Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Finneus Wolf
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Finneus Wolf Empty

Finneus Wolf
Finneus Wolf
karakterhez illõ idézet
sam claflin shadowhunter26rang
the devil is in the details

❖ Becenév:
Farkas, Finn
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 1991. 01. 29.
❖ Családi állapot:
Özvegy/egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Árnyvadász
❖ Ismertetõ jel:
enyhe brit akcentus

❖ Rang:
A csoportodban elfoglalt rangoddal kapcsolatban itt bőven kifejthetsz mindent. Farkasoknak, vámpíroknak a falkában/klánban betöltött helyzetére vagyunk kíváncsiak, hogy milyen szerep hárul a karakterre. Árnyvadászoknál a képzettsége szintjét, hogy miképpen jutott el adott rangra, vagy milyen szinten áll, ha esetleg kezdő. Emberként pedig szintén, hogy mennyire nyitott a világra, vagy egyáltalán nem. Segítség: itt.
❖ Család:
Isolde Berger-Wolf 44 és Castiel Wolf 46 - Édesanyám Idrisben él apámmal, nem kimondottan boldog házasságban. Kapcsolatot nem igazán tartok a szüleimmel, mióta Adele meghalt, nem törődöm senkivel és semmivel. Havonta egyszer felhívnak, vagy meglátogatnak, de ha rajtam múlna, soha nem találkoznánk egymással.
Adele Hester-Wolf (elhunyt) 24 - Adele a feleségem volt, akit mindig is teljes szívből szerettem. Ő volt az én egyetlen mentsváram, a múzsám és az életem. Gyermekkorunk óta ismertük egymást, és húsz éves korunkban összeházasodtunk. Boldogok voltunk, talán már túlságosan is.
Matilde Berger 22 és Tommas Berger 23 - Ők ketten, a New York-i Intézetben élnek, a többi árnyvadásszal együtt. Anyám révén ők az unokatestvéreim. Tommal sokat találkozom, talán azért mert nem azzal a szánakozó tekintettel vizslat mindig engem, mint a többi ismerősöm.
Ophelia Eldredge (Wolf) 5 - Ophelia a lányom. Senki sem tud a létezéséről. Adele terhes volt vele, amikor meghalt, Opheliat pedig az utolsó pillanatban sikerült megmenteni. Mindenki úgy tudja, hogy ő is meghalt az édesanyjával együtt. Ophelia nem tud a létezésemről, az Eldredge család vette őt a gyámsága alá. Mondénok között nevelkedik, teljes tudatlanságban, származása felől.
❖ pozitív tulajdonságok
a szíve mélyén kedves, elnéző és együttérző
❖ negatív tulajdonságok
mufurc, bunkó, zárkózott, nagyképű, nemtörődöm
❖ legnagyobb félelmed
sajnos már megtörtént, meghalt a feleségem
❖ legnagyobb vágyad
kinyírni azt a vámpírt aki megölte Adelet
❖ legnagyobb titkod
van egy lányom
❖ legnagyobb gyengeséged
a gyász
❖ fõ fegyvered
árnyvadászok töltsék csak ki
look deeply into my eyes

A cigarettát számhoz illesztettem, majd egy gyors mozdulattal felkattintottam öngyújtóm lángját. Mélyet szippantottam a mérgező cigaretta szálból, melynek vége felparázslott a sötét éjszakában. A mozdulat után öngyújtómat vissza süllyesztettem kabátzsebem mélyébe, s elindultam kifele a sikátorból. Az éjszaka az én időkoszakom, ilyenkor szeretek igazán New York utcáin lézengeni. Ilyenkor megmutatja magát az árnyvilág, összemosódik a mondénok szürke kis hétköznapjaival, s valami egészen horrorisztikus képet fest azok szeme elé, akik képesek látni. Átvágtam a forgalmas úton, majd befordultam a keskeny kis utcába ahol találkozóm volt. Tommas, hátát a hideg falnak vetve várt rám, sötét szőke haját fekete kapucni fedte, hosszú ujjú pulcsija eltakarta a sötét tintaként tekergő rúnákat a karján. Tommas az unokaöcsém és egyben az egyik legjobb barátom, akit hajlandó vagyok eltűrni magam mellett. Általában nem veszi magára, ha bunkón vagy bántón szólók hozzá, mintha leperegnének róla a csípős megjegyzéseim. Ő az egyetlen, aki segítségemre van a vérszívó felkutatásában, aki végzett a feleségemmel. Mielőtt odaértem volna Tommashoz, elpöccintettem a csikkemet és lábammal rátaposva, ki is oltottam belőle az életet.
Egy bólintással üdvözöltem rokonomat, majd fejemet megemelve megpillantottam a világító cégért amely a PANDEMONIUM nevet hirdette. A mondénok számára ez csak egy egyszerű szórakozóhely, viszont nekünk árnyvadászoknak, ennél sokkal több jelentéssel bír. Az éjszaka gyermekei előszeretettel tobzódnak ezen a helyen, nekünk pedig ez pont kapóra jön. Ha minden igaz, az informátorunk éppen odabent tombol a táncoló tömeggel.
- Mehetünk? - kérdeztem felvont szemöldökkel, de mielőtt Tommas válaszolhatott volna elindultam a bejárat felé. A biztonsági őrt nem kellett sokat győzködni, amint meglátta felhúzott kabátujjam alatt a rúnákat, rögtön beengedett. Az épületbe belépve, a kinti csípős hideget, felváltotta a fullasztó meleg, így miután megváltunk kabátjainktól, tovább indultunk a tánctér felé. Az egész helyiség sötétségbe borult, csak néhol villant fel egy két kék színű fény, valamint a DJ pult és bárpult körül világított neonpiros lámpa.
- Lazítsd el magadat Farkas. - veregette meg a vállamat unokaöcsém, amint megálltam a lépcsősor tetején ami levezetett a tánctérre. - Muszáj kicsit beépülnünk, hogy megtaláljuk az informátorunkat. Nem kellene felhívni magunkra a figyelmet a te karótnyelt pofáddal.
Tommas szemtelenül vigyorogva sandított rám, kék szemeivel pedig máris a táncolók tömegét mustrálta. Szánalmasnak tartottam ezeket az embereket, akik egy kis izgalom és extázis reményében, képesek bármit megtenni, csakhogy ne legyen fenékig unalmas az életük. Undorodva indultam barátom után, aki egybeolvadva a táncolókkal, a bárpult felé vette az irányt. Ahogy beléptem a tömegbe, rögtön izzadt testek tapadtak hozzám, alkoholmámoros tekintetek tapadtak rám és vágytól csöpögő hangok akartak táncra hívni. Nem törődve az emberekkel törtem magamnak utat, míg végül odaértem a pulthoz Tommas mellé. Máris elém tolt egy kék löttyöt tartalmazó poharat, amely leginkább a mosószerre hasonlított.
- Idd meg, hogy egy kicsit ellazulj. Haver, komolyan.. Próbálj meg nem undorodó fejet vágni. - rázta röhögve a fejét Tommy, mire eleget téve a kérésének felhajtottam a poharam tartalmát. Megfordultam, hátamat a pultnak támasztva pásztáztam a tömeget.

you can see the war inside

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The lil' wolf
» Jade Wolf
» Little Nolan Wolf
» Tatiana & Agramon ~ Fear of a little wolf