Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Zayden Fitzgerald
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Zayden Fitzgerald Empty


zayden fitzgerald
we all go little mad sometimes
tom ellis warlock666boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Zayne, Zane, Fitz
❖ Születési hely, idõ:
14. század vége felé, Franciaország területén
❖ Családi állapot:
Egyedülálló. Nehéz megnyerni komolyabban a figyelmem.  
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális
❖ Foglalkozás:
Bártulajdonos
❖ Ismertetõ jel:
Vöröses szemeimről és néha az arcom is vele együtt vörös színben pompázik, mintha lenyúzták volna az arcomról a bőrt.
❖ Átváltozás:
Born to be awesome ♥️
❖ Rang:
A boszorkánysággal a véremben születtem, jöttem a világra. Az apám nem tudom, hogy pontosan melyik démon is volt, de nem is számít számomra különösebben. Teljesen tisztában vagyok az erőmmel és arra is, hogy mikre vagyok képes. Szeretem feszegetni a határaimat.
❖ Család:
A boszorkánytársaim a családom. Bárkiből lehet családtag, ha méltó rá.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
leleményes, talpraesett, megfélemlítő, ravasz, laza
5 negatív tulajdonság
makacs, akaratos, ellentmondást nem tűrő, szarkasztikus megjegyzéseket desszertként tálaló, magánszférát nem tisztelő személy
5 dolog, amit szeretsz
alkohol, vattacukor, szex, szabadság, kockázat
5 dolog, amit nem szeretsz
felesleges dráma + bonyodalom, értetlenkedés, türelmetlenség, pofátlanság, gomba
Legnagyobb félelmed
Pont neked árulnám el?
Legnagyobb vágyad
Te?  Zayden Fitzgerald 4068121422  
Legnagyobb gyengeséged
Az én kis boszorkányaim. ♥️
Legnagyobb titkod
Na, aztán még az kellene..   
Rejtett tehetséged
Könnyedén előcsalogatom az emberekből a legnagyobb vágyaikat, az őszinte érzéseiket és gondolataikat.  
Fõ fegyvered
Késsel meg villával étkezem.
Hobbi
Inkább kivel,
avagy kikkel. Rossz kérdés, rossz-rossz.
Kedvenc étel
Minden, ami ízletes. A kedvencemet is képes lenne valaki undorító módon tálalni.
Kedvenc ital
Bourbon whisky
Kutya vagy Macska
Mindkettő?
Allergia
Legjobb tudomásom szerint semmire.
Bal vagy jobbkezes
Jobbkezesek táborát erősítem.
Fura/Idegesítõ szokás
Imádok belemászni mások személyes terébe.
Szervezett vagy rumlis
Szervezett, vagy rumlis. Az leszek, amit szeretnél.  Zayden Fitzgerald 4068121422   
Dohány, alkohol, drog
Dohány-alkohol kettősére teszem le a voksomat. Előbbit azonban ritkán veszem magamhoz.
you can see the war inside


STORY OF MANY LIFETIMES
Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok. Ide jön majd, amit írni akarok.
dust and shadows

1 / 1 oldal