Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lyria Hellsign ~ My stalker
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Lyria Hellsign ~ My stalker Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lyria Hellsign ~ My stalker Empty

Lyria Hellsign
szabad
❖ play by
Bridget Regan/Lesley-Ann Brandt(választható)
❖ kor
50  
❖ faj
boszorkány
❖ rang
újonc
❖ város
new york
❖ foglalkozás
én, és én.. mondtam már hogy én?
❖ szexuális beállítottság
bi/homoszexuális  

"A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol." Tartja a mondás. Nos, ez a mi esetünkben már betegesen is beigazolódott. Szó szerint, belém őrültél azon a bizonyos estén.. amit én utólag természetesen teljes mértékben bánok, és tagadom. Tetszett benned a mérhetetlen tűz, a szeszélyes kisugárzásod, s talán még az is, csak még magamnak sem bírom bevallani ahogy irányítani próbáltál. A történetünk részemről egy egy éjszakás kalanddal indult, s zárult is volna le csak te ezt nem vagy képes egyszerűen elfogadni. Az árnyékom vagy. Követsz, s bárkivel is próbálnám magam jól érezni vagy megakadályozod, vagy pedig megölöd nem érdekelve a következményeknek. De te is tudod, hogy hozzád hasonlóan én is erős akaratú vagyok.. ezért is átkoztál el, mikor esélyed adódott rá. Vártál a megfelelő pillanatra. S mikor tudtad hogy a védelmemet teljesen leadva pihentem az előző esti szórakozásaimat, megjelentél a szobámban, majd a mágiáddal ágyhoz láncolva ölted meg a hozzám hasonlóan fáradt partnerem, s kezedet végig húzva testemen töltöttél végig tetőtől talpig átokkal. Egy olyan átokkal, amivel elszigetelhetsz másoktól. Egy puszta érintés ami ezidáig boldogsággal töltött el, a legrosszabb rémálmom lett. Soha nem érzett fájdalom fut át rajtam mindaddig, amíg nem én kezdeményezem ezt az érintést, vagy épp nem te. Okos húzás volt, azt meg kell mondanom.

A történetünk így kezdődött, de az hogy hogy fejeződik be csak rajtunk múlik. Tulajdonképpen mi ketten nem is különbözünk annyira. Talán ezért is vonzódsz hozzám ennyire.

// pb alkuképes, ha felkeltette érdeklődésed a karakter nyugodtan keress pm formában. Nagyon várlak Lyria.  Rolling Eyes  :aww:  
we need you badly

1 / 1 oldal