Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Életem szereplői
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Életem szereplői Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Életem szereplői Empty

caleb xy
michael malarkey ❖ vámpír

Te vagy, aki átváltozatott engem. Eleinte sokszor lógtunk együtt, leginkább egy szórakozóhelyen és - szerintem, elég közel kerültünk egymáshoz. Sokszor ingerlékeny voltál, mikor arra kérdeztem rá, hogy napközben nincs-e kedved találkozni. Végül egy ilyen alkalommal megitattál a véreddel és megöltél, azaz átváltoztattál.
Te és Sophie valami különös kapcsolatban álltok, ugyanis ő kért meg rá, hogy ölj meg engem, azonban te nem a tényleges megölésemet választottad. Mi van köztetek? És miért nem öltél meg? Igaz, nem tudhattad, átváltozok-e, de mégis megadtad az esélyt rá. Kétszer már elküldtelek, miután átváltoztam, nem tudom, harmadik alkalommal is kopogtatsz-e az ajtómon. Kellek neked valamire? Vagy megszerettél és ezért adtál esélyt az életben maradásra?

//A PB alkudható, a név is, ha nagyon nem tetszik az illetőnek. Szeretném, ha megérkeznél,
hisz te vagy a teremtőm! *-* Szerelmi szálat nem ígérek,mert habár tetszettél és kavartunk néhány napig, hétig, nem megyek olyan értelemben vissza hozzád. Inkább csak meg akarom érteni, mi okod volt átváltoztatni. Érdekelnek a céljaid... és a kapcsolatod Sophieval. Lehet, többet rejt, mint azt én gondolom...? Ha megérkeztél, dobj meg egy pm-mel!  :aww: //
amennyinek akarod ❖ szabad  


sophie xy
sasha pieterse ❖ mondén/vérfarkas

A barátnőmnek hittelek. Sőt, az egyik legjobbnak, Claire mellett. De te igazából mindig is féltékeny voltál rám. Arra, hogy én mindig megkaptam, amit akartam. Legyen szó fiúkról vagy bármi másról, az enyém volt. Nem direkt, de néha lecsaptam a kezedről egy-két fiút is. Valószínűleg nehezteltél is miatta, de valahogy a közelemben mindig aranyos és kedves voltál. Épp ezért volt tőrdöfés a hátamba, mikor kiderült,
Te akartad a halálomat. Nem tudom, miért. A féltékenységed vezetett idáig? Mi az igazi bajod velem? És mi közöd van Calebhez? Úgy tűnt, közeli viszonyban vagytok, de nem akartam rákérdezni erre. Örültem, hogy egyáltalán ki tudtam magam ásni a föld alól... nem volt időm rátok.

//Nagyjából ennyi lenne. A fajt nem szabnám meg, szerintem a mondén vagy vérfarkas közül lenne érdemes választani, vagy esetleg boszorkánymester is lehetsz. A lényeg, hogy barátnők voltunk, de most ellenségek és ha összefutunk, ki tudja, hogyan akarsz majd az életemre törni...
Ha megérkezel, írj egy pm-et és ötletelhetünk, mi is az oka a nagy utálatodnak. Vagy ha konkrét tervvel állsz elő, nekem úgyis megfelel. A PB-t én nem váltanám le, de a név módosítható, ha gondolod. Várlak!  Életem szereplői 1081570003 //
23-24 ❖ szabad  


claire xy
crystal reed ❖ mondén

Azt hiszem, nekem már csak te maradtál. Te vagy az egyetlen és igaz barátnőm, akit már kicsi korom óta ismerek. Rengeteg dolgot megéltünk együtt, sok közös emlékünk van és tényleg, jóban-rosszban mindig velem voltál. Még féltékeny sem voltál rám soha. Kedves, eszes lány vagy, aki megáll a saját lábán.
Egyelőre értetlenül állsz a történtek előtt, ugyanis egy ideje nem láttál. Nem tudsz arról sem,
hogy meghaltam, majd visszatértem a halálból... vámpírként. Nem tudsz arról sem, hogy Sophie,
a mi drága barátnőnk mennyire nem is barát. Hanem egy ellenség. De az is lehet, hogy téged is tőrbe akar csalni, így azt ajánlom, vigyázz vele!

//Sokmindent nem szabnék meg, tulajdonképpen a név és a PB is változtatható. A lényeg, hogy egy közeli barátra van szükségem, akivel megoszthatom életem újabb darabkáit és aki továbbra is mellettem lesz jóban és rosszban egyaránt. Nem túl érdekes plot, de ha megérkezel, kitalálhatunk valami izgalmasabbat, ami megspékeljük a történeted. Várlak, gyere hamar! Életem szereplői 124822942 //
23-24 ❖ szabad  


keresztnév Shelling
gaspard ulliel ❖ boszorkánymester

A bátyám vagy, akit közel 10 éve nem láttam. Nem tudok róla semmit, az emlékeim is kezdenek halványulni rólad. Azt tudom, hogy imádtam veled lenni és mindig a nyakadon lógtam. Aztán egy nap... amikor betöltötted a 18-at, úgy döntöttél, hogy a saját utadat akarod járni.
Fogalmam sincs róla, hogy te csak a féltestvérem vagy. Ugyanis a te apád egy démon, így te boszorkánymesternek születtél. Amikor az erőd elkezdett kiteljesedni, hamar érdekelni kezdett a dolog és mindenképp utána akartál járni. Nem tudok róla, de anyával eléggé összebalhéztál egyszer, hogy miért nem avatott be egy ilyen fontos dologba, abba, hogy te mi is vagy. És tulajdonképpen ezért döntöttél a költözés mellett, hogy többet anyu ne tudjon téged félrevezetni vagy... ilyen fontos dolgokban hazudni neked. Még én sem érdekeltek, a kishúgod - talán azért, mert nem vagyok az igazi húgod. Talán rám is haragszol, nem tudom. Abban viszont biztos vagyok, hogyha újra megjelennél az életemben, én lennék a legboldogabb ember a földön!

//Az, hogy mit is akarsz az erőddel, vagy mik a céljaid, nem szabnám meg. Ha van kedved egy vámpír húgihoz, akkor regisztrálj be és várlak szeretettel! A PB nem módosítható, a név viszont teljes mértékben rád van bízva. Életem szereplői 1654771135 Gyere hamar! Életem szereplői 3088830006 //
28-29 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem hölgyei
» Életem férfijai