be careful who you trust

the devil was once an angel

Share | 
Táncparkett
If I cannot move heaven, I will raise hell
Silent Brothers
❖ admin

i believe that emotions
Keresem :
new members
Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

-- szabad játéktér --

i believe that emotions
Hobbi :
criminal ❀ M I N D S ❀
Karaktered arca :
danielle ❀ P A N A B A K E R ❀
give us power

panda  & elly
do i know you? i feel like i do  

Új élet egyenlő egy új kezdettel. A világom egyik pillanatban még összedőlni látszott a következőben pedig felkaroltak a sötétségből. Nem is lehetnék hálásabb Raphael-nek. Tudtam miről mondok le, hogy soha többé nem lehet átlagos és egyszerű életem, de az igazság az, hogy már nem is vágytam rá. Amilyen életem volt az maga volt a pokol. Most pedig, hogy a sötétség lett az otthonom egyáltalán nem bánom. Ha ez a szabadságom ára, akkor ez a szabadságom ára. Nem akartam, hogy mondén korlátok közé szorítsam magam, mert egy múlandó élet során nem igazán választása valakinek. Szüksége van az embernek keresettre.. Robotol egy életen keresztül azért, hogy biztos élete lehessen, ahol boldogulhat és egy percig sem tudja kiélvezni. Vagy mire odajutna, hogy kiélvezhesse addigra már a teste adja meg magát.
Amint lement a nap már kidugtam a fejemet az éjszakába. Szükségem volt arra, hogy szabadon bulizhassak. Valami, amit sosem mertem megcsinálni. Túlságosan sokat aggódtam az életem körülményeiről. Nem volt lehetőségem arra, hogy elengedjem magam és egy kicsit kikapcsoljak. Most ezt szüntelenül igyekszem bepótolni. Habár az utolsó estémen még volt lehetőségem annyira leinni magam, hogy csak foltokban emlékszem arra, hogy mégis mi történt. Az egész este nagy része a homályba veszett. Most vámpírként koránt sem kell aggódnom, hogy ez megtörténik azért a halott szervezetem könnyebben feldolgozza a helyzetet. Nem olyan könnyen lehet kiütni.
Az egyik kedvenc számom zengett fel a szórakozóhelyen, ahol nem kell aggódnom azért, hogy a sápadt bőrömmel kitűnök a tömegből, mert itt a legtöbben alvilágiak vagyunk, akik egy kicsit ki akarnak kapcsolódni.
Minden gondolatomat kikapcsoltam és csak a zenét engedtem, hogy simogassa a lelkemet. A testem pedig olyan könnyedén mozgott a zene ritmusára, mintha erre teremtődött volna. Annyira belefeledkeztem a táncolásba, hogy véletlenül nekiütköztem valakinek. - Bocsi, ne haragudj. - Automatikusan csúszott ki a számon a bocsánatkérés és akkor pillantottam csak fel, hogy kibe ütköztem is bele. Valahonnan túlságosan is ismerősek ezek a vörös fürtök. De mégis honnan? Egyszerűen nem tudom hova tenni, de mintha már találkoztunk volna.
Silent Brothers
❖ admin

i believe that emotions
Keresem :
new members
Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
give us power

Sponsored content