be careful who you trust

the devil was once an angel

Share | 
Kapcsolatkeresõ
If I cannot move heaven, I will raise hell
Vendég
Vendég

i believe that emotions
give us power

Sziasztok!

Még csak készülődőben vagyok - ami természetesen nem rossz dolog, hisz még bárhogy alakulhat az életem, ha esetleg valakinek kedve támad plotolni velem - de egy pár emberre szükségem lenne.

• Először is olyan aranyvérű családot keresek, akik befogadhattak magukhoz és olyan neveltetésben és szeretetben részesítettek, mintha az ereimben az ő vérük folyna.
  • Másodszorra a parabataiomat keresném. Ha van olyan jelentkező, aki nagyjából velem egy idős és nem rendelkezik parabatai-jal, de szeretne egyet, haladéktalanul írjon *-*
Vendég
Vendég

i believe that emotions
give us power

Hello!

Keresném az emberkéket, akik körülvesznek engem! Barátok, ismerősök és akár egy lakótársnak is örülnék!

Ezen felül, munkatárs, Pc gamer társ és hasonló személyek jöhetnek, akikkel közös az érdeklődési a körünk Smile

Szóval ne habozz, írj rám bátran.
Vendég
Vendég

i believe that emotions
give us power

Sziasztok! Keresném azt a bizonyos démont, aki három évvel ezelőtt elrabolt New York utcáin, napokig kínzott, yin fennel mérgezett, aztán pedig mind testileg, mind lelkileg megsérült állapotban visszaszolgáltatott a családomnak, mert tudta, hogy ez az egyik legnagyobb szégyen egy árnyvadász családra nézve, főleg, ha a Heartstringekről van szó.
Megkötésem nincs a karaktert illetően, lehet férfi, nő, démon vagy bukott angyal, az is lehet, hogy nem volt semmi közöd a családomhoz, hogy nem bosszú vezérelt, csupán az unalom és a szórakozás utáni áhítat, aminek csillapítására mi sem jobb, mint egy ártatlan, védtelen árnyvadászt megkínozni. Tényleg nem kötöm meg senkinek a kezét semmiben, ha tetszik az alap koncepció, akkor dobj meg egy pmmel, és akkor egyeztetünk Very Happy
Vendég
Vendég

i believe that emotions
give us power

Üdv a lényeknek!

Kapcsolatokat keresnék! Ismerőst, dolgozót, alkudozóst, alárendeltet, modellt, titkárnőt, egyebet, utálókat, imádókat. Akármit. Saját felelősségre. forwinnie2
UI: Nem vagyok kedves.

Aurora Blomquist
❖ Falkatag

i believe that emotions
Keresem :

Hobbi :
tűzzsonglőrködés, sz*rba keveredés
Karaktered arca :
Anastasiya Scheglova
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

Kisfarkas játékra kiadó, eladó!

Kereslet:
- Fura szomszéd, a kukkolókat kihagynám, de amúgy jó szomszédi iszony szálon mennék szívesen tovább. Ha van kedved egymásra dobálózni, de ínséges időkben kölcsönkérni egy kis lisztet, ne habozz, várlak!
- Állatorvos: a macskám előszeretettel eszik meg mindent, hangsúlyozom MINDENT ha épp nem érek időben haza, kéne egy kis segédlet, aki megmenti szegén szerencsétlent a kóros elhízástól, és a tollaslabda lenyelése általi haláltól
- Életem további megkeserítői: Már van egy gonosz r*banc démon a sorban, a legelső helyen, akinek nemsokára (ha a terve úgy alakul, márpedig mint említettem gonosz, így miért ne?) a tollas labdája, boxzsákja, fogdmegje, takarója leszek, de mellé még szívesen várok egy-két adrenalincsomót az életembe, rossz tulajdonságom, hogy nem szeretek unatkozni. Szóval...ha kalandra, rosszba, bűnbe akarsz vinni, csak tessék, csak tessék!
- Ha már ellenség, valami barátfüle-féle is kéne (előbbit jobban szeretem, nyamm), így ha kedved támad bajba keveredni velem, de néha napján lustán csak csacsogni, kapd fel a telefont és hajrá!

