Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


ABIGAIL WILLIAMS
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


ABIGAIL WILLIAMS Empty
----

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


ABIGAIL WILLIAMS Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Miss Abigail Williams  ❖
Drága Aby!
Nagy örömmel tölt el, hogy elsőként üdvözölhetlek az oldalon! Smile Már azelőtt olvastam a lapod, hogy tudtam volna, én fogadlak el, mert felkeltette az érdeklődésemet régóta készülő karaktered, aztán ahogy bele-beleolvastam a soraidba, már nem tudtam leállni. Ismered a mondást: jó munkához idő kell - rád pedig ez különösen igaz! Smile Hadd jegyezzem meg, Ashley Benson mennyire csodálatos nő, és milyen jó választás bármiféle karakterhez! Adózzunk egy percet a szépsége előtt, mielőtt még rátérnék a stílusodra! :*.*:
Nagyon tetszik, hogy a boszorkánymesterek egy egészen új oldalát villantottad meg! Annyira természetes számomra, hogy minden warlock tisztában van a saját képességeivel, és állnak mögöttük mentorok, akik támogatják őket, hogy meglepő volt olvasni valakiről, aki teljesen egymaga igyekszik felfedezni képességeit és készségeit. Sajnálom, hogy a te életedbe nem toppant be senki (még?), aki átsegíthetne a nehezebb időszakokon, és aki végre kiszabadíthatna téged. Szörnyű volt látni, milyen gyötrelmeket kell átélned, őrületed és józanságod határán táncolva. Kíváncsi vagyok, a mérleg végül merre billen majd! Smile
Izgalmasan, gördülékenyen írsz, élvezet volt az előtörténeted olvasni! Bár szép hosszan kifejtetted az intézetben töltött éveket, még szívesen olvastam volna tovább! ABIGAIL WILLIAMS 951673066 Remélem, a játéktéren erre mielőbb lehetőségem lesz! Kívánom, hogy Aby élete forduljon jobbra, és találjon valakit, aki segítő kezet nyújt számára! ABIGAIL WILLIAMS 124822942
Nem is tartalak fel tovább, foglald le ezt a gyönyörű arcod, hagyj nyomot a rangfoglalónkban, utána pedig irány a játéktér! Hódítsd meg a világot, New York, az álmok és lehetőségek városa csak rád vár! Ha pedig szükséged lenne egy segítő kézre, jusson eszedbe mindig, hogy személyemben máris akadt egy lelkes olvasód Smile Jó játékokat kívánok!



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» panda & abigail || you're not crazy