Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Volac
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Volac Empty

Volac

Volac
I have let you know me, see me. I gave you a rare gift,
but you didn't want it.
Mads Mikkelsen DémonIsmeretlenBukott
the devil is in the details

❖ Becenév:
Sokféle néven szólítanak
❖ Születési hely, idõ:
A Sötétség szárnyai alatt, sok évvel ezelőtt, mikor megfogant az elmében a rossz
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Pánszexuális
❖ Foglalkozás:
Nappal pszichiáter, otthon szakács, az éj leple alatt pedig szörnyeteg
❖ Ismertetõ jel:
A konyhában kavargó finom illatokból, a kellemes, mégis férfias kölniből, az ápolt külsőmről, s persze ha lépteket hallasz magad mögött.
❖ Rang:
Az eredeti megnevezés alapján egy bukott angyal volnék. Egy alvilági lord, egy démon herceg, ki 50 légió ura. A vérrontás patrónusa vagyok. A kannibálok "védőszentje". A halandók ábrázolása szerint egy angyal gyermek vagyok, ki egy kétfejű, tűzokádó sárkányon ül.
❖ Család:
A legutóbbi álláspont szerint, mi lapra van vetve, hogy az apám egykoron gróf volt, címerét a tizedik században kapta, anyám előkelő olasz család leszármazottja, egy Visconti. Amikor a németek Oroszországban hátrálni kezdtek, a náci páncélosok a főútról tűz alá vették Vilniushoz közeli birtokunkat, s a szüleim a személyzet zömével együtt meghalt. Testvéremmel sokáig eltűntként számoltak. Engem végül megtaláltak, ám kishúgomat azóta is eltűntnek nyilvánították. A valóságot azonban nem sokan tudták. Mindössze az a néhány náci katona, s én.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
kellemes modorú Ω tehetséges Ω intelligens Ω karizmatikus Ω precíz
5 negatív tulajdonság
hatalmaskodó ♆ bosszúálló ♆ féltékeny ♆ önző ♆ kiismerhetetlen
5 dolog, amit szeretsz
enni és főzni ♄ bor ♄ manipulálni másokat ♄ rajzolni, festeni ♄ és a rendet
5 dolog, amit nem szeretsz
a rendetlenséget ♃ az illetlen, udvariatlan személyeket ♃ a túl kíváncsiakat ♃ a vegetáriánusokat ♃ a fenyegetést
Legnagyobb félelmed
Ugyan...
Legnagyobb vágyad
Mindig más. De amire vágyom, azt meg is szerzem.
Legnagyobb gyengeséged
A művészet és az opera
Legnagyobb titkod
Valódi kilétem  
Rejtett tehetséged
Remek manipulátor vagyok, ha bár instabil pácienseimet tekintve ez talán nem is oly meglepő
Hobbi
Főzés-sütés Ω rajzolás, festés Ω múzeumba és operába járni
Kedvenc étel
Saját főztjeim. S ezzel bizonyára nem vagyok egyedül...
Kedvenc ital
A bor és a tea
Kutya vagy Macska
Macska. A kutyák kevésbé szimpatizálnak a démoni erővel.
Allergia
Van. Az udvariatlanokra.  
Bal vagy jobbkezes
Jobb
Fura/Idegesítõ szokás
Kelletlen, de mivel felsőbbrendűként igen érzékenyek érzék szerveim, szokásom mások megszaglása.
Szervezett vagy rumlis
Semmiképp sem rumlis  
Dohány, alkohol, drog
Nagyon ügyelek rá, mit adok a testemnek, szó sem lehet ilyesfajta káros szenvedélyekről. Még ha aligha fognak is rajtam.
you can see the war inside

Sok ember megelégszik a szürke minden napjaival, melyeket a folyamatos ismétlődés tesz igazán unalmassá. Ám akadnak olyanok is, akik ennél kicsit többre vágynak, s így megadatik nekik a kettős élet, melyben nappal átlagos polgárként léteznek, estére azonban felszabadultabban élnek, s bontakoznak ki. Ki csak többet jár el szórakozni, kinek vér tapad a kezéhez, ki pedig sötét ügyletekben munkálkodik a vámpírokkal. Egy élet talán épp elegendő is rá. Ám egy öröklétű démon a kettős életbe is könnyen beleunhat, s újabb szórakozásra vágyhat. Éppen ezért számunkra a hármas élet az igazán izgalmas út. Mert amellett, hogy titkolnunk kell démoni kilétünk, átlagos halandóként mutatkozunk, aki valójában kettős életet él, s sötét titkokat rejt tarsolyában.
Éppen ezért új kalandra hajtottam fejem, miszerint nappal egy pszichiáter bőrébe bújva beszélgetek pácienseimmel, míg az éjszaka leple alatt a sötétségbe burkolózva, árnyékként követem kiszemelt áldozatom és csapok le rá, majd készítem el otthon a legfinomabb vacsorát, amit akár másokkal is szívesen eltöltök. Kalandosabb életet aligha tudnék elképzelni. Az időnek köszönhetően pedig szerteágazó tudásra tettem szert, mely valamelyest könnyebbé, de mégis izgalmasabbá teszi mind ezt.
Azt hinné a démon fia, már nem is lehetne ennél jobb, mikor egy nap, az ebédelésem közepette megszólal a telefon, s félbehagyva egyik kedvenc elfoglaltságom - az evést - elsétálok a mobil telefonig az asztaltól, majd felvéve megérdeklődöm a számtulajdonosát, miért is jutottam eszébe.
- Alana? Milyen rég is volt. Csak nem valami baj van?
- És pont rám gondoltál? Megtisztelő, s ami azt illeti, eszemben sincs visszautasítani egy ilyen ajánlatot, hát még, hogy a rendőrséget s ezzel a társadalmat is szolgálhatom. Köszönöm, holnap reggel ott is leszek.
S ezzel a rövid, ám barátságos hangvételű beszélgetéssel nyílt meg egy újabb ajtó, amiben bár sok veszély lapult, ott volt benne a folytonos izgalom.
Természetesen nem akkora, hogy félbehagyjam az ebédem, de mindenképp jó időre leköti a figyelmem.
Will Graham...
Az asztalnál ülve még nem is sejtettem, hogy még a halandók is okozhatnak elég izgalmat önmagukban, nem hogy ilyen kalandos utak közepette. S akkor még nem is számoltam vele, hogy nem csupán én változtatom meg majd az Ő életét, de ugyanígy fordítva is meg lesz a jussom, s bizony sok közös megállónk lesz az életünk során, s az elkövetkezendő jó pár évben, míg végül történetünk véget nem ér, s a könyv be nem zárul, emlékünket örökké a történelembe vésve.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Volac Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ purrfect hannibal  ❖

