Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


los angelesi klánvezér
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


los angelesi klánvezér  Empty
--- archivált hirdetés ---

Rhiannon Lovehallow
Sun rend
ranggal rendelkezem
Rhiannon Lovehallow
all the stories are true


los angelesi klánvezér  Empty

my dear hero
charles melton ❖ vampire - clan leader
Az életemmel tartozom neked. Miattad nem haltam meg, mikor túlságosan közel kerültem az apám ügyleteihez. Örök hálával tartozom neked, ahogyan azért is, hogy engedted nekem, hogy a barátomat - habár szigorúan a beleegyezése nélkül (az más kérdés, hogy nem igazán tudta mire mondott igent) - átváltoztassam. Most ő is a klánodhoz tartozik, ahogy én magam is. Megannyi dolog van, amibe nem akarlak belerángatni, de azt nem tudom, hogy már régen benne vagy. Hiszen a te területedről van szó ezért pontosan tudod, hogy mi zajlik, de nem szólhatsz bele. Legalábbis addig míg a saját fajtádat nem érinti. Talán ez volt a mögöttes indok, hogy megmentetted az életemet? Azért óvtál meg engem, hogy utána eltörölhesd a tündérdrog kereskedelmet, amibe az apám is belefolyt?   Nem tudom, hogy milyen sötét terveid vannak és eléggé távolságtartó vagy, szinte teljesen rejtélyes a számomra. Lelkiismeretes, magabiztos vezető vagy, a szíveden hordozod a társaid sorsát, egy igazi úriember vagy. Nem tudom, hogy mégis mikor fogod felfedni előttem a terveidet, már ha egyáltalán szándékodban áll engem is belevonni, avagy jobb szeretnél kegyetlen módon manipulálni a fajtád, a klánod érdekében? Mindez a jövő zenéje, amit ketten határozunk meg! Wink

A play by-nak nagyon örülnék, ha megmaradna, de amennyiben csak ez fogna vissza téged nyitott vagyok az egyeztetésre. A név szabadon választható, de bármit is választasz írj egy üzenetet, hogy tudjam te vagy az és el is kezdhessünk közösen ötletelni. Gyere hamar, mert nagyon, de nagyon örülnénk neked! los angelesi klánvezér  124822942 los angelesi klánvezér  1842766431
300+ (22)  ❖ szabad  
1 / 1 oldal