Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Blue Ashworth
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Blue Ashworth Empty


Blue Ashworth
maybe you're right, maybe this is all that i can be
cole sprouse árnyvadász19harcos
the devil is in the details

❖ Becenév:
Blue, Ash, Ashworth
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 1998. február 09.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Többnyire démonokra, újabban árnyvadászokra is vadászok.
❖ Ismertetõ jel:
Az idióta sapkám, ami szinte mindig a fejemen van - igen, néha nyáron is előfordul.
❖ Átváltozás:
A jó fiúból rossz fiúba váltás is ér?
❖ Rang:
Az árnyvadász kiképzésem már véget ért, így rendszeresen járok küldetésekre - már ha engedik. Sosem volt gond a képességeimmel, sőt rendkívül jól bánok a szeráfpengével, azonban a többiek sosem néztek rám jó szemmel, ezért még a bénábbakat is szívesen helyezték előbbre nálam. Eleinte többször voltak démon vadászaton, mint én.
❖ Család:
A szüleim megpecsételték az egész életemet azzal, hogy Valentine szövetségeseivé váltak. Hűségesen kitartottak mellette bármi is történt, én ebből persze gyerek fejjel még semmit sem érthettem. Édesapám testvére volt az egyetlen, aki ép ésszel tudott gondolkozni, és nem hagyta, hogy mellettük, ráadásul ilyen körülmények közt nőljek fel. Magához vett és az ő felügyelete alatt válhattam lassacskán árnyvadásszá. Bár a szüleimmel tartom a kapcsolatot, borzalmas a viszonyunk. S nekik hála a New York-i intézet összes tagjával egyaránt, beleértve az Alvilágiakat is, és mindenkit, aki hallotta a rém meséket Valentine Köréről. A család fogalma nálam egyenlő a nullával. Fekete bárány lettem általuk a világban, ahol élnem kell. Képtelen vagyok beilleszkedni, bárhogy is próbálok. Egyedül vagyok.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
Segítőkész - igen, annak ellenére is, milyen bunkók az emberek.
Nyugodt - engem nehéz úgy igazán felbosszantani. Sokáig tűrök, de ha valaki átlépi a határt, akkor az meneküljön.
Független - muszáj volt hamar megtanultam önállónak lenni, és mennyivel jobb így.
Humoros - a szarkazmuson kívül tudok tényleg szórakoztató is lenni.
Céltudatos - mindig is határozott voltam, és pontosan jól tudom, mikor, mit akarok.
5 negatív tulajdonság
Szarkasztikus - nekem mondjuk ez szórakoztató.
Makacs - mert, amit a fejembe veszek, attól senki sem tántoríthat el.
Távolságtartó - a gyermekkor idilljének hiánya kiölte belőlem a lelkesedést az emberek irányába. Egyszerűen csak belefáradtam a próbálkozásba.
Kritikus - az emberekkel, a világgal, magammal és mindennel szemben.
Apatikus - mikor már minden mindegy.
5 dolog, amit szeretsz
Csendes, eldugottabb helyek - nincs is jobb, mint kiszakadni a hétköznapokból azzal, hogy eltűnök a világ elől.
Kávé - néha úgy érzem, már csak a koffein tart életben.
Cigi - szeretem elhinni, hogy megnyugtat, ha ideges vagyok.
Edzés - ez viszont tenyleg megnyugtat, és könnyedén le tudom vezetni a feszültséget vele.
Zene - főleg fülesen keresztül üvöltetve, hogy ne halljam a többiek idegesítő hangját,
vagy sértő megjegyzéseit, amikre amúgy sem vagyok kíváncsi.
5 dolog, amit nem szeretsz
Kókusz - legyen szó édességről, tusfürdőről, akármiről.
Korán kelés - mindig is inkább éjszaka párti voltam.
Nyuszik - oké, nem utálom én őket, csak félek tőlük.
Esernyő - tényleg inkább elázok úgy, hogy egy négyzetcenti száraz rész sem marad rajtam, minthogy esernyővel a kezemben közlekedjek. Esetleg másé alá beállok, ha nagyon muszáj...
Minden olyan gép, ami túl hangos - lehet ez egy porszívó, egy fűnyíró, egy botmixer vagy egy habverő gép, igazából teljesen mindegy, de a falra mászok tőlük.
Legnagyobb félelmed
Régen az volt, hogy beigazolódik, amit mások hisznek rólam, aztán rájöttem, hogy ez a sorsom. Azóta nem félek semmitől.
Legnagyobb vágyad
Hogy végre befogadjanak a többiek. Ahhoz persze előbb be kell látniuk, hogy miattuk alakultak úgy a dolgok, ahogy. Ehhez viszont a nephilimek túlságosan nagyra vannak magukkal, és sosem ismernék el, hogy hibáztak.
Legnagyobb gyengeséged
A családom. Hiszen az ő tettük miatt nekem kell fizetnem. Ezzel kapcsolatban pedig nagyon is sebezhető vagyok.
Legnagyobb titkod
Sebastian kéme vagyok. 
Rejtett tehetséged
Most gondolom azt várná mindenki, hogy ide valami "szájharmónikázás" jön, de az igazság kiábrándító. Nincs rejtett tehetségem.
Fõ fegyvered
Szeráfpenge
Hobbi
Evés. De tényleg. Bármikor, bármit képes vagyok megenni, és szerencsére nem is látszik rajtam.
Kedvenc étel
Lasagne
Kedvenc ital
Kávé
Kutya vagy Macska
Cica
Allergia
Emberek - nem csak a mondénekre gondolok.
Bal vagy jobbkezes
Jobb
Fura/Idegesítõ szokás
Hirtelen egy sem jut eszembe, de biztos, van.
Szervezett vagy rumlis
Pont a kettő között.  
Dohány, alkohol, drog
Néha cigizek.
you can see the war inside

