be careful who you trust

the devil was once an angel

Share | 
Sikátorok
If I cannot move heaven, I will raise hell
Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
❖ will i ever find love? ❖
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

luna & anthea ♥️
what the hell?

Nem tudom, hogy mikor váltam én bárkinek is a védőszentjévé, de nem tudtam csak úgy elsétálni mellette. Bármekkora szörnyetegnek is tűnök néha nem vagyok az a típus, aki otthagy valakit meghalni, amikor segíthet rajta. Nem vagyok én senkinek sem az őrangyala, de azért ő sem érdemli meg, hogy egyenest kivégzésre kerüljön. Mindenki érdemel egy másik esélyt és nem tudom, hogy miért támadták meg, de azért nem kell azt hinni, hogy csak úgy tovább állok válaszok nélkül. Bár azért talán okosabb húzás lenne kimaradni ebből a helyzetből, de én úgy gondolom, hogy már így is benne vagyok a dologban, úgyhogy a legkevesebb, hogy nem totál hülyén távozom innen.
- Ne, nekem köszönd. A saját kitartásodnak köszönhetően jutottál el idáig. Én csak minimálisan támogattalak. De azért legközelebb talán jobban odafigyelhetnél magadra. A szervezeted akkor is igényli a vért, ha nem veszed észre. - A vámpírok könnyedén át tudnak libbenni egyik pillanatról a másikra a sötét túloldalra, ahol nem áll tőlük olyan messze egy ember lecsapolása. Aztán meg jön a pánik, hogy mit tettek. Mindenkinek megvannak a maga démonjai, amelyekkel meg kell küzdeniük. Bár ez néha koránt sem olyan egyszerű.
- Szóval miért is hagytak téged ott ennyire csúnyán? - Oldalra döntöm a fejemet és figyelem minden egyes rezdülését. Lehet, hogy a varázserőmre nem támaszkodhatok, ha úgy dönt nekem esik, de ettől függetlenül a minimális mondén önvédelmet még én magam is eltanultam a hosszú életem során. Nem is egy fajtát. Szinte beleszerettem a harcművészetbe. Van benne valami, ami megfog és magához láncol.
[ imádlak    ]
♥️
Anthea Tanti
❖ Vámpír

i believe that emotions
Keresem :

Karaktered arca :
◖zoe kravitz◗
give us power

☽ Furcsa találka
zene • szószám: xXx • Credit:

Luna &&
Thea

Elmosolyodom.
- Az lehet. - mondom, majd elindulok, sürgetése jogos, hiszen azért nagyon kevés idő áll rendelkezésünkre, mert a nap felütötte fejét. Kicsit megtorpanok, és elmosolyodom, hogy milyen szép is, de tudom, hogy halálos.

Szedem a lábam, és már látni lehet a raktárat, amit kibéreltem, a menedékemnek, vándorló típus vagyok, jobb szeretek nem egy helyben maradni, ezért sokszor költözöm.
Beérünk, és becsukom az ajtónak nevezhető valamit, és a kezemhez ért egy kis napsugár, felordítok, olyan, mint a sav egy vámpír számára, amíg egy embernek ez adja az életet.

oda sántikálok a hűtőládához, ahol nem csak egy de több zacskó vér sorakozik, aminek megörülök. Felnyitom az egyiket, és kiszippantom, majd négyet, ötöt kivégzek, a lányt e közben nem figyelem, de furcsállom, hogy ilyen kedves velem.
- Köszönöm. - suttogom lihegve, hiszen olyan tempóban habzsoltam.  

Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power

luna & anthea ♥️
what the hell?

- Kezdem azt hinni, hogy a vérveszteség lassan az agyadra megy. - Jegyzem meg féloldalas mosoly kíséretében. A szépségemben sosem kételkedtem, hiszen pontosan látom nap, mint nap a nővéremet, kinek arca szinte minden egyes vonása hasonlít az enyémre, de a személyiségünk annyira különbözik, hogy szinte azt üvölti, hogy mi egyáltalán nem vagyunk ugyanazok az emberek.
- Azért nem hiszem, hogy pont az én vérem lenne a legjobb élmény a számodra, úgyhogy inkább keressünk valami használhatót. - Ilyen állapotban nem örülnék, ha az ütőeremre tapadna, mert mégis mekkora esélye van annak, hogy képes lenne leállni? Elég alacsony, ha engem kérdeznek. Én pedig nem kockáztatom meg még egy gyönyörű idegenért sem, akit alkalmazottamként alig ismerek.
- Macskám? - Ha lenne se adnám neki oda, hogy kiszívja belőle az életet. Mármint mégis ki az, aki az általa szeretett állatát csak úgy odaadná? Az egyszer biztos, ha valaki képes lenne ilyesmire az ezer százalék, hogy nem lenne normális.
Ahogy botorkálva nekem esett könnyedén fogtam meg és vontam magamhoz, hogy egy kicsit át tudjam venni a súlyát ezzel is gyorsítva a haladásunkon. Most tényleg jó lenne, ha tudnám miképpen kell portált nyitni. - Rendben.. Egy kicsit próbáljunk meg gyorsabban menni akkor, jó? Csak odáig kell összegyűjtened az erőd. - Próbáltam tartani benne a lelket, de már féltem, hogy tényleg fel kell ajánlanom neki a csuklómat vagy valamimet, mert nem fogja megérni, míg odaérünk.
[ imádlak ]
♥️
Anthea Tanti
❖ Vámpír

i believe that emotions
Keresem :

Karaktered arca :
◖zoe kravitz◗
give us power

☽ Furcsa találka

Luna &&
Thea

Kínomban el nvetem magamat.
- Drágám, sok mindent ettem én már az évek alatt. - Mondtam, majd rá pillantok.
- Olyan szép is vagy, mint a hold, és hidd el én csak azt látom. - Mondom, majd letörlöm a vért, és elmosolyodom. Bárcsak nem a hold szépségét de már a napét is láthatnám, ha nem ölne meg, hanem életet adna nekem.

Szép is lenne, egy ilyen szép nő mellett meghalni, de még nem végeztem a világban. Van egy raktár épület oda kell mennem. Bele rúgtam utoljára még a karóba, majd intettem a fejemmel, hogy kövessen, botorkálok ide oda.
- Nincs egy macskád? - Kérdezem mellette állva, majd elesem és belé kapaszkodom. Az illata bódító, már mint a kölnié, e a vére illata se rossz, bár valami furcsa benne.
- Kell lenni még egy zacskónak valahol a ládában, úgy emlékszem. - Mondom, miközben még rajta csüngök, és lépésenként haladunk, persze ennél jobban kellene sietni.  

Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power

luna & anthea ♥️
what the hell?

