Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Elaine Blackwater
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Elaine Blackwater Empty


Elaine Blackwater
Men are taught to apologize for their weaknesses,
women for their strengths.
Emilia Clarke tündérkétszáz év alattlovag, kém
the devil is in the details

❖ Becenév:
Lane, Laney, esetleg Ela
❖ Születési hely, idõ:
Tündérföldön születtem, a fekete vizű tó partján, a nevemet is így kaptam, a mikort viszont nehezebb meghatározni, ahogy a koromat is, tekintve, hogy több dimenzióban is éltem már, amelyekben az idő máshogy telik, ám elmondhatom, hogy tündérmértékkel még fiatal vagyok, szigorúan véve nem egész kétszáz éves.
❖ Családi állapot:
hajadon
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
harcos, kém, parancsnok
❖ Ismertetõ jel:
Fehér bőröm, ezüst szín hajam meglehetősen egyedivé tesz, éppen ezért gyakran változtatom a hajszínem valami sokkal átlagosabbra a mondénvilágba tett látogatásaim alkalmával.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
lovag (valaha hercegnő)
❖ Család:
Édesanyám volt az előző királynő, ám ő is, ahogy a családom többi tagja, még nagyon fiatal koromban elhunytak. Apámat és a testvéreimet szinte nem is ismertem, ők távoztak először, majd tizenkét-három éves  korom tájékán anyámat is megölték. Nem sokkal később a mostani királynő vett magához, és gondoskodott rólam, ezért idővel kicsit olyan lett számomra, mintha a nővérem volna, bizalmas kapcsolatban állunk.
Létezik egy olyan pletyka, hogy anyám félrelépett egykor az Ellenudvar egy tagjával, és így születtem én, de erről eddig valódi bizonyítékot még nem találtam.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
jószívű, kötelességtudó, bátor, megfontolt, türelmes
5 negatív tulajdonság
hajlamos a kegyetlenségre, a bosszúra, időnként lobbanékony, önfejű, alattomos, a céljai érdekében bármire képes
5 dolog, amit szeretsz
természet, zene, mágia,  szabadság, tudás
5 dolog, amit nem szeretsz
zárt, szűk helyek, igazságtalanság, a mondén világ modern, zajos "gépzenéi",
gyorséttermi műkaják
Legnagyobb félelmed
Hogy élve eltemetnek.
Legnagyobb vágyad
Bosszút állni a családom gyilkosain.
Legnagyobb gyengeséged
Kém vagyok, nem lenne bölcs kiteríteni minden lapomat.
Legnagyobb titkod
Időnként elképzelem, milyen lenne, ha anyám még élhetne, vagy én követtem volna őt a trónon... de valójában nem hiszem, hogy élvezném az uralkodást, és sosem árulnám el a királynőt. 
Rejtett tehetséged
Lásd: gyengeségek.
Fõ fegyvered
az eszem, a mágiám, szükség esetén egy kard, vagy egy íj
Hobbi
szeretek énekelni, akár mások előtt is, olvasni, zenét hallgatni, főleg élő zenét, utazni
Kedvenc étel
hal, szinte bármilyen formában elkészítve, és bármilyen fajta
Kedvenc ital
limonádé
Kutya vagy Macska
macska, beleértve a nagymacskákat is
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
jobb
Fura/Idegesítõ szokás
szókimondó vagyok
Szervezett vagy rumlis
rendszerető  
Dohány, alkohol, drog
Nem élek ilyenekkel, legfeljebb egy-egy pohárka bor néha.
you can see the war inside

