descensuc averno facilis est

the descent into hell is easy

Share | 
Dagon
if i cannot move heaven, i will raise hell
Silent Brothers
❖ admin

Keresem :
new members

Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

-- archivált hirdetés --
Vendég
Vendég

all the stories are true

Dagon
Szabadon választott ❖ Démon
Ezer éves talán elmúltál már. Régen volt az, amikor mi találkoztunk. Azt rebesgették lent a Pokolban, hogy ilyen fizikai erővel megáldott rang nélküli démont még nem láttak. Hogy vetekszik az erőd a Nagyobbakkal is. Én, mint akkor régen, amikor többet mászkáltam lent és foglalkoztam a Birodalmammal, a legerősebbként tartottak számon és tudtam, hogy a seregemnek kell egy jó kiképző. Így hát megkerestelek téged, s te azt mondtad, hogy csak akkor leszel a kiképzőm, a jobb kezem ha legyőzlek. Órákon át harcoltunk, méltó ellenfél voltál, de én egy utolsó vágással befejeztem a csatát. Legyőztelek, így hát muszáj voltál feladni a pártatlanságodat s a Déli Birodalomhoz tartozni. Te vagy a harc démona, aki rang nélküli démonból felküzdötte magát a Nagyobbakhoz.

// Ennyi lenne megkötve a pb szabadon választható, nagyon várlak. Ha megérkeztél dobj meg egy üzenettel, már van is egy jelölted akit képezhetsz Wink  
1200❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dagon kultusz
» Dagon kultusz > Mélységlakók