Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hayden Dream
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Hayden Dream Empty
--- archivált hirdetés ---

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Hayden Dream Empty

hayden dream
brett dalton ♡ ❖ warlock
// play by terén elmondhatatlanul szeretném az úriembert, név teljesen szabadon alakítható a saját választott boszorkány családnévtől kezdődően a keresztnévig, de ha megérkeztél mindenképp írj, hogy biztosan tudjam, te vagy az, akire vártam. lelkesen várlak, szóval gyere minél hamarabb! Hayden Dream 1842766431 Hayden Dream 1912333346 

Nem töltünk túl sok időt együtt ahhoz képest, hogy már évszázadok óta házasok vagyunk - hogy ez ténylegesen milyen hosszú ideje tart, majd megbeszéljük -, de ez egyikünket sem zavarja. Egyértelműen megvan közöttünk az a megfoghatatlan szikra és igen csak jó párost alkotunk az ágyban, ami kifejezetten piros pontot érdemel, de mindössze egy évszázadban egyszer-kétszer vagyunk együtt. A házasságunk koránt sem szerelemből indult, sokkal inkább azért jött létre, mert mindketten hataloméhes kis dögök vagyunk.
Már emberként is megszállottja voltam a démoni mágiának, mindennek ami a természetfelettivel kapcsolatos ennek is köszönhető, hogy egyike vagyok a legidősebb vámpíroknak, egyike az elsőknek. A megismerkedésünk után pedig hosszas kutatások árán, de sikerült eljutnunk arra  pontra, hogy képesek legyünk egy olyan háztartási szertartást végrehajtani, ami elég erős, hogy szinte a lelkünket is egybe forrassza. Így esetenként hozzáférhetek a mágiádhoz, míg neked hozzáférésed van az én természetfeletti erősségemhez. Persze ezt csak ritkán tudjuk kihasználni, hiszen úgymond ezzel a másikat merítjük le - legalábbis eddigi teszteléseink alapján az is lehet, hogy nem működött tökéletesen a szertartás - így vigyáznunk kell, hogy ne öljük meg ezzel a másikat, mert így az a kis bónusz hatalom, amire szert tettünk köddé válna.
Nem tudok túlságosan sok mindent rólad, hogy mi történik körülötted mostanában, vagy az elmúlt évezredekben, hiszen nem a lelki fröccsökben vagyunk jók együtt. Többnyire kapcsolatunk csak fizikális, nem kommunikálunk különösebben egymással komolyabb dolgokról csak, ami kifejezetten érintheti a másikat. Azt tudom, hogy voltál már párszor főboszorkánymester, de végül mindig a szabadság vonzott így legtöbbször szabaduszó boszorkánymesterként tengeted a napjaidat. Hogy most pontosan hol fogsz felbukkanni azt nem tudom.. Az is lehet, hogy felkeresel mert szükséged van a segítségemre, vagy egyszerűen csak hiányoztam.. Vagy valami nagyon ördögi tervet dédelgetsz.. Mindenesetre érkezésednek örülni fogok, hidd el!


a házassági kötelék itt szerepel mint érdekesség így gondoltam érdemes lenne kihasználni. Hayden Dream 1842766431 Szóval ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor ne habozz regisztrálni és boldogítani engem! Hayden Dream 124822942
600+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayden Dream