Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Ryan Montgomery, my husband
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Ryan Montgomery, my husband Empty

Ryan Montgomery
Michiel Huisman (?) ❖ warlock (vagy más?)
Örök hűséget esküdtünk huszonöt évvel ezelőtt, de az ismeretségünk pár évvel korábbi. Olaszországban találkoztunk, ott szegődtem melléd, és azóta is együtt vagyunk. A választásom miatt, - amiért éppen téged választottalak -, egy nagyon jó barátság omlott össze. Azt hittem, kiismertelek már, de már kezdem elveszíteni a hitemet ebben az irányban. Talán mégiscsak igaza volt Magnusnak? Nem az vagy, akit mutatsz mindenkinek, legfőképpen nekem? Nemrég berohantál a lakásunkba egy sérült férfival, akiről azt mondtad, a testvéred, és meg kell mentenünk az életét. Én akkor gyakorlatilag lefagytam a kijelentésedtől, hiszen a legjobb tudomásom szerint, nincs testvéred. Ezt állítottad mindig. Az igazat bevallva, kezdek meginogni mindenben. Gyanakvó vagyok, és eszembe jutottak Magnus szavai, amivel figyelmeztetni és óvni próbált engem, de voltam olyan hülye, hogy ellöktem őt magamtól. Mindezt miattad tettem. Mi az igazság, Ryan?! Mekkora kést forgatsz meg bennem? Vagy mindez egy őrült rémkép marad, és tiszta lapot teszel elém?

/// utóirat: nem szabok meg semmit sem, a név fontos lenne, de minden mást rád bízok, a PB-alany és a faj is változtatható, a többit megbeszéljük, nagyon várlak! :*.*:

120+ ❖ szabad ELKELT!!! köszönöm.
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan Montgomery
» Anne Montgomery
» Alice Rose Montgomery