be careful who you trust

the devil was once an angel
az oldal videója
képkockáink
dust and shadows
légy üdvözölve
kedves látogató
2017. 07. 07.
Légy üdvözölve ●● a dust and shadows szerepjátékos fórumon. Oldalunk Cassandra Clare: A végzet ereklyéi könyvsorozatot és a belőle készült Shadowhunters TV sorozatot veszi alapul, amelyre felépítettük a saját kis birodalmunkat. Természetfeletti világunkban átlag emberektől kezdődően a vámpírokon és a tündéreken keresztül megtalálhatóak a démonok is. Az oldalhoz való csatlakozáshoz nem szükséges a könyvek, avagy az ezen alapuló film, illetve sorozat ismerete, hiszen a leírásaink igyekeznek lefesteni a világ megismeréséhez szükséges tudást. Szívesen fogadunk minden kedves játékost, aki éppen canon, esetleg saját karakterrel érkezik, vagy netalántán keresett karakter bőrébe bújva csatlakozna kis közösségünkhöz! Amennyiben bárminemű kérdésed lenne az oldal világával, működésével kapcsolatban, bátran fordulj a vezetőséghez, mert azért vagyunk, hogy segíthessük, megkönnyíthessük és lehetővé tehessük számodra a szórakozást! Reméljük, hogy csatlakozol hozzánk és jól fogod érezni magad a kis családias közösségünkben! Jó játékot! ♥ ● ● by the staff. ♥
dust and shadows
Belépés
lépj be bátran
Karakterem neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
postagalamb
pötyögj bátran
dust and shadows
itt lapulunk
árnyékok között
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Aurora Blomquist, Elowen Dragomir, Jace Herondale, Rougheat

A legtöbb felhasználó (51 fő) Szomb. Okt. 07 2017, 22:39-kor volt itt.
dust and shadows
utolsó irományaink
üzeneteink

Hálószoba

Lucifer
Yesterday at 22:55

erdei vadászház

Belial
Yesterday at 18:17

Liliom lugas

Silent Brothers
Yesterday at 17:38

Belial lakása

Belial
Yesterday at 17:36

Harctér

Silent Brothers
Yesterday at 17:32

Tony lakása

Anthony Crow
Yesterday at 14:33

dust and shadows
oldal statisztika
ennyien vagyunk
Faj
Demons 5 9
Faeries 3 3
Mundanes 3 1
Shadowhunters 7 6
Vampires 4 2
Warlocks 7 4
Werewolves 3 0
Összesen 32 25
dust and shadows
nyár legjobbjai
legjobbak, legjobbjai
2017. nyár
sebastian
férfi karakter
seelie queen
nõi karakter
magnus bane
canon
donn maccoy
keresett
luna hellfire
saját
alec & asmo
játék
anthea tanti
elõtörténet
magnus & alec
karakterpáros
clary & jace
karakterpáros
dust and shadows

Share | 
Luna Hellfire
it's where my demons hide

❖ Sátán
i believe that emotions
Keresem :
my little demons ●●
Hobbi :
i want to kill you ●●
Karaktered arca :
chris wood ●●
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Luna Hellfire  ❖
Szerintem te magad is tudod, hogy mennyire elbűvöl ez az arc, akit választottál magadnak. Valami van ebben az arcban, ami végett egyszerűen egy álomnőnek tudom őt nevezn. Egyszerűen gyönyörű, de hát erről jó sokáig tudnék áradozni. Szóval, mi is jön?
Talán sokszor említettem, de nagyon gyönyörűen tudsz bánni minden egyes szóval, és ez az, amiért olyan jó téged olvasni mindenhol. Komolyan. olajbogyo
Ugyanakkor az édesanyádra rátérve, hát... talán annyival tudlak vigasztalni, hogy a Pokolban nem futottam vele össze, biztosan nem egyszerű egy kisgyereknek szembesülnie mindazzal, hogy többé az anyai melengető karok többé már nem fogják szeretettel körbebástyázni. De az engem is nyugtat, hogy legalább ezzel a veszteséggel nem zuhantál végleg a mélybe, hanem van, akikre tudsz támaszkodni ugyanis sokaknak ez sem adatik meg. Az erődet nem fejleszteni és használni igazán nagy vétek... de talán lehet jobb is. Még a végén annyira kitanulnád, hogy nem tudnál vele leállni. Ki tudja? Wink
Nos, nem szándékozlak feltartani merthogy biztos vagyok abban, hogy várnak rád a játéktéren. Többek között majd az én kis másik őrültem is, de az még egy kicsit odébb lesz.   Soksok jó játékot kívánok neked!