Egyszerűen elsétálhatnék. Nem tartozom senkinek sem felelősséggel. Azzal pedig végképp nem tartozom neki, hogy nagy valószínűséggel megmentsem most az életét. De nem fogja sokáig húzni. Ha pedig itt kint találnak rá a nap nyújtózkodó sugarai, akkor nem is fogja megélni a holnapot. Nem sok lehetősége van, de az a kevés is leginkább rajtam múlik.
- Nem hiszem, hogy olyan ízletes lehetnék számodra, mint egy mondén. - Habár sosem kóstolták még a véremet, hiszen sosem adtam senkinek. Én pedig nem mondhatnám, hogy szívesen ajánlanám fel bárkinek. Lényegében úgy vélem, hogy a démoni keverék egy kicsit talán keserűvé tehette a véremet. Na, meg persze nem szeretnék egy harapásnyomot magamon hagyni, ami habár idővel eltűnne örök emlékként lebegne az emlékeim között. Jobban jár, ha valahova elviszem. A legtöbb vámpírnak van tartaléka. Nemde? Koránt sem mondhatnám azt, hogy túlságosan sok vámpír ismerősöm lenne.
- Thea.. Persze.. Én Luna vagyok. - Mutatkozom be én magam is, majd kicsit távolságtartóan, de segítettem neki, hogy lábra küzdje magát. Nem engedtem el szorosan fogtam a derekát és csak akkor engedem el, hogyha biztosan kijelenti, hogy képes megállni a saját lábain.
- Azért biztos van egy hely, ahol meghúzod magad és valószínűleg van is tartalékod. Úgyhogy segítesz rajtam, hogy segíthessek, vagy együtt nézzük meg a napfelkeltét? - Persze, ha más opció nem lenne akkor elvinném hozzánk, de ott még attól függetlenül nem biztos, hogy sokkal előrébb lennénk. Mert a vért ugyanúgy be kellene szereznem neki. Egy csettintésre nem lesz jobban. Talán lehetne.. De nem dédelgethetem ezt a fejemben. Mert eszem ágában sincs hozzáláncolni az életemet a démoni oldalamhoz, ami ellen ilyen hevesen harcoltam. Sosem fogom feladni a harcot. Még akkor is, ha jót tehetnék. Sosem tudhatjuk, hogy mi lenne a hátulütője. Mert mindennek van. Csak néha hajlandóak vagyunk ignorálni azokat.

[ imádlak  olajbogyo  ]
♥️
Anthea Tanti
❖ Vámpír

i believe that emotions
Keresem :

Karaktered arca :
◖zoe kravitz◗
give us power

☽ Furcsa találka

Luna &&
Thea

A nyaki ere lüktetése szinte meg mámorít engem, teljesen rosszul vagyok, és már csak forgatom a szemem a megjegyzésére, hogy kinek is lesz jobb, ha távozik. Majd felhozza nekem a bulit, amin egyszer voltam. Az évszázadok sokár sok mindenbe belekóstoltam, haha ez furcsa szó fordulat, hiszen ez szószerint is igaz, hiszen szó szerint is sok mindenbe és mindenkibe bele kóstolhattam.

Meglepett, hogy már le is esett neki, hogy vámpír vagyok, legalább elhagyhatjuk ezeke a dolgokat, de akkor te  mi a ... vagy?
- Felteszem nem ajánlod fel a csuklód.- Kezdtem bele nevetni, majd elkezdtem köhögi, mert olyan ersen marta a torkomat, a szárazság, hogy már csillagokat láttam.
- Amúgy Anthea Tanti, de maradjunk a Thea-nál, az olyan 21 századi. Nyújtanám a kezem, de inkább arra kellene a tiéd, hogy segíts.- Adom neki, hogy felsegítsen és feltudjak állni. Valóban közeleg a nap, ami olyan édesen simogatná meg a bőrömet, olyan rég láttam már, régi barátként köszönteném, de ő keserű halált hozna csak rám.
- Állandó nincs soha sem. - Mondom, hiszen nem állapodtam meg, és nem is akarok. Félek, hogy rám találnak, és csúnyább dolgot tesznek egy karónál. Legközelebb már a seggeben lesz, nem a hasamban, de ha a szívemben lenne még rosszabb lenne.

Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power

luna & anthea ♥️
what the hell?