Kínál(l)at:
- igény esetén bundát váltok, és ha a bolhák nem zavarnak használhatsz plüssállatnak
- oltva, törzskönyvezve, féregtelenítve vagyok, szobatiszta, jól nevelt, csak kicsit hiperaktív, de nem rágom szét a papucsod
- kiváló beszélőkém asszem kihúz minden sz*rból, de ha nem garanciapapírt, jótállást tudok írni, hogy a játékpartneremnek ne essen baja

Játékötletek: Farkasok futnak az erdőben. Találkoznak a nyúllal. Azt mondja a nyúl: Van köztetek vagány? Farkasok: Nincs. Nyúl: Akkor mindegyik ad egy ezrest és akkor továbbmehettek. A farkasok nem tehetnek semmit kifizetik az ezrest. Másnap megint minden megismétlődik. Harmadnap Összegyűlnek a farkasok és azt mondják: Válasszunk ki magunk közül 3 vagányt. Így is lett. Másnap megint futnak a farkasok. A nyúl eléjük áll és megkérdezi: Van köztetek vagány? Hárman kilépnek és azt mondják: Mi vagányak vagyunk! A nyúl előhívja a medvét a bokorból. Van köztük vagány, mit csináljak? Medve: A vagányok fizessenek egy ötezrest, a többi pedig fizesse ki az ezrest.

Jelige: Ordas farkas marta tarkabarka bárány bőrébe kötött könyvből tanuló gyönge gyermekből lett bojtár báró. Very Happy

Rora
Abbadon
❖ Bukott angyal

i believe that emotions
Hobbi :
Káosz és anarchia
Karaktered arca :
Nikolaj Coster-Waldau
give us power

Kapcsolataimat keresem! Ellenséget, ellenlábast (fazekat), ismerőst, olyat aki megidézett, akivel alkut kötöttem, aki megjárta mert nem volt elég amit cserébe ajánlott volna. Barátokat direkt nem, de olyat igen akinek mondhatni szívesen vagyok a társaságában, mert érdekes-, szórakoztató-, közös a hobbink-, érdeklődési körünk-, ellenségünk.
Camilla Rutherford
❖ Vámpír

i believe that emotions
Hobbi :
új ruhák, cipők beszerzése; bárokban iszogatás, bulizás; egy bizonyos személy követése, megfigyelése; gyilkolás; szex
Karaktered arca :
Claire Holt
give us power

Üdvözletem!

Love-hate relationship jelige alatt keresem azt a boszorkánymestert, vámpírt vagy démont, aki miatt több, mint kétszáznyolcvan évvel ezelőtt a halhatatlanságot kezdtem űzni és ami miatt a féltestvérem ügyeskedései folytán vámpírrá váltam. Hogy férfi vagy nő, az mindegy, tekintve, hogy a lánykám "két kapura játszik". Amit tehát tudni érdemes rólad, akit keresek:
Tizenhét voltam, mikor megismertelek az ezerhétszázas évek elején, te bizonyos, hogy ennél lényegesen idősebb voltál már akkor is. Tudtam, hogy nem vagy mondén, én azonban ennek ellenére, vagy talán éppen ezért halálosan beléd szerettem. Olyan égő szerelmet és szenvedélyt azóta sem éreztem senki iránt. Ami vad gyűlöletbe csapott át, miután egy év múlva elhagytál. Azt vágtad a szemembe, egy halandóval úgysem tudnál mit kezdeni hosszútávon, hisz számodra az én élettartamom csak egy szempillantás. Emiatt vált a halhatatlanság elérése szinte a rögeszmémmé. Régóta kereslek, bár ebben némi nehézséget okoz, hogy én éjjáró vagyok (persze megeshet, hogy te is). Most viszont, annyi év után, végre megtaláltalak. A régi szerelem nem múlt el teljesen a szívemben, nem lehetetlen feléleszteni a szenvedélyt, de jó adag bosszúvágy és harag is társul hozzá a részemről. Hogy mi lesz ebből a robbanásveszélyes elegyből, azt még senki sem tudhatja. Mint ahogy azt sem, te hogy fogadsz, ha beállítok hozzád...

