Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hannah Jenkins
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Hannah Jenkins Empty

Hannah Jenkins
Hannah Jenkins
A sötétben a gondolatok tökéletes kört írnak le, akármit tesz is az ember ellene...

❖ play by
Skyler Samuels
❖ kor
21
❖ csoport
sötét vadász
❖ rang
Újonc
the devil is in the details

❖ Becenév:
Hannah
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1999. november 13.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Túlélni a mát!
❖ Ismertetõ jel:
Kiengedett hosszú szőke haj, néha bizonyos fényben mintha vöröses árnyalata lenne. Az utóbbi időben nem láttak mosolyogni, szóval ha gondolod a komor ábrázatot is feljegyezheted.
❖ Átváltozás:
Nem sokkal Thomas halála után.
❖ Rang:
Újonc
❖ Család:
A szüleim még élnek, bár mindenbizonnyal halálra aggódja anyám magát, annak ellenére hogy hagytam üzenetet. Még mindig azt hiszik megbolondultam, hogy talán jobb lenne ha gyógyszert szednék és hagynám hogy az orvosok megvizsgáljanak. Számomra ez már a múlt, de ők valahogy ebben ragadtak, én pedig nem mehetek haza, mindenki biztonságának érdekében ezt nem szabad megtennem. Nagyon hiányoznak.
❖ pozitív tulajdonságok
őszinte, kedves, kitartó, megbízható
❖ negatív tulajdonságok
reménykedő, makacs, néha túl heves
❖ 5 dolog, amit szeretsz
popcornt két pofára tömni régi horror nézése közben, csillagokat bámulni egy háztetőről, forrócsoki mindenek felett, tócsákban ugrálni, elképzelni hogy minden ami megtörtént csak egy rossz álom
❖ 5 dolog, amit utálsz
ha nem hiszenek nekem, ha megmondják mit kell, vagy szabad csinálnom, ha Hani-nak hívnak, a kelbimbó és tudom hogy fura de utálom a mogyoróvajat, na meg a békák...
❖ legnagyobb félelmed
újra látni Thomas halálát
❖ legnagyobb vágyad
normálisnak lenni
❖ legnagyobb titkod
túl sok van hogy a legnagyobbat kiválasszam
❖ legnagyobb gyengeséged
a helyes döntés képessége
❖ rejtett tehetséged
tudom tartani a számat
❖ hobbid
tartanék ha lenne időm rá
❖ Fura szokás
éneklek a zuhany alatt
❖ Bal vagy jobbkezes
jobb
❖ Dohány, alkohol vagy drog?
köszönöm nem kérek
❖ fõ fegyvered
a környezetem
look deeply into my eyes

3 hónap telt el. Eltemettük, de én képtelen vagyok elengedni. Nem történhetett meg, én tudom, hiszem hogy ez nem a valóság. Biztos vagyok benne hogy láttam, éreztem, vagy nem is tudom... Anyuék orvoshoz akarnak vinni, azt mondják hogy depressziós vagyok, hogy talán jobb lenne egy kis környezetváltozás, csak pár hét, valami szanatóriumban, ahol figyelnek rám, beszélgetnek velem és segítenek feldolgozni a történteket, de én nem vagyok bolond. Tudom hogy őt láttam. Thomas volt az.
Eltávolodtunk, nem értem most sem miért. Egyik pillanatról a másikra már nem akart annyit beszélgetni, úgy éreztem folyton titkolózik, nem őszinte velem. Aztán már időt sem akart velem tölteni. Mindig elfoglalt volt.
Kezemben gyűröm a fényképünket. Gyerekek voltunk még amikor készült. Egy családi kirándulás alkalmával, találtunk a tóparton egy békát. Mindig is utáltam őket, zöldek, meg barnák és nyálkásak, hidegek. Taszít az érintésük, Thomas meg a fejemre akarta mindenáron rakni. Mondanom sem kell hogy hatalmas sikongatás lett az eredménye, meg a fűben fetrengés, de szerencsére a béka valahogy elszökött.
Sietve gyűröm a zsebembe újra a fotót, a jelzőlámpa már villog. Szedem a lábaim, és épp hogy átérve így is rám dudálnak. Jobban kellene a környezetemre figyelnem. Otthon akartam maradni, de Themsin erősködött hogy muszáj kimozdulnom, érdekes mód pont olyan szavakat használt mint anyu szokott, amikor mindenáron meg akar győzni az igazáról. Szükséged van rá, nem fog ártani, emeld fel a hátsó  feled és indulj. Pff... tutira benne van a keze.
Már csak két sarok és ott vagyok, és mit nekem az a két óra, úgy is filmet nézünk, csak az én kedvemért Bram Stoker Draculáját, tényleg abba hagyhatnám a sopánkodást. Ma végre jól fogom magam érezni és nem gondolok semmi olyanra ami elronthatná a kedvem.
Kezem ösztönösen nyúl a képért, de megállítom és keresztbe fonom a karom magam előtt. Ekkor pillantok fel hogy merre járok. Rossz szokás hogy a lábam nézem, nehogy orra essek.
Az úttest közepén járok és nincs is itt zebra. Zavartan fordítom oldalra a fejem, de balra sincs, aztán jobbra és nem hiszek a szememnek. Alit pár méterre egy kamion száguld felém, de...
Valami van a tetején, mintha egy... nem is tudom, talán egy olyan vízköpő féle, szarvakkal meg fogakkal. Vörösen izzó szemekkel és mozog a szája. Ledermedek, csak állok és bámulom. Látom hogy közeledik, de nem vagyok képes ellépni, nem jut eszembe hogyan kellene csinálni. Hallom a dudát, de állok mint bambi a reflektorfényben. Édes istenem...
Valaki megfogja a kezem, én pedig felé fordulok. Nem akarok hinni a szememnek, ajkaim mégis némán az ő nevét formálják.
-Thomas? - nem felel csak megránt maga felé, karjai szorosan átölelnek és szinte hátra vetődik velem. A biciklisávban érek földet, az érintése annyira valódi, de nem akarom kinyitni a szemem, csak szorítson még magához. A hitetlenség nagy úr, muszáj látnom. Hát él, én tudtam hogy él, tudtam hogy az nem lehet hogy ő ott feküdjön. Segít felállni, én pedig csak bámulom még mindig, mert már én sem tudom hogy képzelődöm e.
Valaki megfogja a vállam.
-Kisasszony jól van? - egy pillanatra fordulok hátra, miközben a kabátom tisztogatja, és kitűri a hajam az arcomból.
-Igen... köszönöm, igen... - részemről ennyi, fordulok vissza, de már nincs ott.
-Thomas? - zavartan forgatom a fejem.
-Ki az a Thomas?
-A barátom... elrántott... itt volt... látta, ugye látta?
-Nem kisasszony, senki nem volt itt. Elugrott a kamion elől. Egyáltalán mért nem a zebrán jött át? Jól van? Hívjak orvost?
Már meg sem hallom a végét, csak kissé sántítva szedem a lábaim az irányba amerre mehetett. Éreztem, valós volt, él, tudom hogy él. Meg kell találnom. Válaszokat akarok!
the plans we make