Ismerős volt a lány és bármennyire is nem volt szükséges beleavatkoznom a történtekbe, vagy foglalkoznom azzal, hogy mégis mi lesz a sorsa nem tudtam csak úgy hátat fordítani neki és elmenni. Persze meglepett, hogy nem kívánt erőt szerezni magának azzal, hogy esetleg nekem támadt, de talán már annyi ereje sincsen, hogy igazából megpróbáljon megtámadni. Mert lehet, hogy nem használom a varázserőmet, ettől függetlenül én még ugyanúgy képes voltam a magam módján megvédeni magam. Lehet, hogy mondén dolog volt, de imádtam a harcművészeteket. Nem hiába sajátítottam el párat az évszázadok során. Lehet, hogy a nővérem a varázslat iránt áradozott, én egyedül a mondén dolgokat sajátítottam el magamnak.
- Nekem lesz jobb, vagy neked? - Nem úgy néz ki, mint aki bármelyik pillanatban megtelne energiával és képes lenne magáról gondoskodni. Elég csúnyán cserbenhagyták és nem tudom, hogy ki lehet az ellensége, de az egyszer biztos, hogy nem akarok vele találkozni és jobb lenne, ha ő sem találkozna vele ugyanitt. Hiszen akkor talán már az életébe is kerülhetne.
- Azt hiszem te voltál a pultos az egyik bulin, amit szerveztem. Az arcod nem felejtem, de a neved már sajnos nem tudom hozzákapcsolni. - Sosem voltam jó nevekkel általában jelzőket ragasztgattam az emberekre. Ő azonban egyszerűen csak olyan gyönyörű volt, hogyha akartam volna se felejtem.
- Láthatóan vérre van szükséged.. Miért nem szerezzük meg neked azt, utána pedig megyek is a dolgomra. - Nem volt rá panaszom, mert ha lett volna, akkor megjegyeztem volna a nevét. Ebben az esetben pedig nem szívesen veszítenék el egy jó alkalmazottat. Manapság olyan keveset találni belőle. - Szóval merre van a búvóhelyed? - Nincs túl sok időnk, hiszen habár még fenn virít a hold az égen, hamarosan leváltja feladatában a nap és annak pedig cseppet sem örülne azt hiszem. Én sem szívesen nézném végig, ahogy egyenest hamuvá válik. Ha tehetek érte valamit, hogy elkerüljük ezt az állapotot, akkor az a legkevesebb, hogy megteszem.
[ imádlak  olajbogyo  ]
♥️
Anthea Tanti
❖ Vámpír

i believe that emotions
Keresem :

Karaktered arca :
◖zoe kravitz◗
give us power

☽ Furcsa találka

Luna &&
Thea

Ahogyan megpillantottam a hölgyemény, tudtam, hogy itt magyarázkodás jön. Vagy talán valami egyedi fajhoz tartozik? Fel táplálkozom, nem válaszolok neki, hiszen erőtlen vagyok. Érzem, ahogyan a bőre alatt futó meleg vér kísérteni kezd engem. Igyekszem magam kontrollálni, és el is fordítom a fejem, hogy ne lássa szenvedésem. Nem vehetem vérét, ellenkezne a létemmel.
Valahonnan vért kell szereznem. Hatalmasat nyelek, és vissza fogom ösztöneim.
- Köszönöm, de talán jobb lesz, ha távozol. - Intem őt, hiszen nem csupán miattam lehet baja, hanem a másik vámpír ha vissza tér ő nem lesz ilyen kedves. Lassan gyógyulok, hiszen vérhez nem jutottam mostanában, de a lányból se akarok táplálkozni.

- Honnan ismerlek? - Kérdem, miközben a fájdalom meg borzongj a testem. Olyan éhség fut végig rajtam, mikor át változtam, amikor döntenem kellett étel és halál között. Adellel akartam maradni, de ő el hagyott, akkori mohóságom és önkontroll hiánya miatt. Magára hagyott a teremtőm, és a szerelmem, aki bevezetett engem a gyönyörökbe. Talán ezért is van mostanában az, hogy vissza tartom magam, hogy most sem esek a lány ütőerének és szívom ki minden egyes csepp vérét, vagy még több sétáló emberét.
Fel pillantok a holdra, félek, hogy hamarosan feljön a nap és itt égek.
- Kérlek menj el.. - Mondom, komolyan aggódom. Haza kell jutnom, otthon még van talán egy tasak vér. Talán addig nem esek össze, és nem ér utol a nap. Miért nem táplálkoztam, miért kínzom magamat?

Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power

luna & anthea ♥️
what the hell?

Egy részem sejtette, hogy nem szabadott volna megállnom mégis nem tudtam csak úgy tovább sétálni. Megannyi minden leselkedhet a sikátor kellős közepén, ami csak azt akarná, hogy a figyelő szemek köréből kikerüljek és a sötét árnyékok között pedig áldozataként fogadhasson. Mégis valami arra ösztökélt, hogy bemenjek és kiderítsem, hogy mi a zajok forrása. A földön egy gyönyörű nőt pillantok meg, akinek a felsőjét átitatta a saját vérét. Ha ez nem a tökéletes csapda, akkor semmi sem lenne az. Közelebb mennék hozzá, hogy megnézzem mennyire súlyos a sérülése, de félek, hogy azzal hatalmas hibát követnék el ezért inkább megtartom kettőnk között a távolságot és úgy figyelem őt és próbálok minden egyes rezdülésre körülöttem odafigyelni. Nem tudhatom, hogy ez csapda-e, vagy sem ezért sem térdelek inkább mellé csak összefonom a karjaimat. Mintha az egyik bulimon ő lett volna a pultos.
- Veled meg mi történt? - Oldalra döntöm a fejemet és próbálom a fényviszonyok ellenére meghatározni, hogy a sérülése valós lehet-e vagy pedig valami ostoba játék mindez, de nem olyan messze tőle megpillantom egy fakarót, aminek az egyik vége szintúgy vérben ázott.
Senkinek nem vagyok az őrangyala mégis úgy érzem, hogy a legkevesebb, ha segítek rajta. Mi nők tartsunk össze, nemde? A fülemben csengenek Magnus szavai, hogyha akarnék még gyógyítani is tudnék az erőmmel. Ez pedig valamilyen szinten csábító, de szüntelen félelmem nem enged a varázslás közelébe. - Fel tudsz állni? - Kérdeztem, mert amennyire bevilágított a holdfény a sikátorba könnyedén ki tudtam venni, hogy a gyönyörű barna bőréhez most rendkívül sápadt arc párosult. Ennek pedig semmi köze nem volt ahhoz, hogy vámpír. Persze, ha halott valaki az is hozzátesz már egy adagot, de ez másabb volt. Talán fel sem tűnt volna, ha nem találkoztam volna vele korábban. Csak tudnám, hogy kinek árthatott, ha tényleg így cserbenhagyták. Na, meg persze azt, hogy visszajön-e még vagy most is itt leskelődik az árnyak között.
[ imádlak  olajbogyo  ]
♥️
Anthea Tanti
❖ Vámpír

i believe that emotions
Keresem :

Karaktered arca :
◖zoe kravitz◗
give us power

☽ Furcsa találka

Luna &&
Thea

Haza fele tartottam az esti sétában, a hold megvilágította az utcákat. Zsebre tett kézzel haladok, hajamba néha néha bele, bele mar a hűvös esti szellő. Rá pillantok a holdra és azzal nyugtatom maga, hogy a napot látom, csak a hold mögött. Mennyire is hiányzik a nap, ahogyan megcsiklandozza a bőröm. Régen nem tudtam irigyelni. Meg kell találnom a módot, hogy újra a napra mehessek, ha egyáltalán van ilyen módszer. Ahogyan haladok szembe jön velem egy ismerős férfi, sötét szemekkel mered rá, majd nekem jön.
- Hé! - Mordulok fel, és kapom ki a kezeim. A férfi megfordul, közeledik felém, nem mozdulok, de talán jobb lenne. Bele bámul egészen közel a szemembe, kivülről akár olyan lehet mint egy csók kezdeményezése, de nem. Ez a halál kezdeményezése.
- Csatlakozz vagy meg halsz, ribanc!- Mondja, majd egy karót villantat meg. Feltartom a kezem, és értetlenül meredek.
- Mi a gond a magánnyal?- Kérdezem. Furcsállom a helyzetet, még nem találkoztam vámpírral, aki ennyire erőszakosan akarta volna a csatlakozásomat.
-SZOLGÁLJ!!!-Mondja, majd a karót nyomja a hasamba, és eltűnik.

