Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Louisa Scott
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Louisa Scott Empty


Louisa Scott
karakterhez illõ idézet
Shelley Hennig Mondének19-
the devil is in the details

❖ Becenév:
Lou; Lisa
❖ Születési hely, idõ:
New York,Bronx;1998.02.14.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális
❖ Foglalkozás:
Tanuló/ Kávézóban pultos
❖ Ismertetõ jel:
Tornacipő! A legtöbbször ez van a lábamon.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
-
❖ Család:
A szüleim egy igen rövid, pár hónapos házasság után elváltak. Akkor már anyukám terhes volt velem. Anyával élek, ő nevel engem. Apámat ismerem, szoktunk találkozgatni, viszonylag jól kijövünk egymással. Egyke vagyok, testvérem nincsen. Pedig mennyire jó is lett volna egy.
Édesanyám szülei közül,csak az anyukája él már, a nagypapám 2 éve halt meg. Édesapám szülei már régen meghaltak.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
kedves, barátságos, segítőkész, okos, pontos
5 negatív tulajdonság
féltékeny, válogatós, feledékeny, szégyenlős, lobbanékony
5 dolog, amit szeretsz
édesség, zene, szex, ágyam, családom
5 dolog, amit nem szeretsz
részeg emberek, rovarok/bogarak/ hüllők, brokkoli/kelbimbó/gomba, pláza cicákat, várakozás
Legnagyobb félelmed
A hozzám közel állók meghalnak
Legnagyobb vágyad
titok
Legnagyobb gyengeséged
ide
Legnagyobb titkod
Nem mindenki tudja, hogy biszexuális vagyok  
Rejtett tehetséged
Jól tudok énekelni és gitározni is
Fõ fegyvered
-
Hobbi
olvasás, zenélés/zene hallgatás, film/sorozat nézés, interneten lógni
Kedvenc étel
Rántott sajt, sültkrumplival
Kedvenc ital
energia ital és a gyümölcsös teák
Kutya vagy Macska
is-is
Allergia
hülye emberek, csípős dolgok
Bal vagy jobbkezes
jobb
Fura/Idegesítõ szokás
nem tudok ilyesmiről
Szervezett vagy rumlis
is-is  
Dohány, alkohol, drog
Egyik sem! Utálom a cigi füstöt is! Alkalmakkor szoktam inni egy kicsit csak.
you can see the war inside


Louisa Rachel Scott: 19 évvel ezelőtt ezen a néven láttam meg a nagyvilágot. A középső nevemet nem igazán szeretem. Nem is használom, csak fontosabb iratokban lehet, így megtalálni a második nevem.
Odüsszeusz: 17 éves koromban kaptam a szüleimtől egy brit rövidszőrű fiú kiscicát, akinek ezt a nevet adtam. Nem tudom mért, akkor azt tetszett meg nekem.
Unstoppable: Gondolkodom azon, hogy csináltatok egy kisebb tetoválást a jobb csuklómra. Mivel első tetkóm lenne, nem valami hülyeséget szeretnék, hanem egy angol szót, az unstoppable-t, ami megállíthatatlant jelent.
India: A másik olyan hely, ami szerepel a bakancslistámon, ahová el szeretnék jutni egyszer, de mint Írországba, ide is sok pénz kell, ami most nincsen, amim van az is az iskolára meg miegyebekre megy el.
Sabrina: Ezt az állnevet használom, amikor fel szoktam lépni néha kisebb rendezvényeken. Az állnév mellett parókát is felveszek, és úgy is sminkelem magam, hogy felismerhetetlen legyek.
Anya: Számomra anyukám a példaképem. Nehéz lehetett neki egyedül felnevelnie engemet. Jó, nem volt egyedül, mert a szülei segítettek neki, de büszke vagyok rá nagyon.