Éreztétek már magatokat igazán magányosnak? Mikor a tömegben állva is legalább négy méteres sugarú körön kívülre záródtak a többiek, mintha te lennél az utolsó személy, akinek a közelségét érezni akarják? Mikor körülötted mindenki jól szórakozik, de ahogy elhaladsz mellettük a folyosón, beáll egy néma csend, s szégyentelenül bámulnak rajtad végig, a tekintetüket pedig egészed addig a hátadon érzed, amíg le nem kanyarodsz jobbra vagy balra? Mikor annyira semmibe vesznek, hogy a nevedet sem hajlandóak kimondani, hogyha épp hozzád szólnak kényszerből? Mert én minden egyes nap ezt érzem a célkereszttel együtt, melyet magamon viselek gyerekkorom óta. Ez pedig feljogosít mindenkit arra, hogy rosszabbnál rosszabb pletykákat terjesszenek, amik tornádóként söpörnek végig az intézet falain belül, rám pedig lavinaként zúdulnak a végén, de tudom, hogy nem cáfolhatok meg semmit. Régen nehezen viseltem ezt el, a hátam mögötti suttogásokkal együtt, de már megtanultam tudomást sem venni róluk. Elfogadtam, hogy ez az életem része, a nevem pedig nem a jó hírem miatt közismert. Tényleg népszerűnek mondhatom magam, de pusztán csak azért, mert a szüleim Valentine szövetségesei voltak, és az utolsó percig kitartottak mellette. És így lettem én a New York-i intézet számára a azégyenfolt. A megbízhatatlan. Az árulók gyermeke. A srác, kinek szülei bűneit kell teherként viselnie élete hátralévő részében.
Sokáig küzdöttem a sorsom ellen. Mindenáron be akartam bizonyítani, hogy én más vagyok. Különc lettem, magamnakvaló, zárkózott és egykedvűen vonultam csak végig minden egyes alkalommal a folyosón, de segítettem, ahol csak tudtam. Egy idő után azonban belefárad az ember a felesleges próbálkozásokba. Elvesztettem minden reményt, és csak úsztam az árral. Nem érdekelt az egyedüllét, vagy a magány. Azonban az ellenszenves viselkedést, valamint a folytonos beszólogatást egyre nehezebben viseltem. Úgy éreztem, talán mégis az vagyok, akinek beállítanak. Az a valódi énem, aki miatt megutáltam a tükörképem, mert belém beszélték, hogy a vér nem válik vízzé. Talán így jutottam el arra a pontra, hogy azt mondjam elég. Ha utálni akarnak, utáljanak olyanért, amit el is követek. Ha ennyire ezt várják tőlem, ha annyira rossznak akarnak látni, akkor adok rá okot, hogy az a sok gonosz pletyka ne csak valami ostoba légből kapott hír legyen, hanem az igazság.
Dühösen szeltem New York utcáit aznap éjjel. Egy részem tudta, hogy ostobaságra készülök, és nem kellene eladnom a lelkem az ördögnek, ezzel bebizonyítva, hogy mindvégig nekik volt igazuk. Egy másik részem, egy nagyobb részem azonban bosszúra szomjazott. Tudtam, hogy ezzel nem hozhatom helyre az életem, de azt is tudtam, hogy jobban fogom érezni magam. Nekem igazából már úgyis mindegy volt.
Utam egyenesen egy boszorkánymesterhez vezetett, s annak ellenére, amit kérni akartam tőle egy cseppet sem féltem. Pedig lett volna okom. Félnem kellett volna attól, amit cserébe kér, vagy attól, hogy eljár a szája, s az előtt lebukok a tervemmel együtt, hogy igazán belekezdhetnék valamibe. Félnem kellett volna a következményektől. Mégis túlságosan eltökélt voltam ahhoz, hogy a félelem arra késztessen, hogy az utolsó pillanatban meghátráljak.
- Kismet Dawson - ejtettem ki a nevét, amint nyílt előttem az ajtó, és megláttam a boszorkánymestert. - Szükségem van a segítségedre - kezdtem bele, mielőtt még bármit mondhatott volna. A ravasz mosolyából ítélve minden egyes vonásomon látszódott az elszántság, neki ez pedig csak jót jelentett, hiszen mindketten tudtuk, bármire hajlandó lettem volna az információért cserébe. - Tudni akarom, hol van Sebastian Morgenstern.
Az ajtó pillanatok alatt záródott is utánam. Aznap éjjel véglegesen, és visszafordíthatatlanul megpecsetelődött a sorsom. Többé már nem a Klávéhoz voltam hűséges, hanem Sebastianhez.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Blue Ashworth Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖Mr Ashworth❖

Kedves Ash!
Igen. Az előtörténetedben felsorolt kérdéseidre a válasz: igen. Az én szüleim is Valentine-t szolgálták a felkelés idején, és ha ez még nem lenne elég, a Klávé nyilvánvaló elutasítása ellenére egy alvilági férfival randevúzgatok. Ismerem az érzést, amikor a hátad a céltábla, és ismerem a hirtelen beálló, kínos csendet is, amikor belépsz valahova. Sajnálom, hogy az életed ennyire szívás - pedig hidd el, az Intézet nem csak előítéletes, szűk látókőrű barmokról áll! Találhatnál olyanokat, akik megértenének és támogatnának téged. Nem értek egyet a szövetségessel, akit választottál, tekintve, hogy elég sok mindent elvett tőlünk. De hát ez nem a kioktatás ideje, hanem a körülrajongásé.
Fantasztikus lett a lapod! Nagyon tetszik a stílusod, vicces és olvasmányos. Már az elején a képemen ragadt a mosoly, és még a kissé letargikus, dühös és kiábrándult előtörténeted sem tudta teljes mértékben letörölni onnan. Hadd jegyezzek meg két dolgot: a sapka tényleg nem menő, és hogy lehet félni a nyusziktól? Surprised Jól felépítetted a karaktert, egyértelműen gazdag írói vénáddal pedig szuperül ki is bontottad előttünk. Remélem, lesz lehetőségem játszani veled egy kört, hogy közelebbről is megismerhessem Asht és személyesen is választ kaphassak a kérdéseimre!
Örülök, hogy itt vagy, és Ash képében színesebbé teszed a játékteret! Kíváncsi vagyok, mit alkot a kis csapatotok. Smile Nem is tartalak fel tovább, tudom, hogy sokan várnak már rád, úgyhogy irány a foglaló, aztán nyomás játszani! Mutasd meg nekünk, miféle fából faragtak! Wink


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zane Ashworth