Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Mr. Keménydió ~
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Mr. Keménydió ~ Empty

szép neved
szabadon választható pb ❖ farkas/vámpír/árnyvadász
Te vagy az önjelölt igazságosztó, aki  megpróbál megküzdeni az én lazaságommal. Időnként nagyon utállak érte, de máskor rájövök, hogy csak Te vagy nekem. Nem vagyunk barátok, nincs közöttünk túl fűtött románc. Magam sem tudom, hogyan viszonyulunk egymáshoz, de az biztos, hogy már rádöbbentem az utóbbi két évem alatt, hogy bármit megtennék érted. Mit gondolsz? Készen állunk rá, hogy jobban megismerjük egymást és egymás történetét Mr. Keménydió?

//: Az előtörténetemben emlegetve vagy, kukkants rá, ha vonzónak találnád a fickót. Nem szeretném megkötni sem a fajt, sem az avi alanyt ((Chris Hemsworthként bóklásztál a fejemben, meg a hirdetésben is jól mutatott a képe, de ez nem jelent semmit)), de még csak a nevet sem szeretném én megmondani. Az lenne az elsődleges célom, hogy jól érezzük magunkat. Humorosabb játékokra gondoltam, egy igazán laza kötelékre. Hogy a későbbiekben hogyan alakul, majd a játékaink eldöntik.  Gyere, szórakozzunk egy kicsit! Had menjünk egymás idegeire! Még azt sem tartom kizártnak, hogy szerepcserére váltunk, és én fogom megóvni a kerek feneked legközelebb. Ha megérkeznél, azért dobj rám egy üzit, hogy tudjam, megjöttél!  nyomi

29+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal