Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Vladyslav Beroza
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Vladyslav Beroza Empty

Vasya
Vladyslav Beroza
I have seen what man can do
when the evil lives inside of you

❖ play by
Michiel Huissman
❖ kor
600+
❖ csoport
vámpír
❖ rang
the very first vampire
the devil is in the details

❖ Becenév:
Vasya
❖ Születési hely, idõ:
az új személyigazolványom szerint 1982. május 10, Oroszország-Plyos
❖ Családi állapot:
egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
 [ismeretlen információ;nincs]
❖ Ismertetõ jel:
[ismeretlen információ;nincs]
❖ Átváltozás:
Nem maradt más csak foltnyi sisakvirág. Csoportosan nőttek ki a vértől fekete, frissen átforgatott földből. Honos virág volt errefelé, mindig is, talán a csípős levegő tette, talán a savanyú föld... amit most felázott a folyékony vastól. A nap sárgája már lefordult a föld alá, homályos szürkület volt... és a szürkületnek lassan rajzolódott ki az arca. Gyermeki kacajt fújt felénk az estét hozó szél, édes, ártatlan emlékeket hozott magával. A nő testét a köd fátyolként ölelte át, elfedve a mozgás dinamikáját. A tekintetében pedig színtelen láng ízott, ott volt a tudás, ami kellett nekünk. Amiért százak életével fizettünk. Hecate - valaki elremgete a nevet és a szemgolyói, mintha erősebben lángoltak volna.
Beszippantottam a mérgező, édes illatot - a porfelhő a nő ujjbegye nyomán szabadult fel a virágocskákból. Émelygés fogott el, nyeltem az üres semmit de szenvtelenül néztem a testet -márványból formált tökéletesség. Meg fogom kapni azt, amiért hívtam.

❖ Rang:
valaha uralkodtam
❖ Család:
[under construction; bővebb információt lásd a tervek szekcióban]
❖ pozitív tulajdonságok
magabiztos,találékony, kíváncsi, nyugodt, vicces
❖ negatív tulajdonságok
türelmetlen, önfejű,zárkózott, mogorva, önző, birtokló
❖ 5 dolog, amit szeretsz
[ismeretlen információ; ha nagyon megerőltetem magam, akkor talán a wc-papír lenne az első helyen, vagy talán a motorok]
❖ 5 dolog, amit utálsz
[ismeretlen információ; a tömegközlekedést]
❖ legnagyobb félelmed
eddig azt hittem a halál, de úgy tűnik inkább az élet
❖ legnagyobb vágyad
nincs értelme pillanatnyi vágyakat megállapítani, de egy második pohár Spiced Caramel Latte jól jönne
❖ legnagyobb titkod
kiírtam Tinderre, hogy vámpír vagyok - lehet, hogy nem kellett volna
❖ legnagyobb gyengeséged
a szebbik nem tagjai
❖ rejtett tehetséged
megbántani másokat... vagyis, manapság...azt hiszem az ölni szót használják...bár ez nem számít rejtett tehetségnek
❖ hobbid
társalkodás,lovaglás az erdőben...eh?
❖ Fura szokás
 azt mondják csak fura szokásaim vannak
❖ Bal vagy jobbkezes
mindkettő
❖ Dohány, alkohol vagy drog?
a bor minek számít?
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes


Teremtéstörténet -Ismeretlen író tollából -  Gyermekkor;a változás előtt
A fűben feküdtem, tenyérrel takartam el a tűző napot. Habár a bőrömet már kikezdte a kard durva markolata, de a vastag bőrkeményedéseken keresztül is érzem a nap simogatását, mintha az én tenyerem is olyan puha lenne, mint a mellettem fekvő lányé. Iaona. Egy pillanattal később oldalra dőltem, a fejemet a könyökömmel alátámasztva néztem a fehérnép arcát, ahogy fürdik az augusztusi napsütésben.
Az arcán itt-ott egy szürkeszínű kosz folt, nem rontott az összhatáson. Talán csak kiemelték az apró vöröses szeplőket.  -  Ennyi? – kérdezte finom hangon, de nem nyitotta ki a szemét. A fehér pillái világítottak, ahogy a napsugarak az arcához értek. Megköszörültem a torkom, mintha ez lenne a helyes válasz, a vállam visszazuhant a puha zöld mezőre és hunyorogva a napba néztem. – Nem úgy volt, hogy neked tanítanak valami udvarlástant? – a hangja túl kemény,szinte férfiasan számon kérő volt és egy sóhajnyi időre igazán elhittem, hogy az apám fekszik mellettem. A fehér pillák szétnyíltak és a mogyoróbarna szemekből kiolvadó melegség emlékeztetett csak:  ő nem az apám. Csak egy lány az udvarból. Csak egy lány, aki elég naiv ahhoz, hogy velem játsszon. Csak egy lány, akinek fizettek azért, hogy itt lehessen velem.
Vagy a családjának. Részlet kérdése.
Egyszerre mosolyodtunk el, pont egy napsugár fér el a két szájcsücske között és apró fogak formájában csillog. – A férfiak nem udvarolnak  – ütöm meg azt a hangot, amivel ő próbálkozott az imént: sikertelenül.
Én annál hitelesebben játszottam el.
Újra  a nap felé nyújtottam a tenyerem, hogy megmarkoljam, megszerezzem az erejét és magamba zárjam. Én vagyok az erő. Én vagyok az izzó hatalom.
Az ujjaimat szétnyitva, a megszülető réseken bámultam bele a napsugarakba. Megszelídítem. Uralom. Megiszom. Birtoklom.
Iaona kacagva ugrott felém, a térdei némán huppantak a fűben, óvatosan a testem köré zárta őket.  – Te egy kisfiú vagy Vladislav úrfi. –  és miközben a szavak kigurultak a száján a mutató és hüvelykujja közötti távolságot méregette-lebegtette az orrom előtt.  Megjátszott pír szökött, a mellkasától szaladt a nyakán át egészen az orcáig. A combomat felhúzva toltam feljebb a könnyű testét, majd a lendületet használva a hátára gördítettem Onát, aki egyre csak kacagott.
Szerintem élvezte hallani a saját nevetését.
Boldogabb lett a saját boldogságától.
Boldogabb lett attól, hogy a nevetésének csilingelése megőrjítette a férfiakat. Ez volt az ő ereje. Ez volt a végtelen ereje,
A combom helyett már a csípőm surolta a szoknyájának vastag redőit. – Kicsi? – kérdeztem undokul, mégis élvezve a tekintetében ébredező vágy simogatását.

Teremtéstörténet – Segesvár Krónikásának tollából – Felnőttkor, a változás után
1400-as évek középtája, Hideg Tavaszok idején
Kacifántos, éj-fekete betűkön simítottam végig. Az ujjebegyem még nem kereste a szavak jelentését, csak a formájukat itta magába. Kunkorodó vonalak, lendületes írás - és ahogy a mutatóujjam hegye átsiklott egy-egy szavon a vékonyra nyújtott bőr még jobban beitta a festéket. - Mi áll benne? - kérdezte egy türelmetlenkedő gyermekhang valahonnan a hátam mögül. Nem tudom , a lapot magam elé tartva adtam át az előttem álló nőnek. - Szeretem hallani a történeteket - adtam egyféle utasítást-magyarázatot, nem kerülve a rám szegeződő riadt barna tekintetet.  Olvasd - tátogtam szótagolva, kínzásig lassítva a pillanatot.
  A keresztény kultúrában úgy tartják az ördög megtestesítője a nő.
De itt van ez a férfi. A köznép nyelvén Ördögsárkány, és amit a név magában hord, azt a viselője le nem tagadhatja.
Hiába tökéletes alkatra, mégis van valami érthetetlen – gonosznak hívni badarság lenne - , különös a személyében. Talán az aurája az, amit az izmos-óriás termete sugároz, a rendíthetetlen tekintete, amivel csak néz és néz és néz.
Issza a szenvedés hangjait
Issza a tüzet, a vékony csermelyekben folyó vér látványát.
Nem pislant és nem remeg meg. A művész azt hinné szobor, de a köznép tudja:  pokol az ura.
Ördögsárkány.
Talán találó név ez, nincs benne semmi emberi. Csupán a hatalomvágy búg benne, pulzál, ahogy a még élő vér utat tör magának a száraz földben.
A keresztény kultúra nem ismeri az ilyen szörnyeket.
Nem ismeri a férfiszörnyeket.

