Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Donn MacCoy • Kit Harington
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Donn MacCoy • Kit Harington Empty

Donn MacCoy (változtatható)
Kit Harington ❖ tündér, ellenudvar
Ellenségek vagyunk, a tündérvilág két nagyon különböző oldalán állunk, hisz a királynő udvara már régóta tartó, ellenséges kapcsolatban áll az Ellenudvarral, és szeretné megdönteni a királyotok hatalmát.  Én magam lovag vagyok, és egyben kém, ezért gyakran ólálkodok az ellenséges vonalak mögött. Eközben a bizalmadba férkőztem, elcsavartam a fejed,
hisz magad is lovag vagy a másik oldalon, tudni akartam, amit te tudsz, és felhasználni ezt a tudást.
Ám végül rájöttél, hogy ki vagyok, nem csak arra, hogy a Nyár Birodalmából származom, vagy hogy kémkedtem utánad, hanem arra is, hogy az előző királynő lánya vagyok, aki elvesztette hercegnői rangját, amikor új uralkodó lépett a trónra. Beárulhattál volna a királyodnak, de nem tetted. Talán azt várod, mit kezdek az infókkal, amit tőled szereztem, esetleg arra számítasz,  hogy a királynőm ellen fordíthatsz, hogy fellázadok ellene a trónért, és belső viszályokat szíthatsz általam. Mindenesetre egyelőre csak incselkedve kerülgetjük egymást, veszélyt jelentünk a másikra, mégis tagadhatatlan a vonzalmunk...

A név csak egy ötlet, a pb-t szeretném, ha maradna, ám ha lenne egy igazán nyerő ötleted helyette, talán meggyőzhetsz. A jellem szabadon alakítható, csak vedd figyelembe, hogy az udvaron kívüli tündérek valamivel gonoszabbak. Azt is el tudnám képzelni, hogy az Ellenudvar helyett a vadűzéshez tartozz, akkor egy kicsit finomítani kell a sztorin, de szívesen ötletelek.
A lényeg, hogy ellenséges oldalon állj, de mégis meglegyen a hasonlóság, mint az érme két oldala. Egy olyan kapcsolatra gondoltam, ami egyszerre ellenséges, baráti, romantikus... aztán megint ellenséges... Szóval soha nem unalmas. Várlak!  :cute:
kor: 200 felett ❖ elkelt  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Donn MacCoy