Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Selene
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Selene Empty


Selene
„Tedd azt ami kéjhez vezet, bizsergesd a tested, lelked!"
Sophie Turner Warlocks Titok Boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Ha a modern kor miatt felvett vezetéknél becézésnek számít, akkor a Miss Moon a leggyakoribb. Vicces, mennyire nem szúrja ki az emberek szemét, hogy a Selene is azt jelenti, Hold
❖ Születési hely, idõ:
Kr. e. 12, Caesarea
❖ Családi állapot:
Egyedülálló, házas, özvegy, egyedülálló, házas, özvegy, egyedülálló, házas, elvált, egyedülálló, házas, özvegy, egyedülálló – azt hiszem, ez a jelenlegi állapot és nem hagytam ki egyet sem
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális
❖ Foglalkozás:
Luxus kozmetikumokat gyárt és forgalmaz a cége
❖ Ismertetõ jel:
Nagyon halvány kék, majdnem fehér szemek, hosszú vörös haj, démoni ismertetője a két ágú kígyónyelve, emiatt tanult meg tökéletesen mosolyogni csukott szájjal
❖ Átváltozás:
Nem átváltoztam, felnőttem
❖ Rang:
Jó ideig voltam Alexandria fő boszorkánymestere, de amikor Amerikába jöttem lemondtam a rangomról és azóta sem vállaltam újat. Jobban kedvelem a nyugalmat és a kötöttségek hiányát
❖ Család:
Már csak az apám, Azazel, él, aki démonként halhatatlan. Anyám családjáról rengeteget tudok, ő azon kivételek egyike volt, aki önként vállalta a félvér gyermeket, mert emberi férjétől, majd számtalan szeretőjétől sem tudott tíz év alatt végig vinni egy terhességet. Az ő nevét kaptam, és az én feladatom lett volna, hogy nagy múltú családunk vérvonalát tovább vigyem mint az utolsó élő utód. Soha nem mondtam meg neki, hogy nekem nem lehet gyermekem. Még mindig élek és élvezem, hogy része lehetek a világ egyik leghíresebb történetének...
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
türelmes, nyugodt, magabiztos, irányíthatatlan, manipulatív
5 negatív tulajdonság
hataloméhes, hazug, kegyetlen, elitista, érzéketlen
5 dolog, amit szeretsz
szépségápolás, pénz, kényelem, szex, állatok
5 dolog, amit nem szeretsz
mocsok, zsugoriság, problémás férfiak, csecsemők, hiszti
Legnagyobb félelmed
tökre teszik a testemet, de a lelkemet nem
Legnagyobb vágyad
egy hely, ahol szabadon tehetem, amit akarok
Legnagyobb gyengeséged
nem szeretek vitában veszíteni, így titkot árulhatok el sietősen
Legnagyobb titkod
Nem akartam embereken kísérletezni, de manipuláltam mások szereit és végig néztem, ahogy ők tesztelik azokat
Rejtett tehetséged
Tisztában vagyok vele, mennyire sokat ér egy szép test és a végletekig kihasználom
Fõ fegyvered
A nyelvem
Hobbi
Könyvek, növények, zene, tánc, harc – ennyi idő alatt sok mindent van idő megismerni és kipróbálni
Kedvenc étel
Szőlő
Kedvenc ital
Mézsör
Kutya vagy Macska
Egyiptomi mau
Allergia
a hülyeségre
Bal vagy jobbkezes
kétkezes
Fura/Idegesítõ szokás
Le tudnám gyilkolni a fodrászt, aki elrontja a hajamat
Szervezett vagy rumlis
helyzet függő
Dohány, alkohol, drog
Társaságban ritkán mond nemet
you can see the war inside

-Szép estét hölgyeim és uraim, ez itt a Rádio Zero hétköznap este programja, én pedig a műsorvezető vagyok, Jacky. Mai vendégem a szépségipar új nagyágyúja, a piacra frissen betört Eclipse márka kreatív igazgatója és alapítója, Selene Moon.
-Üdvözlöm a hallgatókat!
-A témánk pedig mi lenne más, mint a márka eredete, Miss Moon élete és persze a jövőbeli tervei. Kezdjük is el akkor az egyszerűbb kérdésekkel, miért a szépségápolás, miért éppen luxus kozmetikumok, mi az a különleges összetevő, ami miatt ilyen népszerűek a termékei, Selene?
-Mindig is hittem benne, hogy a szépség relatív. Mindenkinek vannak szép vonásai, amelyeket az én termékeim segítenek előhozni. Megmutatják, mi rejtőzik a felszín alatt. Tud róla Jacky, hogy egy nagyon kevés bronzos hangsúly az arccsontján sokkal karakteresebbnek mutatná a vonásait?
-Igazán? Bevallom, magamtól én soha nem akartam sminkelni...
-Ahogy sokan mások sem. Legyen férfi vagy nő, fiatal vagy idős, egy kis ápoltság csak segíthet a megítélésében. Minden arc egy befejezetlen festmény, én pedig késztetést érzek, hogy megragadjam az ecsetet, felfessem az utolsó vonásokat és tökéletesítsem. Mert megérdemli, hogy szépnek érezze magát. Megérdemli, hogy a termét, amit megvesz, előhozza az egyediségét. Én pedig ezt kínálom. Magas szinten tesztelt, hosszan tartó hatást elérő fedést, évezredes tapasztalat alapján.
-Évezredest mondott?
-Többet is. Vannak receptjeim, melyeket még az ókori Egyiptomban használt krémek összetevőinek elemzése és felújítása után alkottam meg, másokat a római nők praktikái ihlették, vagy éppen a sminkelés terén élen járó India hagyományai.
-Tehát történelem könyvekből származnak az ötletek?
-Inkább tapasztalás útján, de tényleg kigyűjtöttem rengeteg alapanyagot, amelyet a múltban sikerrel használtak és nem kevés kísérletet végeztem még magamon is.
-Igen, nos... tetszik a márka körömlakkjainak szlogenje, pokoli kísértés. Honnan jött?
-Az alvilágból, pokolból, Thanatos kebléről...
-Képletesen szólva?
-Nyilván. A tény, hogy meglátogattam a poklot, megkerestem az úrnőjét és megkértem, hogy próbálja ki pár napra a körömlakkokat, mert elvileg teljesen vérálló elég bizarrul hangzik, nem? *nevetés*
-Mesébe illően.
-Akkor a szép befejezés érdekében érdemes hozzátennem, hogy maximálisan elégedett is volt velük, azóta is rendszeres vásárlóm. A démoni csábítás rúzsokból pedig a tündérkirálynőnek küldtem egy egész skálányit kipróbálni. Ő még nem töltötte ki az elégedettségi kérdőívet, de azt mondták nekem, már látta őket és tetszett neki a vegán formula. *újabb nevetés*
-Ez biztosan jó hír. Ilyen fiatalon ekkora karriert befutni a semmiből nem könnyű...
-Idősebb vagyok, mint ahány évesnek tűnök. Nem, a pontos koromat nem árulom el, szerintem nincs nő, aki megtenné, ha nem muszáj neki.
-Rendben, akkor mit szólna, ha áttérnénk a magánéletére? Van valaki a szívében?
-Csak a barátaim, szerelmi kapcsolatom nincs éppen.
-Ezek szerint volt? Korábban vége lett? Vagy a munka és a hirtelen jött népszerűség tett be neki?
-Sokkal korábban megszakadt a kapcsolatunk. Szép éveket töltöttünk együtt, de mindig is tudtuk, hogy ez nem fog örökké tartani.
-Eljegyzés volt?
-Még házasság is.
-Tehát egyszer már bekötötték a fejét?
-Inkább négyszer... *újabb kacagás* egek, ez az arc. Tényleg ennyire rémisztő a gondolat, hogy esetleg már több férjet elfogyasztottam volna? Pedig néhány idős és gazdag férfi öröksége tökéletesen megmagyarázná, honnan volt a pénz a cég indítására...
-Ahogy a családi vagyon is, amivel a forrásaim szerint rendelkezik.
-Igen, a jó befektető képességek nem voltak ritkák a felmenőim körében. Sajnálom, ha zavarba hozta a tréfálkozásom.
-Semmi gond. Van kedve mesélni a szabadidős tevékenységeiről? Úgy tudom, volt néhány igen érdekes étterem kritika a blogján.
-Most lebuktam. Szeretek írni és szeretek finom ételeket kóstolni. Egy pokolian jó ízlésű barátommal együtt próbáljuk ki a város új helyeit, fogásait, és néha nem tudom magamban tartani a véleményemet. Egyszerűen csak meg akartam mutatni, hogy a finom vacsorához nem kell egy a város legdrágább helyei között keresgélni. Egyébként írtam már előadásokról, filmekről és rendezvényekről is. Ahol csak jártam, mondhatni...
-És szándékozik folytatni is a blogot, most, hogy a sminkeké a főszerep?
-Még szép, bár lehet, ezt még meg fogom bánni. Holnap fogadásból meg kell néznem egy filmet és véleményezni. Előre tudom, hogy fájni fog.
-Melyik film lesz az?
-Démonok között 2.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Selene Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Miss Moon  ❖
Szervusz, te vörös szépség! Cool
Az igazat megvallom, hogy egy kicsit elméláztam azon, hogy mégis hogyan lehet egy boszorkány ennyire idős, sőt, kissé rizikósnak is tartottam a dolgot, de miért ne? Very Happy Érdekes történet, főleg, ahogyan te mindazt egy rövidke interjúval vázoltad fel, mely valóban találó megoldás, hogy bővebben kifejtsd a múltadat. Hisz az interjú épp olyan, mint egy facsaró ami minden egyes kis múltbéli cseppet kiakar facsarni. Nos, egészen tüzetesebben tudtunk meg rólad mindenfélét, ám elsősorban azt, hogy a te életedet konkrétan a szépségápolás egészíti ki. Nem is csodálom, hogy egy ilyen vörös szépség ilyen érdekes dologgal ruházta fel magát. Hisz a szépség olyan, mint egy titkos recept ami után mindenki vágyakozik mélyen belül. Nem múlandó dolog, de ezt te tudod a legjobban, elvégre már te magad is tapasztalhattad, hogy akik a termékeidet akarják mindössze csak szépek szeretnének lenni. És ez már évezredekkel ezelőtt is így ment és évezredek elteltével is aktív érdeklődéskör marad a tömeg között.  nyomi   Bízom abban, hogy az üzleted végig ilyen sikeres marad, hisz neked talán ez jelentheti az életet. Very Happy
Nem is tartanálak fel tovább, hiszen megannyi hozzád hasonlóan gyönyörű hölgyemény várja már, hogy a termékeidtől szebbek lehessenek. Jó szórakozást kívánok!  olajbogyo  Selene 1455903791


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Selene & Jem
» Selene && Leviathan - Kr. u. 12
» Sweet Attention ♥ Selene & the Queen