Tündérföldén születtem még réges-régen, sok-sok századdal ezelőtt, bár a születésem ideje és a valódi korom között csalóka az összefüggés. A szüleim uralkodók voltak, király és királynő hosszú időkön át, és közben született három fivérem is, de mindig reménykedtek benne, hogy idővel lesz majd egy lányuk is. Később azonban egyre nagyobb csodának számított a gyermekáldás tündérek között, ugyanúgy, ahogy a mai napig is gyakran csak csellel és mondének rászedésével tud szaporodni a fajtám. Néhány száz évvel később azonban, amikor a királyi pár már lassan kezdett lemondani arról, hogy képesek lesznek újabb utódot nemzeni, megfogantam én. Egy csodának tartottak, és életem első éveiben szemtelenül elkényeztettek... a boldogságban telt időszak azonban hamar és igen hirtelen véget ért.
A tündérek udvara és az ellenudvar, valamint a vadűzők között egyre inkább kezdett kiélesedni az ellentét, gyakran csatározások törtek ki itt is, ott is, ezek az összecsapások pedig egyre több és több áldozatot követeltek, míg végül az uralkodó családot sem kímélték. Először a bátyáimat érte utol a vég, aztán apámat, a gyásztól pedig édesanyám egy időre mély letargiába zuhant, magába fordult, tündérekhez képest is néha fondorlatosabb és kegyetlenebb lett, mint valaha. Nem vagyok biztos benne, emiatt tolt el magától, vagy csupán félt, hogy engem is örökre elveszíthet, és csak meg akart védeni, de ezek után gyakran elküldött más világokba, más dimenziókba.
Egy ideig éltem New Yorkban is, mondénok között, éltem másfelé is, de ahogy idősödtem, kezdtem egyre többször lázadni a folytonos száműzetés ellen. Főleg mert a sok távollét azt is jelentette, hogy nem úgy öregedtem, mint a Tündérföldén élő társaim többsége, és sok mindenről lemaradtam, egy idő után pedig úgy érezhettem, hogy már nem is igazán ismerem az édesanyámat.
A sok ellenkezésnek hála végül sikerült huzamosabb időt mellette maradnom, és visszatekintve is az volt eddigi életem egyik legszebb időszaka. Bár talán azért érzem így, mert ezek egyben az utolsó emlékeim is róla. Az újabb forrongások közeledtével ismét elküldött, és amíg én távol voltam, fiatal tinilányként eltöltve néhány évet máshol, addig Tündérföldén évszázadok, talán ezredek teltek el, pontosan nem tudom, de mire visszatérhettem volna, addigra ő sajnos már nem élt. Új királynő lépett a helyébe, aki, talán mert megsajnált, vagy kötelességének érezte, de magához vett, és gondoskodott rólam. Azt hiszem, valójában még mindig azt teszi, kicsit mintha a nővérem lenne, én ezt viszont úgy hálálom meg, hogy hű vagyok hozzá, és mindent megteszek, hogy erősítsem a hatalmát a többi, ellenséges tündérrel szemben. A királynő egyik kéme lettem, illetve egy kisebb csapat irányítója, de persze ez sem egyik napról a másikra történt.
Az udvarban felnőve gyakran faggattam a környezetemben levőket a családomról, a halálukról, de mivel sok idő eltelt, a történteket pedig rejtély övezi, az infómorzsákat csak lassan tudtam összeszedegetni. Így hallottam arról is egy kósza pletykát, hogy az apám talán nem is a király volt, hanem az ellenudvar egy tündére, egyesek szerint pedig éppen ez vezetett a sajátjaim vesztéhez. Ezt persze elég rosszul fogadtam, és mindent megtettem, hogy még többet deríthessek ki, a kíváncsiságom pedig odáig vezetett, hogy a „saját szakállamra” nyomozgatni, kémkedni kezdtem. Az igazságot sajnos nem tudtam meg, de több egyéb hasznos infót igen, amiket tudattam a királynővel is. Hamar kiderült, hogy jó érzékem van ehhez, kémkedni, besurranni olyan helyekre, ahol nem lenne helyem, feltenni a megfelelő kérdéseket, félrevezetni az ellenséget. Ám miután az egyik küldetésem során komolyabban megsérültem, a megfelelő képzéseken is részt kellett vennem, hogy ne csak jó kém, de jó harcos is váljon belőlem. Ennek már több évtizede, és most, hogy a népünk helyzete a Klávéval szemben kezd kényessé válni, még fontosabb, hogy az ellenséges tündérek ne tudjanak bennünket tovább gyengíteni, így a szerepem jelenleg talán még kiemelkedőbb, mint valaha. Azt hiszem, tetszik ez a felelősség, és remélem, hogy bizonyítani és lesz még lehetőségem.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Elaine Blackwater Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Daughter of the former Queen  ❖
Drága Lane!
Nagy örömömre szolgál, hogy én fogadhatom el a tündérek népének legújabb, e gyönyörűséges és veszélyes tagját! Nagyon szép lapot hoztál össze, tudod, hogy a koncepcióért oda meg vissza vagyok! Smile Remekül megvalósítottál mindent, amit az elmondásod alapján elképzeltem Lane-ről, sőt, kiszínezted újabb árnyalatokkal az életét és a jellemét, amin csak ámulok és mosolygok. Már első látásra szimpatikus a hölgyemény, még ha nem is szívesen húznék vele ujjat bevetés közben Razz
A stílusod igazán magával ragadó, egy percig sem unatkoztam a lapod olvasása közben. Tetszik, ahogy fogalmazol, olvasmányos és megnyerő, szívesen olvastam volna még többet és többet a lányod jövőjéről és jelenéről. Leginkább mégis a múltja keltette fel az érdeklődésemet. Megértem, hogy édesanyád, az elődöm csak óvni akart téged, ezért küldött el újra és újra maga mellől. Hiszen hol lehetnél nagyobb biztonságban, mint ott, ahol senki nem keresne? Bár fejet hajtok nemes szándéka előtt, képtelen vagyok teljes mértékben igazat adni neki. Egy gyermeknek, főleg a mi népünk esetében, igenis a sajátjai közt a helye. Főleg, ha trónörökös. Bölcsebb lett volna, ha édesanyád az uralkodásra nevel inkább, nem az életre - de hát ez az ő döntése volt, amit jobb, ha mindketten tiszteletben tartunk. Kémként különben is sikerült kialakítanod a saját életedet, megtaláltad azt az ösvényt, ami neked rendeltetett; az én legnagyobb örömömre Elaine Blackwater 4068121422 Biztos vagyok benne, hogy a közeljövőben sokszor nyílik még alkalmad bizonyítani. Ha nem így lenne, hát majd teszünk róla! Wink
Épp ezért nem is tartalak fel tovább, foglald le ezt a bájos arcot és irány a játéktér! Remélem, megtisztelsz majd egy játékkal engem is Smile Alig várom, hogy közelebbről is megismerjelek, és figyelemmel követhessem sorsod alakulását! Jó játékot kívánok, kedves!


1 / 1 oldal