Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Nihasa
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nihasa Empty


Nihasa
karakterhez illõ idézet
Nina Dobrev demons1000 után nem számoltamdémon
the devil is in the details

❖ Becenév:
Csak Nihasa
❖ Születési hely, idõ:
A pokolban, valamikor a régmúltban.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Pánszexuális
❖ Foglalkozás:
Halandók bűnbe csábítása.
❖ Ismertetõ jel:
Kreol bőr, teljesen fekete íriszek.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Nagyobb démon. Emlékeztek az Apokalipszis négy lovasára? Bemutatkozom; én vagyok a viszály.
❖ Család:
Démon vagyok. Nincsenek szüleim. Maximum Luifer apánk.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
megfontolt, nyugodt, erős, csöndes, kiváló lovas
5 negatív tulajdonság
manipulatív, ravasz, sunyi, képmutató, irigy
5 dolog, amit szeretsz
a vér szaga, a fegyverek, a sikolyok, az apokalipszis lovasai, kígyók, nyuszik.  
5 dolog, amit nem szeretsz
kedvesség, gyávaság, apácák, templomok, mondének.
Legnagyobb félelmed
A halál
Legnagyobb vágyad
Hogy a föld felett a Pokol hercegei és Lucifer, illetve a démonok uralkodjanak.  
Legnagyobb gyengeséged
Nincs gyengesége.  
Legnagyobb titkod
szerelmes  
Rejtett tehetséged
Minden megy neki.
Fõ fegyvered
-
Hobbi
Gyilkolás?
Kedvenc étel
sültkrumpli
Kedvenc ital
oktélok minden mennyiségben
Kutya vagy Macska
kígyók
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
Egyszerre mindkettő.
Fura/Idegesítõ szokás
Rágja a körmét és a haját.
Szervezett vagy rumlis
Rumlis. 
Dohány, alkohol, drog
Dohányzik.
you can see the war inside

“És akkor Lucifer apánk megteremtette az Apokalipszis lovasait. Engem, a viszályt, és a három testvéremet, a halált, a háborút, és a pestist. Azért születtünk, hogy elpusztítsuk a világot, hogy az embereket halálba taszítsuk, és bennem még mindig megvan a vágy, hogy Lucifer és a pokol hercegei uralkodjanak a földön. Rabigába szeretném hajtani a halandókat. Akarom, hogy rabszolgák legyenek, hogy elfoglalják méltó helyüket alattunk, a démonok alatt. Hiszen mi felsőbb rendűek vagyunk minden téren.
Emlékszem az életemre, minden napra, percre pontosan. Emlékszem a teremtésemre, arra, hogy harmad magammal láttam meg ezt a világot, és arra is, hogy a viszonyunk a testvéreimmel csupán egy nagyon rövid ideig volt felhőtlen. Mind mást akartunk.

Hideg volt, nedves, esős éjszaka, amikor kilovagoltunk, hogy elpusztítsuk a fenti világot. Hogy a patkányok sorsára hagyjuk a mondéneket. De nem tettük meg. Valami, vagy valaki visszatartott. Az érzéseim - már az a kevés ami volt - összekuszálódtak, s nem csak bennem, hanem testvéreimben is. Összevesztünk. És Krisztus megnyerte a csatát. A bukott angyalok, s velük együtt mi is, vissza űzettünk a pokolba, ám nem sokáig maradtunk rejtve.

Én az első adandó alkalommal menekülőre fogtam. Ki a pokolból, fel a földre. Én is a halandók között akartam járni, viszályt akartam szítani, s mivel kiváló manipuláló képességeim vannak, könnyedén be tudtam férkőzni a legkisebb réseken is. Emlékszel Pearl Harborra? Mit gondolsz, ki ültette el azt a bizonyos bogarat a fülekben? Egyedül maradtam, de szerettem az egyedül létet. Jobban, mint mások társaságát.”

Az első háromszáz év…

S miután Éva kiűzetett a Paradicsomból felkiáltott; “Ó! Boldog tudatlanság!” És megszületett a Viszály. Gyönyörű, életerős démon, aki saját testet kapott Lucifertől. Saját teste pedig szebb volt, mint maga Aphrodité istennő. Ő volt az első a lovasok közül, aki boldogíthatta apját. Úgy szerette őt, ahogy démon démont még nem szeretett. Elismeréssel, tisztelettel, és odafigyeléssel. Jezebeth, mert ezt a nevet kapta Urától, itta az ördög minden szavát, és rettegett attól, hogy valaha is csalódást okoz neki. Aztán megszülettek a testvérei, a Halál, a Háború és a Pestis. Mind gyönyörűek voltak. Igazán tökéletes teremtmények. Két férfi, és két nő, tökéletesen kiegészítették egymást. Testvérekként sajátítottak el mindent, vállt vállnak vetve. Igazi jól működő csapat voltak. Egy ideig.

Napjainkban...

Átlagos bostoni konyhájában ücsörög. Egyik kezében egy nagy bögre kávét, másikban egy szál piros marlborot szorongat. Miközben kibámul az ablakon, egyenesen a tizedikről, nagyot szív a cigibe, és leveszi a slukkot. Démon, így nem fél attól, hogy bármikor is tüdő rákja lehetne. Mivel saját teste van, így az ellenáll minden betegségnek. Az ég tömve van szürke felhőkkel, középen villan egyet, és villám cikázik át rajtuk. A dörgés hamarosan érkezik, s azzal átellenben kinyílik a lakás bejárati ajtaja. Astaroth oda fordítja a tekintetét, de nem éri meglepetés, mikor meglátja a három alakot. A testvéreit.
- Már vártalak titeket. Mit akartok? Visszatoloncolni a pokolba?

dust and shadows

1 / 1 oldal