Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Olivia Young
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Olivia Young Empty

Olivia Young
Olivia Young
Velem ne lelkizz, én nem dumálni hívtalak. Kajak amig csendben voltál, esküszöm, hogy bírtalak!

❖ play by
Jenny Boyd
❖ kor
21
❖ csoport
Boszorkánymester
❖ rang
Újonc boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Liv
❖ Születési hely, idõ:
1999. 05. 11. New York
❖ Családi állapot:
Szingli
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Diák
❖ Ismertetõ jel:
A csodás mosolyom. Ha jobban megnézed a csuklómat, láthatod a boszorkányjegyem, ami lángot ábrázol.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Újonc vagyok, szóval még csak most tanulom, hogy kell irányítani az erőm. De kimondottan jónak bizonyulok benne. Szeretek kísérletezni és szórakoztatóvá tenni bűbájokat.
❖ Család:
Az anyám Hecate, a vámpírok teremtője. Mit is mondhatnék róla? Nem sokat tudok, még gyerek voltam amikor elhagyott minket.
Az apám Thomas, aki egyedül nevelt fel engem és az ikerhúgom. Még ha időnként rendesen megnehezítettük a sorsát, akkor se mondott le rólunk. Mindig is azt nézte, hogy nekünk jó legyen, ne szenvedjünk semmiben sem hiányt.
Ophelia a húgom, aki pontosan tíz perccel fiatalabb nálam. Imádom! Mindig megérzem, ha történik vele valami, de tudjátok milyen az az ikerdolog.
Ő az, akivel mindent meg tudok beszélni, nincsenek titkaink egymás előtt. Ha valamit mégse akar nekem elmondani, arra előbb-utóbb úgyis rájövök.
❖ pozitív tulajdonságok
Tudok kedves lenni, de csak ha akarok. Kíváncsi is vagyok, egy igazi felfedező. Na meg merész is, természetesen.
❖ negatív tulajdonságok
Időnként meglehetősen hisztis és makacs tudok lenni. Ezen kívül, kíméletlenül őszinte vagyok. Ha hozzám jössz tanácsért, csak az igazat fogod hallani, még ha fáj is.
Amit még kiemelnék, hogy sosem tudom hol a határ, mindenbe beleütöm az orrom és mindenről meg van a véleményem.
❖ 5 dolog, amit szeretsz
varázslás, új dolgok kipróbálása, spontaneitás, jóga, ha én vagyok a középpontban
❖ 5 dolog, amit utálsz
lelkizés, rózsaszín, ha valaki bele akar szólni a dolgaimba, ha kritizálnak, ha valamit százszor kell elmagyarázni másnak
❖ legnagyobb félelmed
Hogy valaki előhozza belőlem az érzelgősebb oldalam és ezáltal sebezhetővé válok.
❖ legnagyobb vágyad
Ezen még gondolkoznom kell.
❖ legnagyobb titkod
Nem nagyon vannak titkaim.
❖ legnagyobb gyengeséged
Nem mindig tudom kimutatni a valós érzéseim. Amilyen nagy a szám, annyira nem vagyok otthon az érzelmekben.
❖ rejtett tehetséged
Nem rejtegetek semmit.
❖ hobbid
Nem igazán van olyan, amit hobbinak nevezhetnék. Mindenbe belekapok, de a legtöbb dolgot hamar megunom. Ha az hobbinak számít, hogy szeretek új dolgokat kipróbálni, akkor maximum azt tudom itt megemlíteni.
❖ Fura szokás
Nincs fura szokásom, én magam vagyok a furaság királynője. Sosem tudhatod előre, hogy mire számíts nálam.
❖ Bal vagy jobbkezes
Jobb
❖ Dohány, alkohol vagy drog?
Ha már muszáj választani, akkor az alkohol.
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Az anyánk elég hamar magunkra hagyott minket. Nem tudta, hogy kell szülőnek lenni. Apánk szerint szeretett minket és nem akart elmenni, de én ezt kötve hiszem. Mint kiderült róla, egy démon és közel se a kedvesebb fajta. Az emberek úgy ismerik, mint aki odavan a kegyetlenségért. Ezek alapján én sem hinném, hogy annyira akart volna minket. Igazából még azt sem értem, hogy miért is vállalt gyereket, mit akart velünk elérni. De inkább hagyjuk is, nem érdemli meg, hogy több szót ejtsek róla.
Az apánk nevelt fel minket, ami kész csoda, ugyanis mint később kiderült a boszorkánymester gyermekeket a szüleik sokszor magukra szokták hagyni. Hát velünk nem így volt. Mi mindent megkaptunk tőle, szeretetben nevelkedhettünk. Mindig minket helyezett az előtérbe, saját magával nem sokat törődött. Pedig megérdemelte volna ő is a boldogságot, lehetősége is adott volt rá. De sosem élt vele. Az életét nekünk és a munkájának szentelte.
De, aki leginkább meghatározta a gyerekkoromat, az Ophelia volt. Mindig együtt voltunk, sosem szakadtunk el egymástól. Bár én mindig is valamivel bátrabb voltan nála.
Emlékszem amikor nyolcévesen felmásztam egy fára és egy olyan ágra léptem, ami leszakadt alattam. A kezemre estem, ami ennek következtében el is tört. Napokig fájlaltam utána, de a kedvemet nem vette el, hogy hasonló huncutságokat műveljek. A húgom viszont mindig kérlelt, hogy ne tegyem. Emlékeztetett, hogy amikor eltörött a kezem, neki is ugyanúgy fájt. Általában ezzel sikerült is lebeszélnie, de nem mindig. Viszont igyekeztem odafigyelni, hogy ne sérüljek meg többet.
Jelenleg mind a ketten a NYX Boszorkányiskola tanulói vagyunk. Szeretek ide járni. Imádom, amikor új dolgokat tanulhatok és viccesebbé tehetek néhány bűbájt. Főleg, ha azzal másokat is szórakoztathatok. Egyébként nem gondolnám, hogy túl sok baj lenne velem az órákon, de lehet, hogy a tanárok ezt másként látják.
Az iskolában ismerkedtem meg Harperrel is, akivel nem indult valami fényesen a kapcsolatunk. Eleinte ki nem állhattam a csajt, nagyon idegesítő volt. Bár konkrét okom nem volt rá, hogy utálkozzak, de a puszta jelenléte is elég volt ahhoz, hogy negatív érzelmeket váltson ki belőlem.
Az idő múlásával viszont egyre jobban megkedveltem. Mára már lehet azt mondani, hogy igazi baráti viszony alakult ki köztünk. Annyira, hogy mostanra már szinte mindent hármasban csinálunk, én Ophelia és Harper.
Viszont egyre inkább kezdem azt érezni, hogy a hármasunkba még valaki be akar férkőzni… Penelope. Vagy az is lehet, hogy éppenséggel csak ketten maradunk Harperrel. Amióta az az új lány megjelent, a húgomra rá se lehet ismerni. Egyre több időt tölt vele és minket egyre jobban hanyagol, ami nekem egyáltalán nem tetszik. Jobb lenne, ha az a csaj észrevenné magát és nem legyeskedne a húgom körül… különben még bajok lesznek.
Viszont nem csak Penelope az egyetlen új a suliban. Az egyik éjszaka, az udvaron sétáltam, mert kezdett elegem lenni mindenből, amikor megláttam őt. Nem tudom mi történhetett vele, de szörnyen nézett ki és látszott rajta, hogy segítségre van szüksége. Segítettem neki eljutni az igazgatóig.
Azóta az éjszaka óta nem sokat beszéltünk, de amikor elhaladok előtte érzem magamon a pillantását. Nem mintha zavarna, vagy ilyesmi. Nagyon helyes és titkon nagyon is megdobogtatja a szívem, de ezt sem neki se magamnak nem vallanám be. Nem akarok sebezhetőnek tűnni, nem hagyhatom, hogy az érzelmeim irányítsanak.
the plans we make

Terveim a jövõre nézve Nincsenek terveim, a jeligém: Carpe diem, azaz élj a mának. Sosem gondolkozok előre, minek az? Majd történik, aminek történnie kell.  
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Olivia Young Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows
❖ the funny witch  ❖

Imádnivaló, Olivia!  Olivia Young 1174730828  Olivia Young 1912333346  
Hát veled hirtelen azt sem tudom, hogy hol is kezdjem.  Olivia Young 1868015316
Először is azt szeretném elmondani, hogy mérhetetlenül boldog voltam, amikor megláttam, hogy úgy döntöttél, hogy csatlakozol hozzánk, szinte kiugrottam a bőrömből. A második meglepetés akkor ért, amikor egy általam megálmodott canon-ra esett a választásod, aki már bővült is egy nagyon érdekes szállal, de egyszerűen már az első percekben gyűjtötted nálam itt a plusz pontokat és teljesen izgatott lettem, hogy mégis mit fogsz kihozni a karakterből.  Olivia Young 3088830006
Egyszerűen csodálatos lettél és azt is imádom, hogy hozzákötötted magad egy canon démonunkhoz, aki így még egy szállal bővült és remélhetőleg ezáltal hamarabb kerül majd megalkotásra, hiszen láthatólag egy-egy plusz szál igen csak érdekes tud lenni, hiszen te is olyan hamar megérkeztél hozzánk.  Olivia Young 3959055962
Annak is azért nagyon szurkolok, hogy a két-három hozzád kötődő boszi köztük a világod közepe az ikertestvéred hamar megérkezzen hozzád, hiszen az egyszer biztos, hogy a ti kis csapatotok sok mindenre lehet együtt képes arról nem is beszélve, hogy érdekes lehet majd, ha esetleg megérkezik ugye a harmadik boszi, azaz a negyedik fél, aki ugye a tesódra pályázik.  Olivia Young 4068121422  Olivia Young 228653208
Nagyon remélem, hogy izgalmas játékokban lesz részed és tényleg, hogy nem leszel túlságosan sokáig egyedül a kis csapatodból és sikerül bevonzanod a többieket is.  Olivia Young 951673066
Na, de így is kicsit később értem ide, mint azt terveztem, úgyhogy már tényleg nem akarlak ennél is tovább feltartani, mikor egyértelműen tökéletes vagy a játéktérre drága.  Olivia Young 2260187092
Gyorsan foglald le a gyönyörű arcodat utána pedig a rangfoglalóba is mindenképp vésd fel magad aztán már tényleg nincs más hátra, mint előre egyenest a játéktérre és kíváncsi vagyok, hogy mégis Neal-el miként fog alakulni a kettőtök szála azt hiszem ez egy igazán izgalmas játék lesz majd.  Olivia Young 1912333346

Jó szórakozást és rengeteg élményt kívánok, love! ballon   Olivia Young 1455903791  


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivia Young
» Olivia Young
» Olivia Young
» Olivia Annicka Blackhawk
» Heily Olivia Kournikova