Terveim a jövõre nézve Válaszokat akarok, és ez nem valami múló szeszély. Az összes kérdésre, mit, miért, mikor, hol? Legfőképp nekem mért nem mondta el? Mért nem bízott meg bennem, holott sosem árultam el. Tisztázni akarom vele a helyzetet, és aztán... aztán nem tudom. Talán tovább kellene lépnem, a saját utamat járnom, talán vele... ha akarja... ha lehet. 
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Hannah Jenkins Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows
❖ the unlucky one ❖

Kedves Hannah! Hannah Jenkins 1842766431

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek kicsiny, kis közösségünkben remélem, hogy jól fogod érezni magad közöttünk.  Hannah Jenkins 951673066
Nagyon boldog vagyok, hogy a második canon-keresett karakterünk kel el a napokban és remélem eme leányzó is biztos kezekben lel majd gazdára.  Hannah Jenkins 67686965 Az egyszer biztos, hogy igen sok lehetőség rejtőzik benne, úgyhogy szerintem nem fogsz unatkozni vele.  Hannah Jenkins 4068121422
Az előtörténetedben szerintem pontosan benne volt, ami szükséges, hiszen nem lehetett könnyű a számodra, hogy mindenki azt hiszi, hogy beleőrültél a gyerekkori legjobb barátod elvesztésébe. Pedig, ha tudták volna az igazat talán nem jutsz el arra a pontra, ahová most kerültél.  Hannah Jenkins 595204938
Nem elég, hogy hazudtak neked, megvezettek de még egy keserű sors is magához vonzott. Nem tudom, hogy miként birkózol meg a ténnyel, hogy nem is kicsit szippantott be téged ez a teljesen új világ, de az egyszer biztos, hogy én szurkolni fogok neked, hogy megtaláld a helyed ebben a kúsza világban, illetve a kérdéseidhez is végre válaszok párosuljanak ahelyett, hogy még több merülne fel benned.  Hannah Jenkins 1912333346
Na, de így is kicsit csúszva érkeztem, de hát ha azt vesszük akkor esett a hó szóval kicsit csúszós most minden.. Oké.. Ez nagyon rossz szöveg volt.  Hannah Jenkins 2936956638
A lényeg továbbra is ugyanaz foglald le a cuki arcodat, aki nagyon jó választás volt szerintem, illetve a rangfoglalóba is vésd be magad, utána pedig senki és semmi nem állhat már közéd és a játéktér közé.  Hannah Jenkins 3959055962

Jó szórakozást kívánok!  Hannah Jenkins 2260187092


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hannah Jenkins
» Hannah Jenkins
» Hannah April Sloan
» Hannah Devonshire
» Hannah Pearson