Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Mindenkim (egy topicba, mert spórolok)
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Mindenkim (egy topicba, mert spórolok) Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Mindenkim (egy topicba, mert spórolok) Empty

Kieran 'Kid' Boyd
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
ide
❖kor
23-24  
❖ faj
árnyvadász
❖ rang
-
❖ város
New York
❖ foglalkozás
amit gondolsz
❖ szexuális beállítottság
amit akarsz  

A bátyám vagy. Igazi bátyó-hugi viszony van köztünk, ami arra is kiterjed, hogy szinte minden lépésemet ellenőrizni akarod, és védelmezel. Szóval, ha valaki összetöri a szívem, te összetöröd az arcát és hasonlók. Árnyvadász vagy, bár a mi családunkban már senkit nem lepett meg ez a dolog. Bár apánk csak egy egyszerű ember, ő is tudja a családi titkainkat. Keveset vagy itthon, de amikor igen akkor minden idődet velem töltöd.

// Ezen kívül nem szabok meg semmit. A név és a pb is változtatható, Michaelt csak a gifek miatt gondoltam. Nagyon várlak, gyere hamar.  Mindenkim (egy topicba, mert spórolok) 2192951729
we need you badly





Szép neved
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
Paul Wesley
❖kor
Sok, vagy épp kevés  
❖ faj
farkas, vagy vámpír
❖ rang
te tudod
❖ város
New York
❖ foglalkozás
amit gondolsz
❖ szexuális beállítottság
heteroszexuális

Nem nagyon ismerlek. Sosem hallottam rólad, pedig mikor a városba jöttél hirtelen mindenki a rejtélyes idegenről beszélt. Nem nagyon mutatod meg magad a világnak, iskolában sokáig kerültél, de most, valami számomra ismeretlen okból próbálsz közeledni. Aprólékosan. Óvatosan. Mintha félnél, rejtegetnél előlem valamit. Mintha tudnád, hogy mi vagyok és félnél, hogy én megtudom, hogy mi vagy.


// Mivel Will semmit nem tud rólad így nem akarok leírni túl sok dolgot. A pb-hez ragaszkodnék, minden más az userre van bízva. A jövőnkbe azt képzeltem el, hogy randizgatnának, Willow pedig beleszeretne a sárcba, de ő csak kihasználja vagy végig, vagy csak az elején, esetleg azt is el tudom képzelni, hogy a fiú valami konfliktusba keveredett Kiddel, és ez a bosszúja. A lényeg, hogy azért kerülne ilyen közel a lányhoz, hogy átváltoztassa. Nagy várlak!  Mindenkim (egy topicba, mert spórolok) 3408057342  
we need you badly

1 / 1 oldal