be careful who you trust

the devil was once an angel

Share | 
Kaderin Wroth háza
If I cannot move heaven, I will raise hell
Vendég
Vendég

i believe that emotions
give us power

- Bekísérjelek?- Szólalt meg végül a mellettem ülő férfi. Egy ideig fontolgattam magamban a dolgot, majd lassan felé is fordultam.
- Már így is rengeteget segítettél nekem. Köszönöm, hogy hazahoztál.- Próbáltam egy erőltetett mosolyt kipréselni magamból, majd odahajoltam hozzá és arcon csókoltam. Mick volt az a személy, aki soha nem vonzott. Ő mindig is a rejtélyes srác marad, aki mindig a lányuk után koslatot. És most, hogy a húga sincs már köztük…
- Erin… ne sírj. Őt már nem hozhatjuk vissza…- Suttogta Michael, majd finoman letörölte forró könnyeimet. Lassan bólintottam, majd még egy erőtlen mosoly után kiszálltam a kocsiból. Az éjszaka meglepő módon egészen meleg volt. Még így is, hogy csak egy szál kabátban masíroztam fel a bejárati ajtóhoz. Amint odaértem, még visszafordultam, hogy integessek. Ahogy a kocsi kigurult a felhajtóról, beléptem a házba. Felkapcsoltam egypár lámpát, és elindultam az emeletre, hogy lefürödjek. Muszáj volt egy kicsit megnyugodnom és gondolkodnom. Nem akartam elhinni a dolgot…
Amint beértem a szobámba ledobtam magamról a kabátot és egyenesen a zuhany alá masíroztam. Piszkosnak éreztem magam és újra és újra lejátszódott előttem az a borzalmas jelenet. A vizet jó magas hőmérsékletűre állítottam, majd beléptem alá. Jólesett a meleg vízcseppeket érezni a bőrömön és ez volt az egyetlen dolog, ami elmosta patakokban folyó könnyeimet…
Silent Brothers
❖ admin

i believe that emotions
Keresem :
new members
Hobbi :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
give us power
Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal