabb a boszorkányok és varázslatok körében, ahogy fejből tudsz minden démont és angyalt is. Nem mondtad, hogy találkoztál volna egyel, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen önfejű, és veszélyesen nagy tudású merész kislány ne futott volna bele, akár akarva, vagy éppen akaratlanul is egy démonba. Leginkább téged rázott meg Sylvester távozása, a fiút úgy kedveled, mintha csak a bátyád lenne, ő pedig úgy bánt veled, mint a legaranyosabb húgicával. Folyamatosan zaklatod őt telefonon, hogy végre ismét visszakaphasd őt.
Oliver: az a bizonyos "nyüzüge" srác, aki felől mindig kételyeim vannak. Bár páratlan íjász vagy, meg nem is annyira hülye, mint egy-kettő sikeresen vizsgázott árnyvadász, attól még félek, nem állnád meg a helyedet közöttük. Túlságosan is... Mondén vagy. Félsz, ha megrezzen a bokor mögötted, ha valaki rondán néz rád az utcán, inkább csak elfordítod a fejedet és elsietsz, nehogy belédkössenek. Vernek otthon, vagy az iskolában teszik ezt veled? Én már észrevettem, hogy néha spontán lila foltok bukkanak fel rajtad, de te inkább egy szót se szólsz, csak egy mosolyt erőltetsz az arcodra. Hiába vagy látó, néha legszívesebben én magam rúgnálak ki ebből a csoportból, ugye tudod, hogy nem egy kellemes teára ülünk itt össze hetente, hanem, hogy harcosokat képezzünk belőletek?
Chad: te vagy a rangidős, pontosan 45 múltál tavasszal. Ehhez képest viszont rendkívül fitt vagy, intelligens és segítőkész. Szoktál sütni, a süteményeiddel pedig rettenetesen fel tudod dobni a délutánokat, de ne hidd, hogy ez plusz pont. Persze, tőled nem várok el semmi különöset, hiszen 45 évesen már nem minden olyan, mint 20 évesen. Ellenben egész sok élettapasztalattal rendelkezel, látóként pedig mondhatni felülmúlhatatlan információ forrás vagy a csoport többi tagjának. Végtelenül nyugodt típus vagy, nagyon jól magyarázol a tobbieknek, ha esetleg nem értenék, amit mi Corliss-szal mesélünk. Feltételezem, volt már dolgod árnyvadászokkal, lehet elkaplak majd egy kellemes csevelyre ezzel kapcsolatban. Amúgy meg szeretem a meggyes pitét, nyugodtan süthetsz a rebarbara tea mellé.
Cornelius: mindük közül te vagy a legkiválóbb árnyvadász alapanyag. Kiválóan harcolsz, valószínűleg annak köszönhetően, hogy már vagy 5 éve boxolsz. Viszont a fegyverek kezelésével sincs problémád, ahogyan az eszed is vág. Kiváló stratéga vagy, jól kezeled az embereket, és nem mellesleg tanulékony vagy. Nem vagy egy gyáva ember, a barátaidért bármit megtennél. Viszont fogalmad sincs róla, hogy beléd szerettem, hála az égnek! Ugyanis nem vagy oda a természetfelettiért, félek nem szívesen vállnál árnyvadásszá, bár sohasem kérdeztelek erről. Az ellenérzés, ami minden egyes alkalommal kiül az arcodra, na az viszont beszédes. Nem is merném neked elmondani, hogy miként érzek és kérlek, ne haragudj! Az a szerelmi bájital talán mindkettőnk jövőjét szebbé teszi majd, ugye? Ő már elkelt, így a többieket már ketten várjuk! My little mundanes 1842766431

Nem akarok túl sokat megszabni, amit nem írtam le, azt tessék csak nyugodtan alakítgatni. Felőlem Emily és Sylvester is összekavarodhatnak, a lényeg, hogy ők elég közel állnak egymáshoz, míg a csoport "apja" Chad. Mindenki hallgat rá, bár Iris talán kissé túl forróvérű. Viszont, ha valami van, akkor nagyon szorosan össze tudnak tartani, és ennek örülnék, ha már legalább ketten megérkeznek, akkor így is lenne. Very Happy

we need you badly

1 / 1 oldal