Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Cola ~ At the beginning
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Lola Bloodshadow
Praetor
ranggal rendelkezem
Lola Bloodshadow
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
cole & ophelia
you really are cute
Sokkal jobban szeretem ebben a közegben mozogni és másokkal edzeni, ahol nem kifejezetten vérre ment a harc. Nem kellett attól rettegnem, hogy valakinek a lába alól kiránthatom a talajt, hiszen itt mindenkinek megvolt a maga helye és senkinek nem kellett megküzdenie az elismerésért, hogy jó voltál még egy darabig maradhatsz.
Nem számítottam arra, hogy egy ilyen gyönyörű lány fog pont idesétálni hozzám és még nem is akárhogyan. Persze igyekezett javítani a helyzeten, de minden egyes szavával csak még inkább beleásta magát a saját maga által ásott gödörbe.
- Ó, igazán? - Senki sem szerette ha a saját egóját megpiszkálják egy kicsit, de az igazság az volt, hogy én mindig is szívesen vettem az építő kritikát, amikor nem úgy kívánták azt megtanítani, hogy közben szó szerint az életemért kellett küzdenem. - Hát ezek szerint igazán jó megfigyelő vagy. De tudod nem éppen így szokás szívességet kérni. - Bár a kellesz nekem meg a kritika közül talán az utóbbi az, ami leginkább megfelelő egy ilyen helyzetben. Bár ugyanakkor nem sok alkalommal fordult elő, hogy bárki is felkérjen engem, hogy edzeni tanítsam.
- Héhéhé.. Csak lassan mielőtt még magadban is kárt teszel. - Persze mindannyian árnyvadászok vagyunk és fejlettebbek a reakcióink, de azért nem szívesen nézném végig, ahogy egy rossz lépés során felnyársalná magát. - Először is eleve rosszul fogod. - Mögé sétálva óvatosan megigazítottam a kezét a fegyverén, csípőjére helyezve a kezeimet pedig az állásán módosítottam egy picit és pár pillanatig megfeledkezve pihentettem a csípőjén a kezemet, ha nem húzódott el. - Így most már talán nem teszel kárt saját magadban. - Jegyeztem meg, majd én magam is fegyvert fogtam és elhelyezkedtem vele szemben, de jelen pillanatban Ő volt az, akiért leginkább aggódtam, mintsem a saját épségemért. Nem olyan egyszerű átszokni a szeráfpengéről egy ilyen nagyobb fegyverre.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
i want you to be my teacher, i don't really know you, but i want you
Akartam a srácot. Mármint, tanárnak szerettem volna, és nagyon nem segített a helyzetemen, hogy a bolond fejemmel így letámadtam őt. Ilyenkor kellett volna Lae, hogy visszafogjon, ha butaságot készültem csinálni. A fenébe is, hogy nem kötöttem a hátamra, és cipeltem magammal minden alkalommal, amikor emberek közé jöttem!
A szituáción pedig a srác megszólalása továbbrontott, mert immár vörös fejjel rugdostam a földet, miközben morcosan visszapörgettem a fejemben a korábbi edzés jeleneteit. Ügyes volt, határozottan ügyes, de átgondolva, bizony neki is voltak hibái.
Dacos szusszantás kíséretében csípőre vágtam a kezeimet, és így szóltam: − Amúgy meg nem is vagy annyira jó. Egy idő után nem védted a jobb oldaladat rendesen, és hiába jók a reflexeid, a lábmunkádon még lenne mit csiszolni. A lándzsaforgatásában ügyes vagy, de nem tudom, hogy pökhendiségből, vagy merő lustaságból lazítottál az edzés végén.
Jó, ezeket a srácokat szeráfpengékkel én is könnyedén vertem, de apu mindig azt tanította, nem szabad lebecsülni az ellenfeleidet. Igyekeztem a tanításai szerint küzdeni. Meg, amíg a srác mozgását elemeztem fejben, addig se pörgött az agyam, hogy csinosnak nevezett. Csinosnak hívott, ugye? Mi a fenéért hívott annak, amikor senki nem teszi ezt? Egyedül anyu szokta ezt hangoztatni, de ő meg azért, mert az anyukám, és ő úgy gondolja, az a dolga, hogy elfogult legyen.
Tettem hátra egy lépést, kerültem a szemkontaktust, inkább körbenéztem valamiféle fegyver után. A földön valaki otthagyott egy szigonyt. Felkaptam, úgy szorítottam, hogy az ujjaim szinte belefehéredtek, miközben a fegyvert a srácra szegeztem.
− Mutasd mit tudsz! – Valahogy azzal, hogy szépnek hívott, az agyam átkattant egyfajta „nem hiszek neked, és csak azért is megmutatom” üzemmódba, ezért párbajra hívtam őt.