it's where my demons hide

❖ Kezdõ Warlock
i believe that emotions
Keresem :
❖ will i ever find love? ❖
Hobbi :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

luna hellfire
no woman should suffer at the hands of a man
eiza gonzález warlocks169újonc
the devil is in the details

❖ Becenév:
Lulu, Hell
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1847. szeptember 9.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Pánszexuális
❖ Foglalkozás:
Rendezvényszervező
❖ Ismertetõ jel:
Warlock jel: Kígyószerű ábrázat. Ezt szerencsére képes vagyok elrejteni.
❖ Átváltozás:
Voltam egyszer nyuszi. Számít?
❖ Rang:
A koromból kiindulva elég sok mindent megéltem már a képességemet sosem fogadtam el teljes mértékben és ezért nem is fejlesztettem. Leginkább azért, mert folyamatosan elbuktam, akárhányszor is próbálkoztam, de nem volt hozzá inspirációm. Nem is akartam ezt az egészet.
❖ Család:
Az édesanyám a szemem láttára halt meg. Egyedül mára már csak a nővérem maradt és, akit még családtagnak tekintek az Magnus Bane. ♥
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
leleményes, ravasz, figyelmes, odaadó, magabiztos
5 negatív tulajdonság
szarkasztikus, manipulatív, bosszúálló, türelmetlen, ügyetlen
5 dolog, amit szeretsz
szervezni, rendszerezni, enni-nassolni, olvasni, táncolni
5 dolog, amit nem szeretsz
az erőmet használni, veszekedni, ha valakinek nincs igaza de szüntelen kitart mellette, rendetlenséget, késést
Legnagyobb félelmed
valakit bántok az erőmmel
Legnagyobb vágyad
egyszerű életet élni, problémák nélkül
Legnagyobb gyengeséged
nem tudom, nem akarom használni az erőmet
Legnagyobb titkod
nem látod, hogy titok? te kis piszok : p  
Rejtett tehetséged
rémisztően jól tudok információkat összekötni.
kész összeesküvés elmélet megy a fejemben
Fõ fegyvered
a szépségem : p
Hobbi
Általában az emberi világban eseményeket szervezek.
Kedvenc étel
rakott tészta
Kedvenc ital
vaníliás kóla
Kutya vagy Macska
Kutya
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
Balkezes  
Fura/Idegesítõ szokás
nyughatatlan láb szindróma  
Szervezett vagy rumlis
Szervezetlen  
Dohány, alkohol, drog
Alkohol ♥ más drogokkal nem élek.
you can see the war inside

Kedves olvasó. Engedd meg nekem, hogy köszöntselek a saját kis történetemben. Minden amit mondok az talán igaz, talán nem. Rád bízom, hogy eldöntsd, hogy következtetéseket vonj le a történetemből és azt is, hogy mennyit hiszel el belőle. Mindez csak rólad fog elmondani valamit, nem rólam. Én őszinte vagyok. Ámbár azt nem állítom, hogy nem szokásom elferdíteni az igazságot, ha az érdekem úgy kívánja. Vagy, ha egyszerűen csak ki akarom kerülni az igazságot. Tudok hazudni, de ha csellel ki tudom vonni magam alóla, akkor miért ne tenném meg? Hiszen szórakoztató másnak tálalni, hogy én bizony nem hazudtam. Csak te értelmezted félre, amit mondtam. De kezdjük is el a történetem, mielőtt még halálra untatnálak.