Ez a gond a betűkkel. Túl szépek ahhoz, hogy igazak legyenek. A tenyerem kérges részével simogattam-tartottam meg a nő arcát. Sosem bántottam embert, a tekintetében lángolt valami. Talán lenyelte a napot reggelire, és azt gondolta, hogy megijedek majd a fényétől. - Hagyni fogom, hogy a lángok egyenek meg - suttogtam úgy, hogy csak mi ketten halljuk, hogy a hátam mögött játszó gyerekek ne lássanak mást, csak a törődés apró jeleit. Azok a lángok, amiket ellenem akartál használni.


the plans we make

Terveim a jövõre nézve Hm. Valahogy így, ha sorrendbe akarnám rakni:
I. Felébredni
II. Megkeresni a boszorkányt, aki ide rakott.
III. Megölni
IV. Kipihenni az út fáradalmait és kipróbálni a McDonald's-os kaját. A szemét, ami ide lejut belőle. Isteni.
V. Vámpíruralom.

ooc: Az elsődleges cél Vladdal az akklimatizáció, szóval bárkit-bárhol várok játékra,ahol besülhet a középkori vicceivel, meg azzal, hogy nem tud fizetni a boltban.  Ezen túl , van egy jóval összetettebb plot-ötletem, amit visszavezetnék egészen Hecate-ig. Szerintem elképzelhető az a szecnárió, hogy Hecate hibernálja Vladot, mert megunja, hogy ilyen fényben (ha-ha) tünteti fel a vámpírokat, viszont megölni mégsem szeretné, hiszen a "saját fiáról" beszélünk. És ezt a Hecate-szálát szeretném tovább bonyolítani, azzal, hogy Vladot azért tette vámpírrá, mert felajánlotta neki a még élő gyereket. Így a Tepes-vérvonal nem szakadt meg azzal, hogy Vlad átvetkezett vámpírnak.
Erre a gyerek-témára több lehetséges ötletem is van 1) Vlad gyereke egy másik nőtől 2) Hecate és Vlad közös gyereke -igen, tudom hogy Hecate is? meddő-, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy Hecate meddőségéből kiindulva nem-százas a néni és a férfiakat, akiket átváltoztat lecsapol, hogy a béranyáiba tegye a kis fickókat (also good point: ezért vannak/voltak többnyire férfi vámpírok és nem nők.) szerintem a második plot izgibb lenne
És mit álmából ébredt, jól elmerengett vámpírfickó felkeresné Hecate-t, meg az esetleg létező vérvonalának a maradékait, hogy lássa mit-kit-hol-merre-mennyit. Amíg nincs Hecate, addig a követői/kapcsolattartói is ilyen cipőben járnak.  Vlad, vagyis már Vasya szépen megkeresi őket, mint lehetséges kontaktok.
Az ötös pont meg elég egyértelmű.
Mindezt úgy, hogy jó lenne ha ennél jobban nem murdálna meg.
 
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Vladyslav Beroza Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows
❖ the very first vampire ❖

Drága Vladylsav! Vladyslav Beroza 1842766431

Elmondhatatlanul örültem annak, hogy beregisztráltál és ilyen hamar el is készültél és most már tényleg hivatalosan a köreinkben köszönhetlek! Vladyslav Beroza 1842766431
Úgy gondolom, hogy nagyon sok lehetőség van a fiatalemberben, amit már önmagában élmény lesz a jövőben kihasználni, hiszen azért mégis az első vámpírról beszélünk, akinek az uralkodását talán még a mai napig emlegetik. Vajon mégis, hogy is boldogulsz a jelenkorban, miután olyan sokáig voltál elzárva? Vajon ismét elhozod azt a káoszt, amely a vámpírrá változásod során kialakult? Egy újabb háború van a láthatáron?  Vladyslav Beroza 704671141
Tetszett a lapod és nagyon remélem, hogy mihamarabb még többet megtudhatunk majd rólad és a jövőbeli terveidről, hogy mégis miképpen is fog alakulni a sorsod és ez mégis mennyiben befolyásolja majd a többi faj, de talán leginkább a vámpírokét is.  Vladyslav Beroza 1912333346
Leírhatatlanul izgatott vagyok úgyhogy nem is húznám tovább az időt, mert egyértelműen megérdemled, hogy a játéktérre tévedhess. Very Happy Az ötleteidet pedig terveidet kíváncsian várom, hogy miként valósítod meg vagy végső soron mégis melyik irányba is indulsz el pontosan.  Vladyslav Beroza 1868015316
Na, de nincs is más hátra, mint lefoglalni a csodálatos pofidat és rangodat utána pedig már semmi nem választ el téged a játéktértől.  Vladyslav Beroza 1174730828

Jó szórakozást kívánok, love!  Vladyslav Beroza 951673066


1 / 1 oldal