Sun Comes Up: Régebb óta próbálok dalokat írni, de nem mindegyik lett olyan jó. Egy van most, amire nagyon büszke vagyok, és előszeretettel énekelgetem fellépéseken is, ami a Sun Comes Up címet kapta.
Cork: Ez egy város, ami Írországban található. Úgy 2 évvel ezelőtt ismerkedtem meg az interneten egy lánnyal, akivel nagyon jóban lettünk. Ő is biszexuális. Szeretnék elutazni hozzá, meglepni őt, de sajnos nagyon hosszú, és drága oda a repülő.
Oscar: Volt egy keverék fiú kiskutyám, akit 4 éves koromban kaptam. Együtt nőttünk fel, de sajnos nem élhetett tovább velem, mert 14 éves koromban meghalt szegény. Utána semmi háziállatom nem volt. Pár évre utána kaptam meg Odi-t.
Titkok: Mint a legtöbb tininek, nekem is vannak titkaim. A legnagyobb talán az, hogy biszexuális vagyok. Ezt nem sokan tudják rólam. Anyáéknak nem mertem még elmondani! Valakinek el kellett, hogy meséljem, és megkönnyebbüljek kicsit, akivel tudok is beszélgetni ilyesmi dolgokról, végül apu menyasszonyának, Vera-nak mondtam el. Azt hiszem jól fogadta a dolgot.
Tanulás: Nagyon sokáig úgy volt, hogy kozépsuli végén, érettségi után nem megyek majd tovább egyetemre, mert nem álltunk már úgy akkor sem, hogy fizetni tudja anya a tandíjamat, de a nagyiék kisegítettek. Most egyetemre járok, de mellette egy kávézóban pultosként dolgozom órák után, fellépéseket vállalok, meg egyéb kisebb munkákat, hogy a megkeresett pénzből fizethessem én is a tandíjamat, ne csak anyának kelljen.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Louisa Scott Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Lousia ❖
Engedd meg, hogy üdvözöljelek köreinkben, Kedves! Már nagyon vártam, hogy vajon mikor fogsz elkészülni, ugyanis a választott arcod rendkívülien felkeltette az érdeklődésemet. Hisz Shelley, lássuk be, hogy egy nagyon vonzó csajszi Wink Ugyanakkor az ő arcához mérten írtad meg ezt a karakterlapot, mely kimondottan az átlagos életet hangsúlyozza ki. Hol is kezdhetném? Leginkább a nemi identitásodba fektettél igen nagy hangsúlyt, amit különben nem is mersz senkinek elmondani. Ne aggódj! Elvégre a hormonok dúlnak benned, ilyenkor elfogadott, ha kipróbálnál valami mást ami nem egészen megszokott az átlagoshoz képest. Ugyanakkor nem érdemes ezen annyira aggódnod, hiszen ettől függetlenül a fiúk is érdekelnek téged még akkor is, ha nem említettél egy fiúról sem a lapodban, inkább csak egy lányról akivel még nem sikerült találkoznod. Igazából ez is egy érdekes része a történetednek, ugyanis mi van akkor, ha fogod magad és mindent hátrahagyva egyszerűen csak elutazol hozzá? Vagy meglepetés gyanánt ő utazik el hozzád? Én személy szerint rengeteg fantáziát látok az egészben, és szurkolok, hogy azzal a lánnyal majd találkozz legalább egyszer. Very Happy
Ami pedig a szüleidet illeti, ha jól sejtem akkor bizony náluk sem egyszerűek a mindennapok. Úgy látom, hogy te ebből nem sokat érzékelsz, ami jó, ugyanis kevésbé sérül a kis fiatal lelked.  :*.*:
A lapodat igen érdekes módon osztottad fel, ennek köszönhetően aztán megtudhattunk néhány dolgot a háziállataidról, tetkóról, van itt minden! De vajon meddig lesz viszonylag ennyire nyugalmas életed? Wink Kíváncsian fogom nyomon követni a mozzanataidat, úgyhogy csak ügyesen! :*.*: Foglald le az arcodat, és irány álmokat valóra váltani, szerelmet keresni, és minden mást, amire egy magadfajta lány vágyik. Jó szórakozást kívánok! Smile


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rainer Scott
» Scott Southwood
» Electra & Scott ┃ Az elsô pillanatok