A történetem körülbelül 170 évvel ezelőtt vette kezdetét, amikor megszülettem. Nem mondhatnám, hogy sokra emlékeznék abból a pillanatból, mert habár jelen is voltam, nem foglalkoztam azzal, hogy képeket készítsek, ahogyan frissen a világra jövök, avagy nem volt ott senki sem, aki megtette volna ezt. Mert manapság, ha nem fényképezték le, ha nem kamarázta végig valaki, akkor az már meg sem történtnek nyilvánítódik. A világ rengeteget változott azóta, hogy megszülettem és mégis én úgy érzem, hogy egy picit sem változtam. Ugyanaz a személy maradtam, akin nyomott hagyott az édesanyja halála. A mai napig tisztán emlékszem a pillanatra. Esős éjszaka volt és sietünk haza, de már rég bőrig áztunk és vacogtunk. A nővérem szertelenül ugrándozott körülöttünk, ha észrevett valamit a távolban odaszökdécselt anyánk intő szavai ellenére. Nem volt túl szófogadó típus. Én pedig már csak otthon akartam lenni, ahol az aprócska tűz mellett a száraz ruhánkban felmelegedünk. De ez nem történt meg. Soha nem értünk haza. Mert anya nélkül már nem volt igazán otthonnak nevezhető a hely. Ki akarták rabolni anyát, vagyis minket, de nem volt elég nekik az, hogy elvették amit akartak. Egyiküknek arcáról leesett a ruha, amit próbált a lehető legerőteljesebben odakötözni, hogy senki ne láthassa az arcát. Abban a pillanatban, hogy rájött tudjuk ki ő elöntötte arcát a rémület. Mozdulni sem mert. Ereiben, mintha megfagyott volna a vér. Aztán jött a hirtelen változás az aurájában. Egyik pillanatban még teljes magabiztosságot sugárzott, a következőben már a rémület töltötte be a teret, utána pedig a harag és a düh kegyetlen keveréke csapott le anyámra újra és újra. Csak kiabálni tudtam, hogy ne bántsák. Még fogalmam nem volt arról, hogy mi vagyok. Számomra egy rejtély volt. Egészen addig, míg anyám sípoló, szinte elhaló lehelete után felém fordult a társával, aki szintén levette az arcát takaró anyagot, mintha csak azt akarták volna, hogy az ő arcuk legyen az utolsó, amit látok. De többet akartak. Mindössze hat éves voltam és fel sem foghattam igazán, hogy mi történik körülöttem, de mára már felnyílt a szemem ezzel kapcsolatban. Egy ártatlan kislány voltam, amit be akartak mocskolni. De abban a pillanatban, hogy hozzám ért egyikük lángra lobbant mind a kettő. Értetlenül pislogtam nem tudtam, hogy mi történt egészen addig, míg az ereimben nem éreztem a perzselő érzést. Mindössze pár másodpercig tartott az egész, utána már nem maradt belőlük semmi más csak por. Egy hatalmas kupac por, hamu. Amit a lassan megnyugodó eső a csatornák irányába mosott el, miközben haldokló édesanyám testéhez siettem és odakuporodtam mellé. Közeledő léptek hangját hallottam meg, amelyek sokkal inkább szökdécselések voltak egy bizonyos pontig. De aztán csak eső kopogása hallatszott semmi más. Nem mertem felnézni a testvéremre, nem akartam szembesülni a fájdalmával, amit a látvány okozott. Édesanyám mindössze csak egyetlen egy szót mondott végül.. Démon.

A képességemre azóta válaszokat kaptam, mert befogadott minket a világ talán egyik legjobb embere, akivel hiába voltam elővigyázatos eleinte, mert féltem, hogy csak ki akar minket használni.. Akaratlanul is a szívembe költözött. Onnan már soha, senki nem tudja kiszakítani. De sem, ő sem pedig a nővérem nem volt képes rávenni engem arra, hogy a képességemmel foglalkozzak. Egyszerűen nem akarok ettől semmit. Hiszen mire jó, ha a szeretteid sem tudod megvédeni? Nem akarok az a szörnyeteg lenni, aminek az anyám tekintett életének az utolsó pillanatában. Egyszerűen csak átlagos életet akarok élni. Egy olyan világban, ahol szinte nem is létezik már olyan, hogy átlagos..
dust and shadows

Luna Hellfire
1 / 1 oldal