Földre zuhanok, majd kitépem a karót a hasamból. Nagyon rég táplálkoztam, oka talán az, hogy már nem élvezem az étel elejtését, így vértasakból szoktam enni, de a beszerzőm eltűnt, talán ezzel is azt akarják, hogy csatlakozzak. Így, amint kihúztam a karót, elvesztem az eszméletemet, és nem érzékelem a körülöttem lévő világot.

Egy csodás szempárra ébredek, hirtelen nagy levegővel. Körbe nézek először, hiszen lehet, hogy itt van még a támadóm, vagy valaki figyelhet. A lány mutatós, de nem tudom mi szándéka lehet velem. Ismerős tekintette, és lágy hangja van.

Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

i believe that emotions
Keresem :
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power

luna & anthea ♥️
what the hell?

Lassan kezdem azt érezni, hogy a gondolataim egyesével fognak engem felemészteni. Szükségem van egy kis kikapcsolódásra arra, hogy valamennyire képes legyek összeszedni magamat. Egy estére ki akarok lépni a saját cipőmből és megpróbálni valaki más életét élni. Valakiét, akinek semmilyen gondja nincsen az égvilágon. Hiszen pontosan erre vágyom. Egy gondtalan életre, ahol nem kell veszekednem a testvéremmel, ahol nem kell aggódnom amiatt, hogy mégis mit fogok magammal kezdeni, ha esetleg úgy döntenék, hogy használni fogom az erőmet. Hiszen ki tudja, hogy mennyire befolyásolni engem. Talán akkor teljesednék ki és az lenne az igazi Luna. Nem az a kis nyuszi, aki nem kíván egy aprócska foltot sem a varázslásból.
Az úgynevezett törzshelyemre indultam, ami nem éppen nyitott a mondének számára, de nem is akartam egyszerű emberek között lebegni. Meg akartam nézni, hogy milyen is az, ha az életem egy kicsit más körökben forog. Bár nem mondhatom, hogy olyan sok mondént ismernék. Elég kevés számban vannak ezért meg tudom őket különböztetni. Azt azért már nem merném megkockáztatni, hogy mindegyiknek emlékszem is a nevére, de ez szerintem már teljesen másodlagos. Örüljenek, hogy egyáltalán felfigyelek rájuk. Mire kinyitom újra a szemeimet addigra már ráncok borítják az arcukat és elvesznek az emlékeim között. Szomorú, de ez a kemény valóság. Talán ezért is igyekszem kerülni a mondénokkal fűződő kapcsolatokat. Túlságosan fájdalmas, ha egyik napról a másikra elveszíted őket.
A megszokott kis eldugott helyre igyekszem a sötét utcákon keresztül, amikor az egyik sikátorból, mintha valami furcsa hangot hallnék kiszűrődni. - Van ott valaki? - Nem félek vagy ilyesmi, de nem szeretném, ha valaki keresztbe akarna tenni az estémnek. Egy újabb csörömpölés, de semmi válasz. Talán egy patkány. De valahogy úgy érzem, hogy meg kell néznem. Nem tudom, miért de csalogat magához a sikátor és mielőtt még észrevenném, mit csinálok már félig besétáltam a sikátorba. - Mi a.. - A földön egy kuporgó leányzót pillantok meg, aki láthatóan nem éppen van magánál. Az viszont biztos, hogy én Őt valahonnan ismerem.
[ remélem jó lesz  olajbogyo  ]
♥️
Silent Brothers
❖ admin

i believe that emotions
Keresem :
new members
Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
give us power