Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Eleanora Crain
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Alexandra Tate
Látó
ranggal rendelkezem
Alexandra Tate
all the stories are true


Eleanora Crain Empty

Eleanora Theo Crain
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Kate Siegel
kor
30 körül
faj
mondén
rang
boszorkány?
város
Boston
foglalkozás
Gyermekpszichológus
szexuális beállítottság
Bi/Leszbi
várnak rád
leginkább én
Te vagy a legközelebbi barátnőm, talán a legjobb is bár sosem voltam az a típus, aki ilyesfajta címkéket szeretne aggatni bárkire is. Az irodád az enyém mellett van úgyhogy mondhatni együtt dolgozunk.
Te is tisztában vagy az árnyvilág létezésével, már gyerekkorodban volt szerencséd érintkezni vele, amikor még fel sem foghattad igazán, hogy mégis mi történik körülötted. Ezért is váltál gyermekpszichológussá, hogy segíthess azokon, akik hasonló helyzetben vannak.
Sosem gondoltam túl, hogy miért hordasz kesztyűt, mert nem volt jogom megkérdezni bár tényleg furcsának találtam. Néha olyan, mintha pontosan tudnád, hogy mit éreznek, mit gondolnak a gyerekek. Lenyűgöz a tudásod és igazán különleges léleknek gondollak. Talán ezért is lehet, hogy egyik bulis esténk után egymás mellett ébredtünk fel. De erről nem igazán beszélünk, hiszen egyetlen alkalom volt az egész.
 
A play by maradjon kérlek, név azonban variálható! A történetét picit a sorozat ihleti, amiben szerepelt úgyhogy ha esetleg láttad és rajongója vagy akkor te vagy a megfelelő arra, hogy megalkosd őt! Eleanora Crain 1842766431 Remélem hamar megérkezel! Eleanora Crain 1912333346
i really need you in my life
1 / 1 oldal