Drága Volac!  Volac 1868015316

Sajnálom, hogy végül nem Will énemmel tudtalak elfogadni, pedig téged most neki szántalak volna, elvégre mégis ő vele sokkalta szorosabb kapcsolatod lesz remélhetőleg  Volac 951673066  De most Luciferrel sikerül csak, de nem baj, hisz Bates például tudna mit mesélni, hogy az ő kannibál bohócánál milyen rajongást vágtam le és úgy érzem, hogy a rajongásból bőven kikaptad most te is a részedet, hisz el kell áruljam, hogy egy álmomat váltottad valóra. Soha nem gondoltam volna, hogy végül sikerül bárhol is kialakítanom egy Hannigram párost, hisz lássuk be... maga a sorozat, maga a két karakter bizony egyáltalán nem egyszerű. Pedig ők ketten egyszerűen csodálatosak.  Volac 67686965 Pontosan nem is tudom, hogy régebben mi vett rá arra, hogy belenézzek, valamiért engem akkor még egyáltalán nem vonzott... amikor nagyba ment a sorozat, mindenkin Hannibal felső volt én pedig fújjogtam rájuk, hogy hah, micsoda tökfejek. És igen, most én is beálltam ebbe a 'tökfej' sorba, és most sírok igazán, hogy addigra kellett a sorozatot megismernem mikor már pár éve nem is megy. Nagyon bosszantott. Most azonban úgy érzem, hogy annyira nem is fontos már a sorozat, hiszen megalkottál egy tökéletes, különleges démont aki teljesen Hannibal szerepébe burkolózott. Jólesően ráz ki tőle a hideg mert már előre látom, hogy a kifinomult és elegáns stílusod mögött mekkora bestia is áll.  Volac 951673066 Annak ellenére, hogy a lapod nem volt túl hosszú, meg kell mondjam, hogy tulajdonképpen mindazt amit leírtál, tökéletesen felvázolja Volac életét és azt, hogy mit is tervez a jövőben. Ne felejtsük el azt sem, hogy Hannibal mennyire titokzatos egyén, szinte sohasem árult el róla magáról semmit csak néha elárult egy-egy puzzle darabot a teljes képből. Ezt te nagyon jól visszatükrözted, és még így is élvezet volt minden egyes sorodat olvasnom. El sem tudod képzelni, hogy mennyire várom már azt, hogy a játéktérre kiszabadulj.  nyomi Lehet, hogy nem csak Will életét fogod megváltoztatni hanem akár másét is. Mindenesetre nagyon fogok veled vigyázni, merthogy hiába húztál magadra egy 'átlagos' polgári életet, nos... aki nem ismer téged és nem találkozott veled, az nem tudja, hogy valójában mire is vagy képes azért, hogy mentsd a bőröd és kielégítsd azt amire szükséged van. De ne csüggedj... Will odáig lesz érted, azt előre elárulhatom  Volac 951673066  Volac 4068121422 És ne felejtsük el Lucifert sem, aki nagyon büszke az ilyen elvetemült démonokra főleg akkor, ha egy hozzá hasonló bukottról van szó. Ha nem bánod akkor előre ajánlom, hogy egyszer őt is elhívhatnád valamiféle vacsorára.  Volac 4068121422
Nem is akarlak téged tovább fent tartani, hiszen annyit magyarázok már, hogy sohasem érek tán még a végére sem... egy két  szóval összefoglalva; Tökéletes vagy!  olajbogyo
Foglald le az arcodat, a rangodat, és remélem megvárod Will bébit is, hiszen ő is már tűkön ülve várja, hogy elfogadják és rohanhasson hozzád  Volac 2059330336 Érezd jól magad, Hannim!  olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» become the beast ● volac & will
» the dragon is dead ❖ will & volac