Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Blaine ---
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Blaine ---  Empty
--- archivált hirdetés ---

Rhiannon Lovehallow
Sun rend
ranggal rendelkezem
Rhiannon Lovehallow
all the stories are true


Blaine ---  Empty

blaine..?
who you are is who i seek
play by
KJ Apa
kor
22
faj
mondén
rang
látó
város
los angeles && new york
foglalkozás
segéd // hős // hacker
szexuális beállítottság
hetero?
várnak rád
@Rhiannon Darkh & @Delaney Blanchefleur & @Artemise Whittemore & @Benjamin Leroy
A név teljesen alkuképes, a play by a közös képek miatt szeretném, ha maradna meg már vele olvadt egybe a fejemben a karakter ezért nagyon örülnék, ha mellette letéve a voksodat érkeznél meg a soraink közé, tekintve, hogy még pár karakterrel közös képeid lennének a játéktéren. Blaine ---  1842766431 Amennyiben bármilyen téren kérdésed merülne fel a postaládám teljesen szabadon nyitva áll! Blaine ---  124822942

Nem is tudom, hogy hol lennék nélküled. Egy éve már, hogy megmentetted az életemet. Nem sokkal azelőtt ismerkedtünk meg az internetnek hála és amit megtudtam rólad, hogy régebben hacker-ként dolgoztál, aminek köszönhetően a jövőben és a mostani jelenben is nagyon hasznomra válsz, bár nem áll szándékomban kihasználni téged néha még is úgy érződik, hogy pontosan ezt teszem.
Az apám sötét üzletét akarjuk már egy éve lebuktatni - azt, hogy tündérdroggal üzletel -, aminek köszönhetően egy éve kis híján életemet veszítettem, ami technikailag nem túl meglepő, hiszen ez sodort engem a vámpírlét karjaiba is. Mégis neked köszönhetően sikerült elmenekülnöm és felszívódnom, de a két halálközeli élményből tanulva visszahúzódtam az árnyékokba és inkább igazi terveket kezdtem el építgetni, hogy miként is tehetem tönkre az apámat. Eközben nem tudom, hogy te mit csináltál azt tudom, hogy az életed egy boszorkánymesterhez kötődik, aki megmentette az életedet és a saját családodat hátrahagyva költöztél hozzá és elkötelezetten teszel eleget minden kérésének.

Persze az ismeretségi köröd nem ér véget velem, de ezzel kapcsolatosan majd azokat kell felkeresned, akiket esetlegesen említettem, hogy még várnak rád, de az is lehet, hogy idővel kerül még a hirdetésed alá pár poszt, hogy tisztább képet adhassanak arról, hogy ki is vagy valójában! Blaine ---  124822942
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blaine Kingscar