Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Ozymandias Heartdale
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Lola Bloodshadow
Praetor
ranggal rendelkezem
Lola Bloodshadow
all the stories are true


Ozymandias Heartdale Empty

Ozymandias Heartdale
szabad / stoppolva / foglalt
play by
David Gandy
kor
34
faj
árnyvadász
rang
Klávé
város
New York
foglalkozás
Kiképző
szexuális beállítottság
Hetero
várnak rád
@Lola Bloodshadow
Te voltál a fény az életemben. A mindenséget jelentetted számomra. Olyan közel álltunk egymáshoz, amennyire csak lehet. Miután találkoztunk olyan volt, mintha a lelkeink már évszázadok óta ismerték volna egymást. Sokat nevettünk és segítettünk egymásnak jobbá válni. volt, amit én tanítottam meg neked, volt amit te nekem. Kölcsönös partnerség volt a miénk és, ha nem lettek volna az érzéseink, akkor talán még egymás parabatai-i is lehettünk volna.
Viszont mikor átváltoztam mindent és mindenkivel meg akartam szakítani a kapcsolatot. Egyrészt, mert ezt kívánta tőlem a törvény, hogy elszakadjak az árnyvadászoktól, miután már nem tartoztam közéjük. Olyan dolgokat vágtam a fejemhez, amelyeket nem érdemeltél meg, de szükségem volt rá, hogy el tudj engedni és ezért minderre képes voltam. Most pedig, hogy újra a városban vagyok nem is tudom, hogy elkerülhető lesz-e a találkozás.
Bár amióta eltűntem leginkább igyekeztél a munkába temetkezni és teljesen megváltoztál. A megszokott kisugárzásod már a múlté teljesen rideg és távolságtartó lettél mindenkivel, amiért csak is én vagyok a hibás. Talán egyszer képes leszel megbocsájtani és, akkor még visszatérhet az a személy, aki bárki életébe képes volt jókedvet és napsütést csempészni nem számít, hogy milyen sötétségben tartózkodott az illető.

|| Nagyon várlak és elmondhatatlanul örülnék az érkezésednek. PB-nek örülnék, a név alakítható de becenévnek maradjon az Ozzie, hiszen így emlegettelek az ET-mben. Ozymandias Heartdale 124822942 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ozymandias P. Anderson