descensuc averno facilis est

the descent into hell is easy

Share | 
Woodlawn temetõ
if i cannot move heaven, i will raise hell
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Selene Moon
❖ Warlock

Karaktered arca :
Sophie Turner
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

Camilla &  Selene
"Welcome in neverland"

You're a BLACK BUTTERFLY
With your wings near fire,
But confess when your tire,
Is the candle worth the flame?
Your Queen of the Night
But with morning's early light
There's not a hear to really call your own;
So before it's too late,
Change your ways and repent,
Take my love that was meant
For BLACK BUTTERFLY along...

Soha nem állítottam magamról, hogy nagyon jó hangom lenne és az a fajta mély, erősen szét cigizett ének, ami ehhez a dalhoz kell végképp nem az én stílusom. De attól még magát a számot mindig is imádtam, vagy tucatnyi alkalommal hallgattam meg a közönség soraiban ülve egy-egy koncerten és további közel harminc alkalommal adta elő nekem az amerikai zene egyik nagyágyúja privát rendezvény keretében. Első találkozásunk alkalmával ő alig volt huszonkét éves, mégis engem, az évezredes lényt lenyűgözött a benne élő tűz és elszántság. Azóta eltelt pár évtized, megöregedett, meghalt, míg én változatlan maradtam, de elfelejteni őt és a zenéjét nem tudtam. Otthon még mindig van egy kifogástalan állapotban lévő régi lemez játszó és az összes általa kiadott szám is régi bakelit felvételen, néha pedig, amikor eszembe jut, az első találkozásunk örömére meglátogatom a sírját is. Ez nálam nagyjából néhány évente jelenti az évfordulóját az első igazi fellépésének zenészként. Mert ez van nyáron és az öreg fiú imádta az évszakot, hogy a kissé zavaró tényről ne beszéljünk, a sírkövét kifejezetten egy fa alá tetette le és bármelyik másik évszakban még az én fenekem is befagyna üldögélés közben. Így viszont? Éjféli temető túrát tartok egy egyszerű fekete ruhában, kiengedett hajjal, a kezemben pedig ott van az elmaradhatatlan whiskey-s üveg és egy szál rózsa is nem túl szokásos, citromfüves zöld levelekkel keretezve. Dukenak megvolt a maga ízlése és pokoli egyedi volt, hogy úgy mondjam...
- Hello Papa, látom más is járt erre ma. Remélem azért értékeled az én ajándékomat is - teszem le a virágot a kő alá, ahol jó néhány csokor várja már az enyészetet. Még mindig vannak, akik imádják őt és emlékeznek arra az időre, amikor Duke határozta meg a zene irányát Harlemben. A feketék világát fehér ember akkor látogatta, ha el akart szállni, boszorkánymester pedig egyszerűen azért, mert újat és modernet akart látni. A legtöbben hiába hagytak ott heti szinten kisebb vagyonokat egy-egy klubban, soha nem kerültek be a belső körbe, nem fogadták el őket a város azon részének lakói és a legtöbb tiltott dolgot nekem is csak azután sikerült megtapasztalni, hogy a "Papa" elfogadott. Cserébe pedig hajlandó voltam így szólítani még akkor is, ha ritka ironikussá tette a helyzetet. Mindegy, ő az volt, ami, és nagy ritkán, amikor meglátogatom a sírját még hajlandó vagyok a kedve szerint is kinézni. Szűk, fekete ruha, amely a harmincas éveket idézi szabásban és hosszban, kiengedett, hullámos vörös haj. Ez viszont már hosszabb az akkori divatnál, mert még az ő kedvéért sem megyek neki ollóval. Helyette csak a fához lépek és a tövében letelepedve nyitom ki a whiskey-s üveget, várva a csodát. Dukeból ugyan nem lett szellem, sikerült tovább lépnie, de a zenekar néhány tagja nem volt ennyire szerencsés és van, hogy éjszakára társasággal szolgálnak nekem. A piát inkább ők szeretik, nekem majdnem mindegy mit iszom, miközben egy újabb számot kezdek dúdolgatni.
❖ Kinézet: Klikk! ❖ Zene: Énekkel ❖ Szószám: xyz
Silent Brothers
❖ admin

Keresem :
new members
foglalkozás :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2