Cole & Lia

Lola Bloodshadow
Praetor
ranggal rendelkezem
Lola Bloodshadow
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
cole & ophelia
you really are cute
Annyival másabb volt más árnyvadászokkal edzeni, mint a testvéreimmel, hogy arra nem igazán voltak szavak. Persze a bűntudatom, hogy a húgomat én száműztem a családból nem múlt el az évek során, de ha nem ilyen kegyetlenek lettek volna a szüleink, akkor ez sosem történik meg. Ezt pedig nem állíthattam meg bármennyire is szerettem volna. Most én lennék a helyében, ha a saját magammal történő edzések során nem szedtem volna össze magamat. De ennek köszönhetően itt voltam és azt csinálhattam, amit szerettem attól függetlenül, hogy sosem volt túl nagy indíttatásom rá, de egy volt a lényeg. A magam ura voltam. Nem árnyékolták a szüleim a döntéseimet, hiszen továbbra is Idrisben voltak így egy percig sem kellett velük foglalkoznom. Csak azzal, hogy én mit akarok.
A mai edzés is kifejezetten jól ment, hiszen habár még mindig képes voltam felülkerekedni a többieken azért láttam rajtuk, hogy határozottan fejlődnek, de ezzel együtt jómagam is, szóval talán ha többet gyakorolnának, mint ahogy én tettem egykoron, akkor meglephetnénk azzal, hogy egyszer már nem leszek felkészülve a támadásukra.
Az edzés végén a törölközőt magamhoz véve töröltem le az arcomról az izzadságot, bár készültem volna a zuhanyhoz, amit lelki szemeim előtt már magam előtt láttam, amikor valaki hozzáért a vállamhoz és habár erős volt a késztetés, hogy átrántva a hátamon a padlóra küldjem reakcióból, de még időben visszafogtam a megfeszült izmaim és fordultam meg.
Szavaira a szemöldököm felszökött a homlokom közepére, míg ajkaimra egy játékos vigyor ült ki, amely csak még szélesebb lett attól, hogy mennyire zavarba jött a szavaitól, amit egy jó darabig képes lettem volna elhallgatni, de végül befejezte. Olyan ismerősnek tűnt, de egyelőre nem tudtam igazán hova helyezni.
- Mindig jó érzés, ha egy ilyen szép lány bókol a képességeimnek, úgyhogy nekem egyáltalán nem ciki. Sőt.. Folytasd csak igazán szívesen meghallgatnám, hogy mit is gondolnál bizonyos képességeimről. - Cukkolni szerettem volna, karjaimat összefonva a mellkasom előtt tekintettem le rá egyenesen a szemeibe amennyiben nem igyekezett kerülni a szemkontaktust.  

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
i want to, i don't really know you, but i want you
Megint elvertek. Mármint nem úgy, nem sérült meg senki a büszkeségemen kívül, de már hozzászoktam ahhoz, hogy papa túlságosan jó fegyverforgató volt. Néha azt éreztem, hogy sose fogok az ő szintjére lépni. Edzhettem azért milyen keményen, gyakorolhattam szüntelenül, valahogy mégse úgy ment a lándzsaforgatás, ahogy elképzeltem, holott még a srácok fülét is rág miatta.
Szóval, elhatároztam magam, hogy kerítek valakit a városban, akinek lenne elég türelme a rólam keringő pletykák ellenére is bevállaljon. Most is, ahogy az utcán eltrappoltam néhány járókelő mellett, elég furcsa tekintettel méregettek. Egy-két srác még össze is súgott a hátam mögött. Nem érdekelt túlzottan, hiszen hozzászoktam már ahhoz, hogy ez a világ teljesen másképp állt a dolgokhoz, mint én.
Furcsa voltam, nem is tagadtam, de nem éreztem ezt se előnynek, se hátránynak. Épp ezért nem zavartattam magam akkor se, amikor a gyakorlótérre érkeztem.
Egy fiút láttam magam előtt, aki többedmagával éppen lándzsával gyakorolt. Örömömben összecsaptam a tenyereimet, és halkan felsikkantottam, mire a mellettem álló lány felvont szemöldökkel pillantott felém. Nevetve az ujjam köré csavartam egy hajtincsemet, majd zavartan oldalra sunnyogtam. Ott felültem egy korlát tetejére, a lábaimat összekulcsolva lóbáltam, miközben a térdeimre könyökölve figyeltem a fiút.
Annyira ügyesen mozgott! A lábmunkája tökéletes volt, a reflexeivel sem volt gond, ügyesen hárított és támadott egyszerre. Egy szó, mint száz: akartam őt. Mármint őt szerettem volna a tanáromnak, így megvártam, hogy végetérjen az edzés, aztán lepattantam a korlátról, és a sráchoz siettem. Hátulról megérintettem a vállát, szemeimben egyfajta megszállott rajongás tükröződött, amikor megszólaltam.
− Kellesz nekem! – Hű, utólag belegondolva kissé elvetemült volt ez még az én részemről is. Épp ezért fülig vörösödve szabadkozni kezdtem: − Mármint… Izé… Nem úgy, ahogy te gondolod… Csupán, izé, láttalak edzeni, és hű! Hű! Baromi ügyes vagy, és szeretnék olyan jó lenni benne, mint te, szóval egyáltalán nincsenek olyan szándékaim… Ááá, dehogy, csak szeretném, ha tanítanál, mert zavar, hogy magamtól nem fejlődök olyan gyors ütemben…
Az ujjaimat kezdtem tördelgetni, miközben úgy éreztem, hogy egyre jobban rontok az egész helyzeten. Az sem segített, hogy totál piros voltam, hülyeségeket hordtam össze, meg… Ki az a bolond, aki úgy indít egy beszélgetést, hogy kellesz nekem?
− Ez elég ciki, ugye…? – Ha öcsipók itt lett volna, akkor először jót nevetett volna rajtam, utána pedig közölte volna velem, hogy bizony ezt nagyon elbaltáztam. Zavaromban a földet kezdtem rugdalni, és azon kezdtem töprengeni, hogy miként szabadulhatnék ebből a kényes szituációból, amibe magamat sodortam. Pontosabban, azon törtem a kis buksimat, hogy melyik irányba szaladjak el előle, hátha többet nem találkozunk.






Cole & Lia

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Cola ~ At the beginning Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emery & Noah || new beginning