Nem vagyok a karakterhirdetés híve, szóval örülnék, ha esetleg a már meglévő tagok között találhatnék valakit, akit érdekelne a plot, szerintem izgalmas, érdekes játékokat tudnánk folytatni egymással. Szóval ha érdekelne valakit egy efféle félig-meddig szerelmi szál, az boldoggá tenne, ha megkeresne pm-ben. De tényleg!^^
Selene Moon
❖ Warlock

i believe that emotions
Karaktered arca :
Sophie Turner
give us power

Üdv emberek!
Én ugyan már boldogítom egy ideje az oldal tagjait, de attól még szívesen vennék néhány új kapcsolatot, akár készülő, akár már meglévő karakterek részvételével. Amit rólam tudni érdemes: nagyjából két évezrede boldogítom boszorkány mesterként a világ lakóit és soha nem voltam híres az erkölcsösségemről. Jelenleg leginkább a szépészeti vállalkozásom érdekel és amíg nem kényszerítenek rá, eszem ágában sincs harcolni bárkivel is. Amit szeretnék, el tudnék képzelni a karakterem életébe:
- Jobb kezem, segítőm, titkárnőm. Valaki, akit ismerek már egy ideje, megbízom benne és van annyira tökös, hogy helyre tegyen engem is, amikor elkap a gépszíj. Faj nagyjából bármi lehet, bár talán a vámpírral lesz egy kis gond, mert alapvetően nappali életmódot folytatok és neked is van egy csinos kis irodád, ahol meg kellene jelenned minden munkanapon reggel kilencre (meg bármikor máskor képes vagyok vészhelyzetben hívni téged, nem árt, ha képben vagy mindig)
- A legújabb edzőpartnerem. Volt néhány évem felszedni a harc alapjait, de soha nem erőltettem meg magamat, szóval akinek van kedve két vállra fektetni heti egyszer, nyugodtan jelentkezzen. Valahol nekem is kell egy kis kudarc élmény...
- Régi barát/szerető. A pontos kapcsolatunkat tárgyalásra bocsátom, sok minden alku képes, de valaki olyat keresek, akit legalább egy évszázada ismerem és azóta is rendszeresen találkozunk, kapcsolatban vagyunk. Tőlem lehetsz váratlanul felbukkanó, kanapé bitorló, aki mindig levélben búcsúzik el lelépéskor és sosem tudom, mikor látom újra, vagy akár egy állandó partner is, akivel például minden évben két hetet együtt nyaralunk és bármi más, ami neked eszedbe jut, eléggé alku képes a szerep

Most éppen ennyi, ha valamelyik megfogta félig a fantáziáját bárkinek, írjon rám pm-ben, ezer örömmel tárgyalom meg a részleteket. Ezek alap ötletek, semmi nincs kőbe vésve, az sem baj, ha kicsit más érdekelne vagy többen jelentkeznek, szeretem a sokágú kapcsolati hálókat.
üdv,
Sel
Silent Brothers
❖ admin

i believe that emotions
Keresem :
new members
Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
give us power

Ha szeretnél kapcsolatokat kiépíteni ET írás közben vagy pedig esetleg játék közben lenne szükséged egy személyre, aki segít valaminek a véghezvitelében, de nem szükséges egy teljesen új karaktert alkotni hozzá, akkor nyugodtan dobd ide be az adott szálat a kritériumokkal együtt. Ha pedig látsz egy hirdetést és megfelelő lennél a szerepre és belefér a karaktered életébe, akkor ne félj jelentkezni rá Wink
Sponsored content

i believe that emotions
give us power

1 / 1 oldal