Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my little puppy
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


my little puppy Empty

something beautiful
who you are is who i seek
play by
Emma Mackey
kor
Fajtól függő
faj
Alku tárgya
rang
 Fajtól függő
város
New York vagy Boston
foglalkozás
amivel az idődet töltenéd
szexuális beállítottság
biszexuális
várnak rád
leginkább én, de szerintem mások is örülnek majd neked
Ha a legegyszerűbben fogalmaznék, akkor te lennél az én kis pincsim. Nem tudom, hogy mivel nyűgöztelek le talán a szépségem volt az, ami megragadta a kicsit ferde elmédet, ami valljuk be hasonlít arra az arcra, amivel te magad is tükörbe nézel talán önmagadat imádod ennyire mindezt csak felém vetíted ki. Közös szövetségünk van, amellyel szeretünk káoszt okozni és rájöttél, hogy nagyon sok mindent taníthatok neked és soha nem árt, ha valaki jóban van egy bukott angyallal bár talán azt hiszed, hogy az őrangyalod vagyok és észre sem veszed, hogy mennyire nagy tévedésben élsz. . .

Faj alapján szinte bármi szóba jöhet. Lehet egy kisebb démon, aki a szolgálatomba állt nem sokkal azután, hogy elbuktam, de ekkor az őrangyalos dolog nem áll annyira helyt ezért ezt pusztán csak egy felvetés, de persze mindig nyitott vagyok ötletekre.
Lehet egy szektás mondén, aki szerény személyemet dicsőíti hevesen és áldozatokat nyújt be nekem, ami lehet találkozási pont is, talán még szerencsétlen szerelmes is.
Egy frissen átváltozott vámpír és vérfarkas is lehet belőle, akit talán megmentettem a biztos haláltól és most pedig teljesen nekem szánja az életét, de lehet egy warlock is, aki a mágiáját szeretné jobban megérteni általam és mivel túl fiatal bukott vagyok, hogy saját gyermekem lehessen a "szárnyaim" - ami már nincs - alá vehetném.

Sokféle lehetőség miatt elég szabadon alakítható karaktert szeretném, ha először tényleg istenítene engem aztán pedig akár jöhetne egy fordulat a játéktéren, ami miatt meggyűlöl és ellenkezni próbál, de túl késő, hiszen a lelke már az enyém lesz, úgyhogy nagyon várom a hölgyet bármilyen formában is érkezzen. my little puppy 124822942 Az arcot szeretném megtartani a hasonlóság miatt a név faj szerint szabadon választható. my little puppy 1842766431    
i really need you in my life
1 / 1 oldal